Powiązane leki
(opisy)

Rutinoscorbin Plus (Acidum ascorbicum, Rutosidum, Selenium, Zincum)

Rutinoscorbin (Acidum ascorbicum, Rutosidum)

Fenactil (krople) (Chlorpromazini hydrochloridum)

Mentowal (Menthylis valeras)

Spigelon (tabletki, krople)

Traumeel S (tabletki, krople)

Vertigoheel (tabletki, krople)

Rutinoscorbin Junior

Cavinton (tabletki) (Vinpocetinum)

Esceven 167 mg (tabletki) (Hippocastani semen extractum)

Tagi

naczynie slabszy peknac wymioty tabletka recepta rutinoscorbin kropla zylka pekniety

Fora dyskusyjne

zobacz pęknięta żyłka w oku (0)

zobacz duże siniaki po mały urazie (1)

zobacz Pęknieta żyłka w oku. (0)

zobacz sprawa napletka (1)

zobacz Problemy żołądkowe (8)

zobacz dziwne zylki, co to moze byc? (2)

zobacz złożony problem ze skórą, włosami i BARDZO pękające naczynia (1)

zobacz Problem z nogami (1)

zobacz Pęknięta prezerwatywa (1)

zobacz krew podczas stosunku... (2)

zobacz Wada wzroku i cwiczenia. (0)

zobacz Pekniety kciuk? (1)

zobacz Pęknięty palece, zdjęcie rentgenowskie (5)

zobacz Złamanie, pęknięcie czy stłuczenie? (2)

zobacz Popękane naczyńka na twarzy (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Peknieta zylka w oku

Peknieta zylka w oku

pocisk, 17-12-2004, 17:49

Witam

Po ostatnim zatruciu i kilkukrotnych wymiotach zauwazylem ze pekla mi zylka w oku (widac na zdjeciu www.pociskworld.com/oko.jpg)

czy jest to grozne ?? i jak ta plamke krwi zlikwidowac ?? czy kupic jakis krople do oczu w aptece ??

na oko widze dobrze i nic mnie nie boli mam tylko delikatne pieczenie w oczach ale to juz chyba od tgo ze duzo czasu przesiaduje przed kompem :((

z gory dziekuje za odpowiedz

Pozdrawaim Michal

Re: Peknieta zylka w oku | casus, 17-12-2004, 20:50

Po ostatnim zatruciu i kilkukrotnych wymiotach zauwazylem ze pekla mi
zylka
w oku (widac na zdjeciu www.pociskworld.com/oko.jpg)

czy jest to grozne ?? i jak ta plamke krwi zlikwidowac ?? czy kupic jakis krople do oczu w aptece ??

na oko widze dobrze i nic mnie nie boli mam tylko delikatne pieczenie w oczach ale to juz chyba od tgo ze duzo czasu przesiaduje przed kompem :((

z gory dziekuje za odpowiedz

Pozdrawaim Michal

pekniecie naczynia krwionosnego. Niekiedy sie zdarza po kichaniu, wymiotach, parciu na stolec, pourazowo lub towarzyszy nadcisnieniu i cukrzycy. Dobrze byloby zakropic Posorutin, ale jest na recepte (to taki Rutinoscorbin w kroplach). Kup sobie bez recepty Rutinoscorbin w tabletkach i bierz 3x2 - cale opakowanie do konca. Wylew zaniknie za pare dni, a tabletki uszczelnia slabsze naczynie.

pozdr.

casus

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Terapia trzeciego tysiąclecia Terapia trzeciego tysiąclecia

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia

Kolorowe tabletki Kolorowe tabletki

Życie bez pasożytów Życie bez pasożytów

Angiologia Angiologia