Tagi

zalatwic lhobbit zadzwonic zona zlecic pielegniarka kroplowka srodowiskowy konieczno dieta

Fora dyskusyjne

zobacz 3 miesiace pocenia sie obficie braku sil do czegokolwiek? (4)

zobacz Ośrodek opieki geriatrycznej.. (3)

zobacz Głupia sytuacja (9)

zobacz Problem etyczny intymności (1)

zobacz prosze odpiszcie tu chodzi o 11 dniowe niemowle:( (6)

zobacz Niedomoga zwieracza Odzwiernika Wpustu (0)

zobacz Bardzo zle wyniki wątrobowe (1)

zobacz Czy konieczna jest gastroskopia? (3)

zobacz Kłucie w okolicy serca (4)

zobacz Uzależnienie od środków przeczyszczających (4)

zobacz krew w kale (2)

zobacz Zaparcia u niemowlaka (2)

zobacz witaminy przy odchudzaniu (0)

zobacz Torbiel a dieta? (1)

zobacz Bardzo wysokie trójglicerydy (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » co zrobic by miec kroplowke w domu?

co zrobic by miec kroplowke w domu?

lhobbit, 02-01-2005, 16:24

Moja zona jest na diecie ze wzgledu na problemy jelitowe. Przydalby sie jej zapewne kroplowka odzywcza bo to jest dosyc zabojcza dieta (chwilowo).

W jak sposob mozna uzyskac od lekarza "cos" co pozwoli taka kroplowke w domu podawac? Do kogo sie wogole zglosic (W-wa)?
============= P o l N E W S ============== archiwum i przeszukiwanie newsów www.polnews.pl

Re: co zrobic by miec kroplowke w domu? | Ania B-J, 02-01-2005, 17:05

lhobbit wrote:
W jak sposob mozna uzyskac od lekarza "cos" co pozwoli taka kroplowke w domu podawac?
Lekarz pierwszego kontaktu, ale musisz załatwić sobie prywatną pielęgniarkę. Ja coś takiego próbowałam 2 lata temu u dziecka - biegunka, wymioty = rotawirus. Znajoma pielęgniaraka załatwiła mi kroplówkę z solą fizjolog. , glukozą, wenflon można kupić w aptece bez recepty ale okazało się, że można obejść się na szczęście bez.

życzę żonie poprawy zdrowia Ania

Re: co zrobic by miec kroplowke w domu? | Mamak z Galicji, 03-01-2005, 17:27

Użytkownik lhobbit napisał:

Moja zona jest na diecie ze wzgledu na problemy jelitowe. Przydalby sie jej zapewne kroplowka odzywcza bo to jest dosyc zabojcza dieta (chwilowo).

W jak sposob mozna uzyskac od lekarza "cos" co pozwoli taka kroplowke w domu podawac? Do kogo sie wogole zglosic (W-wa)?

Idź do lekarza i powiedz o co chodzi. Jeśli lekarz się z Tobą zgodzi powinien przyjść i zbadać pacjentkę. Jeśli kroplówka będzie konieczna da zlecenie na nią. Pielęgniarka środowiskowa _za_darmo_ ją założy.

Prościej - ale płatnie. Zadzwonić pod dowolne ogłoszenie z prasy "usługi pielęgniarskie" Przyjedzie pielęgniarka i zrobi wszystko co będziecie chcieli. Nie pomyl się i nie zadzwoń pod "Pielęgniarka" z rubryki "Towarzyskie" ;-)

Mamak z Galicji irc: #prk

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Suplementy diety a zdrowie. Porady lekarzy dietetyków Suplementy diety a zdrowie. Porady lekarzy dietetyków

Praktyczny poradnik żywieniowy w odchudzaniu oraz profilaktyce i leczeniu cukrzycy typu 2 Praktyczny poradnik żywieniowy w odchudzaniu oraz profilaktyce i leczeniu cukrzycy typu 2

Alergie. Pytania i odpowiedzi Alergie. Pytania i odpowiedzi

Domowy pediatra Domowy pediatra

50 dróg do zdrowego serca 50 dróg do zdrowego serca