Powiązane leki
(opisy)

Profenid (żel) (Ketoprofenum)

Ketoprom (Ketoprofenum)

Naproxen Plus (Difortan Acti-Gel) (Naproxenum)

Ultrafastin (Ketoprofenum)

Arnica Complexe Nr 1

Ibum (żel) (Ibuprofenum, Lewomentolum)

Kalmia Compositum

Reumaphyt (Harpagophyti extractum siccum)

Rheumon (Etofenamatum)

Rhus toxicodendron complexe Nr 80

Tagi

zerwac sciegno kolagen grupowiczow nurtowac tanszy przepisac isniteja conca serdeczny

Fora dyskusyjne

zobacz stożek rotatorow (3)

zobacz Zerwane sciegno dloni palca serdecznego 2 raz (0)

zobacz czworka kontuzja usg (0)

zobacz Czy mogę dostać zniżke na leki na trądzik? (6)

zobacz Vesicare (2)

zobacz Zerwany achilles? Co zrobić? (3)

zobacz Zerwane sciegno kciuka-zdjecie szwów (1)

zobacz zerwanie ścięgna achillesa (1)

zobacz Zerwane ścięgno Achillesa (9)

zobacz zerwanie ścięgna prostownika u ręki (3)

zobacz Problem z palcem prawej ręki (9)

zobacz zerwane sciegno w kolanie (0)

zobacz achilles strzela, a boli góra stopy (11)

zobacz zerwane ściegno mieśnia czworogłowego (1)

zobacz Zerwane sciegno? (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » zerwane sciegna

zerwane sciegna

conca, 01-02-2005, 13:40

witam serdecznie grupowiczow, mam nadzieje ze uzyskam tutaj odpowiedz na nurtujace mnie pytanie. 14latkowi lekarz przepisal kolagen na zerwane sciegna, czy isniteja inne srodki, tansze ktore moglyby mu pomoc? no i dlaczego wlasnie kolagen? z gory dziekuje za pomoc.

pozdr.conca

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Cień Hipokratesa. Tajemnice Domu Medycyny Cień Hipokratesa. Tajemnice Domu Medycyny

Terapie regresywne Terapie regresywne

Wybrane problemy pedagogiki specjalnej, teoria - diagnoza - terapia Wybrane problemy pedagogiki specjalnej, teoria - diagnoza - terapia

Chcę karmić piersią Chcę karmić piersią

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia