Tagi

globulka mascic kobiecy niemcy zakazic pevaryl clotrimazolem vaginaltablette kwas mlekowy

Fora dyskusyjne

zobacz pytanie o kuracje (2)

zobacz grzybica (10)

zobacz miejsca intymne (1)

zobacz Mięsień. (1)

zobacz Interpretację badania cytologicznego (2)

zobacz Zapalenie pochwy (8)

zobacz ZOLTE UPLAWY (3)

zobacz Krew w moczu (3)

zobacz Zapalenie?? (6)

zobacz Przewlekła choroba gardła, brak poprawy (0)

zobacz Zakwasy (8)

zobacz infekcja, globulki a miesiączka (5)

zobacz Recepta na leki przeciw-grzybicze (2)

zobacz Schodzenie skóry z żołędzia (2)

zobacz Blizny po fotoepilacji (7)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » sprawy kobiece

sprawy kobiece

Ela, 30-11-2004, 16:39

Witam Nie wiem, jak sprawę ująć, więc napiszę wprost - wdarło mi się jakieś zakażenie, przejawia się to mocnym swędzeniem i upławami. Problem nie w zakażeniu w sumie a w tym, że obecnie jestem w Niemczech, języka na tyle nie znam, by iść tutaj do ginekologa ani dogadać się z panią w aptece. Stąd prośba - czy jest ktoś, kto wie, jak w Niemczech nazywa się coś na podobieństwo polskich pałeczek kwasy mlekowego na tego typu zakażenia? Jakaś maść - po niemiecku? Wiem, że moje szanse są niewielkie, ale może jednak? Pozdrawiam Ela

Re: sprawy kobiece | =sve@na=, 30-11-2004, 16:49

Ela wrote:

Witam Nie wiem, jak sprawę ująć, więc napiszę wprost - wdarło mi się jakieś zakażenie, przejawia się to mocnym swędzeniem i upławami. Problem nie w zakażeniu w sumie a w tym, że obecnie jestem w Niemczech, języka na tyle nie znam, by iść tutaj do ginekologa ani dogadać się z panią w aptece. Stąd prośba - czy jest ktoś, kto wie, jak w Niemczech nazywa się coś na podobieństwo polskich pałeczek kwasy mlekowego na tego typu zakażenia? Jakaś maść - po niemiecku? Wiem, że moje szanse są niewielkie, ale może jednak?

Powinni mec cos o nazwie Pevaryl/Pevaril. A to z mlekiem to cos w stylu lakta.....

sveana

Re: sprawy kobiece | Kinga 'Słowotok' Macyszyn, 30-11-2004, 16:57

Powinni mec cos o nazwie Pevaryl/Pevaril. A to z mlekiem to cos w stylu lakta.....

Lactovaginal albo sterovag.

KingAM

"Nic nie dzieje się bez nas. Nawet sny śnią się z naszym udzialem" *danuta*stenka*odwiedź*mnie*we*śnie

Re: sprawy kobiece | Dunia, 30-11-2004, 18:19

Kinga 'Słowotok' Macyszyn wrote:

Lactovaginal albo sterovag.

Cos takiego w Niemczech nie istnieje ;)

Poguglowalam pare minut i znalazlam globulki z kwasem mlekowym pod nazwa Eubiolac Verla. Srodek przeciwgrzybiczny to Gyno-pevaryl (w kremie = creme lub globulce = vaginaltablette) lub cala gama srodkow z clotrimazolem (np. Mycofungin, rowniez do wyboru jako masc lub globulka) Nie wiem, czy te ostatnie sa na recepte, czy nie, bo sama nie mam tego rodzaju klopotow zdrowotnych. Zaznacz, ze chodzi Ci o srodki dopochwowe (vaginalcreme, vaginaltablette).

A tak w ogole to ostatnio przeczytalam, ze tampon nasaczony jogurtem naturalnym tez zalatwia sprawe ;)

HTH, D.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wszystko o ziołach Wszystko o ziołach

Atlas chirurgii dziecięcej Atlas chirurgii dziecięcej

Jak leczyć zapalenie stawów bez lekarstw Jak leczyć zapalenie stawów bez lekarstw

Jak leczyć zapalenie stawów bez lekarstw wyd.2 Jak leczyć zapalenie stawów bez lekarstw wyd.2

Nadmiar kwasu rujnuje zdrowie - przyczyny i skutki Nadmiar kwasu rujnuje zdrowie - przyczyny i skutki