Powiązane leki
(opisy)

Dexafree (Dexamethasoni natrii phosphas)

Ciloxan (Ciprofloxacinum)

Biodacyna Ophtalmicum (Amikacinum)

Carteol LP 2 % (Carteololi hydrochloridum)

Fotil (Pilocarpini hydrochloridum, Timololum)

Betadrin (Diphenhydramini hydrochloridum, Naphazolini nitras)

R-11

Zeel T (tabletki)

Zeel T (maść)

Reumogel

Tagi

klinika szpital okulistyczny warszawa rogowka katowice casus zwyrodnic betty szaflik

Fora dyskusyjne

Klinika okulistyczna w Polsce (3)

Zabieg usunięcia niedrożności przewodu nosowo-łzowego-GDZIE? (3)

Astygmatyzm leczenie (22)

moja córka od 26lat choruje na zapalenie rogówki (2)

cc na żądanie (1)

mikrochirurgia oka (3)

Badania genetyczne-ankieta. (0)

Nie mogę patrzeć na światło (1)

zacma - co zrobic? (0)

skierowanie do kliniki okulistycznej w lublinie (2)

Prosze o polecenie kliniki i najlepszego specjalisty (1)

ASTYGMATYZM (12)

choroba (0)

Rekonstrukcja dróg łzowych u dziecka (0)

Częste wymioty (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Zwyrodnienie rogówki

Zwyrodnienie rogówki

Beatris, 28-11-2004, 19:49

Witam

Dnia 20.11 doznalem skrecenia stawu skokowo-goleniowego. Na dzien 3.12 zostala ustalona kontrola celem zdjecia gipsu.

1. Jadac jutro do szpitala (29.11) z prosba o wczesniejsze zdjecie gipsu, gips ten zostanie zdjety?

2. Czy wyskosc odszkodowania jest uzalezniona w tym przypadku od dlugosci czasu zalozonego buta gipsowego?

dziekuje za pomoc.

pozdrawiam marcin 'master' konopka

Re: [troche OT] skrecenie i ubezpieczenie | Krzysiek, 28-11-2004, 21:50

Użytkownik "marcin 'master' konopka" napisał w wiadomości news:cod4jl$bap$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witam

Dnia 20.11 doznalem skrecenia stawu skokowo-goleniowego. Na dzien 3.12 zostala ustalona kontrola celem zdjecia gipsu.

1. Jadac jutro do szpitala (29.11) z prosba o wczesniejsze zdjecie gipsu, gips ten zostanie zdjety?

2. Czy wyskosc odszkodowania jest uzalezniona w tym przypadku od dlugosci czasu zalozonego buta gipsowego?

dziekuje za pomoc.

czesc ja tez jakis czas temu pytalem o to samo:) mi zdjeli gips bez problemu 3 dni wczesniej (ale mialem juz go porzadnie rozwalonego), a na komisji sie nikt nie pytal kiedy mialem zdejmowany gips i dlaczego wczesniej (bylo tylko w hist. choroby kiedy byl zdejmowany gips, no i bylo tez kiedy powinien byc zdjety, ale nikt na komisji nie pytal o to) Pozdrawiam Krzysiek

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.