Powiązane leki
(opisy)

Herbabiloba (Ginkgo biloba)

North Memo+

Ginkofar Forte (Ginkgo bilobae extractum siccum)

Sermion (tabletki, drażetki) (Nicergolinum)

GinkoPrim

Biotropil (Piracetamum)

Ginkofar (Ginkgo biloba)

Bakozin

Filomag B6 (Magnesii hydroaspartas, Pyridoxinum)

StresStop dla mężczyzn

Tagi

helios klopot plusz pamietac notes pamiec przypomniec stres jazda glowa

Fora dyskusyjne

koncentracja,pamiéç,uwaga,niechęć (1)

Padaczka? (1)

Zaburzenie pamięci,problemy związanie z tym.. (1)

utrata pamięci (3)

Wada wzroku a prawo jazdy (1)

Nadciśnienie? (14)

problemy z pamięcia czy nerwica ? (1)

Lekka utrata pamięci oraz dziwne uczucie (1)

problem z pamięcią (4)

Zaniki pamięci i brak koncentracji (1)

Szukam nazwy choroby (2)

Zaburzony kontakt z rzeczywistością (1)

problemy z pamiecia (2)

utrata pamięci (0)

Amnezja po wypadku (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Kłopoty z pamięcia

Kłopoty z pamięcia

Ól, 13-01-2005, 11:27

Witam

Od pewnego czasu zaczynam dochodzic do wniosku, ze mam klopot, jak w temacie. Mam coraz wieksze klopoty z pamietaniem o zwyklych przyziemnych sprawach, ktore sobie zaplanowalem. Wczoraj np. umowilem sie z dziewczyna na dzis zupelnie nie pamietajac, ze mam jazdy na kursie na prawo jazdy. Takich objawow mam niestety duzo wiecej i wiele ludzi wscieka sie na mnie z tego powodu. Mam 20 lat, studiuje i idzie mi to calkiem sprawnie. Jestem zadowolony z zycia i tylko coraz trudniej jest mi powiazac ze soba wszystkie fragmenty zycia ze soba. Czy dobrze by bylo udac sie do lekarza? Jesli juz to do jakiego? Co mozna na to poradzic? Pozdrawiam,

Maciek Jerzykowski

Re: Kłopoty z pamięcia | chris, 13-01-2005, 13:39

Użytkownik "Ól" napisał w wiadomości news:cs5eur$6bj$1 [at] helios.nd.e-wro.pl...
Witam

Od pewnego czasu zaczynam dochodzic do wniosku, ze mam klopot, jak w temacie. Mam coraz wieksze klopoty z pamietaniem o zwyklych przyziemnych sprawach, ktore sobie zaplanowalem. Wczoraj np. umowilem sie z dziewczyna
na
dzis zupelnie nie pamietajac, ze mam jazdy na kursie na prawo jazdy.
Takich
objawow mam niestety duzo wiecej i wiele ludzi wscieka sie na mnie z tego powodu. Mam 20 lat, studiuje i idzie mi to calkiem sprawnie. Jestem zadowolony z zycia i tylko coraz trudniej jest mi powiazac ze soba
wszystkie
fragmenty zycia ze soba. Czy dobrze by bylo udac sie do lekarza? Jesli juz to do jakiego? Co mozna na to poradzic? Pozdrawiam,

Maciek Jerzykowski

Ja podobne "dziury pamieciowe" mialem jak bylem w ciezkim stresie. W twoim przypadku mysle ze "nie nadajesz wydartzeniu" odpowiedniej wagi (takiej jak np. rzeczom ktorych uczysz sie na studiach tuz przed egzaminem) przez to je lekcewazysz i zapominasz. Kup sobie Biovital dla dziadkow , albo cos z lecytyna. Jedz wiecej ryb. Przypomnij sobie czy przypadkiem ostatnio nikt mooocno nie walnal cie w glowe , czy nikt w rodzinie nie choruje na schizofrenie ..... kup notes , rob z nigo uzytek , pozniej wyobraz sobie notes i "rob wpisy w glowie"....

Re: Kłopoty z pamięcia | dekatoni, 13-01-2005, 15:52

chris wrote:
Jedz wiecej ryb.
Jest też kwas omega-3 w kapsułkach - jak ktoś nie lubi ryb :)

Adam

Re: Kłopoty z pamięcia | plusz, 13-01-2005, 16:32

Użytkownik "Ól" napisał w wiadomości news:cs5eur$6bj$1 [at] helios.nd.e-wro.pl...

Od pewnego czasu zaczynam dochodzic do wniosku, ze mam klopot, jak w temacie. Mam coraz wieksze klopoty z pamietaniem o zwyklych przyziemnych sprawach, ktore sobie zaplanowalem. Wczoraj np. umowilem sie z dziewczyna
na
dzis zupelnie nie pamietajac, ze mam jazdy na kursie na prawo jazdy.
Takich
objawow mam niestety duzo wiecej i wiele ludzi wscieka sie na mnie z tego powodu. Mam 20 lat, studiuje i idzie mi to calkiem sprawnie. Jestem zadowolony z zycia i tylko coraz trudniej jest mi powiazac ze soba
wszystkie
fragmenty zycia ze soba. Czy dobrze by bylo udac sie do lekarza? Jesli juz to do jakiego? Co mozna na to poradzic? Pozdrawiam,

pewnie stres (nawet pozytywny) :)

prosta recepta - notuj terminy spotkań, najlepiej w czymś elektronicznym (nawet komórka), które przypomni, nawet jak do tego nie zajrzysz :) zdecydowanie działa

-- pozdrawiam plusz ( www.plusz.pl )

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Autoterapia. Zastosowanie metod relaksacyjnych w likwidowaniu skutków stresu Autoterapia. Zastosowanie metod relaksacyjnych w likwidowaniu skutków stresu

Dlaczego myślimy to, co myślimy. Wzorce w głowie Dlaczego myślimy to, co myślimy. Wzorce w głowie

Babaji - przesłanie z Himalajów Babaji - przesłanie z Himalajów

Lecture Notes on Epidemiology & Public Health Medicine Lecture Notes on Epidemiology & Public Health Medicine

Poradnik dyżuranta Poradnik dyżuranta