Powiązane leki
(opisy)

Eprex (Epoetinum alfa)

Hemofer F prolongatum (Ferrosi sulfas, Acidum folicum)

Provera (Medroxyprogesteronum)

Biofer Folic

Cimicifuga Complexe Nr 21

Clostilbegyt (Clomifeni citras)

Cyclodynon (Agni casti fructus extractum siccum)

Diclac (tabletki) (Diclofenacum natricum)

Ferelvit C

Hormeel SN (krople)

Tagi

odradzac krwinka mocz czerwona newsgate miesiaczka wynik analiza jutro erytrocyt

Fora dyskusyjne

zobacz proszę o analizę (3)

zobacz Czy mogę zrobić badanie moczu jeśli mam miesiączkę? (9)

zobacz Miesiączka a badanie moczu (0)

zobacz Analiza wyniku badań (7)

zobacz analiza wyników badania krwi (0)

zobacz podwyższona liczba erytrocytów (1)

zobacz BARDZO NISKI POZIOM NEUTROFILI (2)

zobacz Kolejne bardzo złę wyniki krwi... (0)

zobacz Analiza wyników badań krwi (0)

zobacz Analiza wyników badań krwi (0)

zobacz Proszę o analizę badań. Ważne.. (5)

zobacz Analiza ogólna badania moczu (0)

zobacz Analiza badan krwi, moczu - NEUTROPENIA (1)

zobacz proszę o analizę wyników badań krwi i moczu (1)

zobacz Wyniki analizy moczu-interpretacja (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » analiza moczu a miesiączka

analiza moczu a miesiączka

ma, 06-01-2005, 22:49

Witam Mam miesiączkę a jutro muszę zrobić analizę moczu. Czy mogę , czy to nie bedzie miało wpływu na wynik. Proszę o opinię. pilne pozdrawiam

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: analiza moczu a miesiączka | Marta, 11-01-2005, 23:51

Witam. Odradzam badanie moczu podczas miesiączki. Wynik będzie niewiarygodny...dla przykładu....jest wtedy zbyt duża ilość erytrocytów (czerwonych krwinek).

--------------------- Pozdrawiam Marta (gg:3571564) Użytkownik "ma" napisał w wiadomości news:1a6e.00000606.41dda454 [at] newsgate.onet.pl...
Witam Mam miesiączkę a jutro muszę zrobić analizę moczu. Czy mogę , czy to nie bedzie miało wpływu na wynik. Proszę o opinię. pilne pozdrawiam

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

250 badań laboratoryjnych. Kiedy zlecać jak interpretować 250 badań laboratoryjnych. Kiedy zlecać jak interpretować

Hormony. Witaminy. Leki: przeciwnowotworowe, immunosupresyjne. Autakoidy Hormony. Witaminy. Leki: przeciwnowotworowe, immunosupresyjne. Autakoidy

Atlas osadu moczu Atlas osadu moczu

Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna

Trening czystości małego dziecka Trening czystości małego dziecka