Powiązane leki
(opisy)

CetAlergin Ten (Cetirizini dihydrochloridum)

Polfergan (Promethazini hydrochloridum)

Perosall C

Perosall D

Perosall T13

Claritine SPE (Loratadinum)

Loratan pro (Loratadinum)

Loratine (Loratadinum)

Xyzal (roztwór doustny) (Levocetirizini dihydrochloridum)

Calcium Duo Alergo

Tagi

wysypka uczulic kandidozie grzyb alergolog plyn skoti alergia cqkh kuracja

Fora dyskusyjne

zobacz Deszczowa pogoda. Alergia? (11)

zobacz Czy mam alergię? (1)

zobacz Pytanie do alergologa (18)

zobacz Czy to mozliwe? (4)

zobacz alergia na pleśnie a deszczowa pogoda (36)

zobacz KOLEJNA POSTAC KOSZMARNEJ WYSYPKI (3)

zobacz Powrót do przeszłości ? Znów alergia ? (7)

zobacz Panel Pediatryczny (25)

zobacz uczulenie na kakao (14)

zobacz Alergia na pyłki? (8)

zobacz Czy mogę nagle dostać alergii na kota? (5)

zobacz No to byłam u alergologa i zrobiłam testy. cd safaja85 (0)

zobacz Alergia na leki- pytań kilka (5)

zobacz testy alergiczne (31)

zobacz Objawy alergiczne i astmowe (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » uczulenie ????

uczulenie ????

skoti, 25-12-2004, 23:00

wysypka na rekach na twarzy , łokciach i na uszach bable wypelnione plynem ?? na co to moze byc alergia ???

Re: uczulenie ???? | MonikaM, 25-12-2004, 23:06

Jesli nie masz oprocz wysypki innych objawow (np. dusznosci) to doraznie mozesz kupic w aptece jakis lek przeciwalergiczny bez recepty lub hydrocortisonum w kremie. A po swietach - alergolog. Moze zjadles cos "nowego? Albo zmiana kosmetyku? Pozdrawiam swiatecznie, Monika.

Re: uczulenie ???? | scream, 25-12-2004, 23:18

skoti napisał(a):
wysypka na rekach na twarzy , łokciach i na uszach bable wypelnione plynem ?? na co to moze byc alergia ???
na wszystko na pylki roslin, na kurz, na siersc, na dany typ pokarmu..

idz do alergologa i zrob testy
best regards, scream (at)w.pl Samobójcy są arystokracją wśród umarłych. (C) Któryś Z Poetów Epoki Romantyzmu

Re: uczulenie ???? | Joanna Duszczyńska, 26-12-2004, 01:03

Użytkownik "skoti" napisał w wiadomości news:cqkh3v$9m1$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
wysypka na rekach na twarzy , łokciach i na uszach bable wypelnione
plynem
?? na co to moze byc alergia ???
A na ospę wietrzną chorowałeś?

Re: uczulenie ???? | Leszek 'LECHU' Foss, 26-12-2004, 04:01

scream wystukał(a):

idz do alergologa i zrob testy
BTW: Kiedy się robi takie testy? Bo własnie miałem zamiar się wybrać, ale ktoś mi powiedział, że powinno się na jesień robić, prawda?

[ Leszek 'LECHU' Foss ] [---lechu[at]club.chip.pl---] [ GG:#9816 ]

Re: uczulenie ???? | Zinejda, 28-12-2004, 21:02

Użytkownik "Leszek 'LECHU' Foss" napisał w wiadomości news:cql622.2hs.1 [at] lechu.net...
scream wystukał(a):

BTW: Kiedy się robi takie testy? Bo własnie miałem zamiar się wybrać, ale ktoś mi powiedział, że powinno się na jesień robić, prawda?
Testy robią cały rok w zimie najlepiej bo jest mniej alergenów ,pyłków itp. na testy musisz iść przygotowany tzn. np. nie brać żadnych leków neutralizujących alergie np.zyrtek lekarz Ci powie na 2 tyg. przed testami min. www.apsik.pl/ poczytaj sobie tutaj . Ktoś pisał o ospie wysypkę masz na całym ciele?poczytaj www.mediweb.pl/wo...php?id=1171

Re: uczulenie ???? | Zinejda, 28-12-2004, 21:05

Użytkownik "Zinejda" napisał w wiadomości news:cqs75t$51l$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Użytkownik "Leszek 'LECHU' Foss" napisał w wiadomości news:cql622.2hs.1 [at] lechu.net...

Testy robią cały rok w zimie najlepiej bo jest mniej alergenów ,pyłków
itp.
na testy musisz iść przygotowany tzn. np. nie brać żadnych leków neutralizujących alergie np.zyrtek lekarz Ci powie na 2 tyg. przed testami min. www.apsik.pl/ poczytaj sobie tutaj . Ktoś pisał o ospie wysypkę masz na całym ciele?poczytaj www.mediweb.pl/wo...php?id=1171

No i idź do lekarza to najważniejsze Życzę zdrowia

Re: uczulenie ???? | Anna, 16-01-2005, 16:05

Witam, wyglada to na kandidozę, czyli wystepowanie grzybów, lub jak inaczej się to określa drodżdżycy. W takim przypadku należy przeprowadzić kurację przeciw kandidozie. Kuracje stosowane przeciwko grzybom nie skutkują przy kandidozie. Kandidoza jest chorobą specyficzną. w Warszawie jest przychodnia, w której wypracowana jest i stosowana bardzo skuteczna metoda zwalczania kandidozy na podstawie diety i preparatów ziołowych. Anna

Użytkownik "skoti" napisał w wiadomości news:cqkh3v$9m1$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
wysypka na rekach na twarzy , łokciach i na uszach bable wypelnione
plynem
?? na co to moze byc alergia ???

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Alergie. Pytania i odpowiedzi Alergie. Pytania i odpowiedzi

Dieta bezmleczna. Poradnik dla uczulonych Dieta bezmleczna. Poradnik dla uczulonych

Woda, mydło i zdrowy rozsądek Woda, mydło i zdrowy rozsądek

Kuracje na zdrowie. 999 kuracji na 99 chorób Kuracje na zdrowie. 999 kuracji na 99 chorób

Jeść, aby schudnąć Jeść, aby schudnąć