Powiązane leki
(opisy)

Toviaz (Fesoteroidinum)

Sedatif PC

Cantharis Dagomed 13 układ moczowy

Fitoprost (Serenoae repens fructus extractum)

Gal-Vit

Mestinon (Pyridostigmini bromidum)

Polstigminum (iniekcje) (Neostigmini metilsulfas)

Polstigminum (tabletki) (Neostigmini metilsulfas)

Prostacaps

Sterko (Sabal serrulatae fructus extractum spissum)

Tagi

sedatif zasnac zaburzenie ustac ulotka klopot popoludniowy recepta drzemka apteka

Fora dyskusyjne

zobacz zaczerwienienie skóry twarzy (0)

zobacz Test owulacyjny, kiedy i ile? (3)

zobacz Pisk w prawym uchu (1)

zobacz Praca przez sen, niepamiec wsteczna - czy to mozliwe? (2)

zobacz Bóle głowy , wymioty (2)

zobacz Stan podgorączkowy i bóle głowy (0)

zobacz Klej - oko (4)

zobacz leki uspokajające (2)

zobacz Jakie leki nasenne (bez recepty ) polecacie ? (7)

zobacz Jakie leki homeopatyczne na stres np. przed egzaminem itp.? (1)

zobacz kłopoty z palcem (1)

zobacz Kłopot z kostką{skręcenie} (2)

zobacz Grzybica (2)

zobacz Trzęsące się ręce - jak leczyć? (9)

zobacz jaki lek na bezsenność bez recepty (1)

Co na sen??

Paweł, 08-01-2005, 22:33

Ostatnio mniewam niewielkie kłopoty ze snem. Tzn nie mogę zasnąć o normalnej porze (21-23) często zdarza mi się chodzić spać po północy a potem następnego dnia jestem nie wyspany.

Co można wziąść na sen w miarę skutecznego bez recepty?

Re: Co na sen?? | unnamed, 09-01-2005, 03:20

Paweł napisał(a):
Ostatnio mniewam niewielkie kłopoty ze snem. Tzn nie mogę zasnąć o normalnej porze (21-23) często zdarza mi się chodzić spać po północy a potem następnego dnia jestem nie wyspany.

Co można wziąść na sen w miarę skutecznego bez recepty?
Oczywiście. Ja miewam bardzo duże kłopoty z zaśnięciem. Kup sobie w aptece "SEDATIF PC" - 60 tabletek - PLN 11.97 Drogie, ale muszę powiedzieć że bardzo skuteczne. Rozpuszcza się samo w ustach. Zastosuj się do ulotki. Oraz drugi lek, ale w moim wypadku nic on nie dał - "Valused"

oba te leki są bez recepty. Jeśli zaburzenia snu nie ustaną radziłbym kupić w aptece Melatoninę - jest to hormon snu odpowiedzialny za prawidłowy sen. Oczywiście samoleczenie może nic nie dać; należy skonsultować się z lekarzem i ustalić przyczynę zaburzeń snu. Przyczynami zaburzeń snu mogą być rówież drzemki popołudniowe, wylegiwanie się w łóżku do południa, stres w pracy/szkole... Jest bardzo wiele czynników. Ostatecznie zalecam ci "SEDATIF PC" produkowany przez Labolatoires BOIRON. Po ok. 2 dniach stosowania według ulotki zaburzenia snu powinny ustać. Kładź się o jednakowych porach :) Jak Ci pomogłem to proszę odpisz :]

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Sen Sen

Zaburzenia snu Zaburzenia snu

Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny

Zdrowe serce Zdrowe serce

Apteka natury Apteka natury