Powiązane leki
(opisy)

Pevaryl P.V. (Econazoli nitras)

Stieprox (Ciclopiroxum)

Cocois (Pix litanthracis, Acidum salicylicum, Sulfur praecipitatum)

Noell (Ketoconazolum)

Nivellum

Inneov Zdrowie Włosów DS

Thallium Dagomed 47 łysienie, wypadanie włosów

Spigelon (tabletki, krople)

Efferalgan (tabletki) (Paracetamolum)

Coffepirine - tabletki od bólu głowy (Acidum acetylsalicylicum, Coffeinum)

Tagi

creed zakluc proporcja apollo tabletka wlos lupiez zmyc glowa kobieta

Fora dyskusyjne

Problem z włosami, łysieniem (0)

Problem z włosami (0)

Problem ze skórą głowy (wypadanie włosów) (4)

wypadanie wlosow (8)

Uciążliwy łupież. Nic nie pomaga (15)

Cos jak łupież (13)

Częste mycie głowy (8)

Wszawica? (9)

łupież (14)

WYPADANIE WLOSOW (5)

Łupież + łojotok (10)

problem ze skórą głowy i wypadaniem włosów (1)

Łuszczyca? (11)

łuszczyca? (5)

łupież, nizoral (6)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » lupiez, zakola...

lupiez, zakola...

Apollo Creed, 07-02-2005, 01:52

witam, mam problem z wlosami: po pierwsze mam ciagly lupiez. stosowalem garnier przeciwlupiezowy: nie pomoglo... przez ostatni tydzien uzywalem saszetek nizoralu i tez bezskutecznie :-( wlosy mi sie przetluszczaja. dodatkowo pomimo mlodego wieku(19lat) na glowie mam juz zauwazalne zakola :(( rozumiem, ze to normalne u facetow, ze roznei z tym bywa, ale wydaje mi sie to troche dziwne w moim przypadku poniewaz nie dojrzewalem jakos wyjatkowo szybko, a na twarzy mam jeszcze "mysi" zarost. nie mam problemow z higiena, z odzywianiem tez raczej nie. prosze o jakas diagnoze :) z gory dzieki.

pozdrawiam

Re: lupiez, zakola... | jasio kowalski, 07-02-2005, 01:59

Apollo Creed napisał(a):

witam, mam problem z wlosami: po pierwsze mam ciagly lupiez. stosowalem garnier przeciwlupiezowy: nie pomoglo...
Jakbym siebie widzial(przed 19 laty) ale wtedy z szamponow to bylo zielone jabluszko(jak ktos mial szczescie). No byly jeszcze Acnosan(niektorzy to pili) i wiele innych mniej lub bardziej oficjalnych wynalazkow. Acha bylem tez u kobiety ze Szczecina (ktorej postac przedstawiona w jednym z odcinkow Czterdziestolatka Jerzego Gruzy) Na poczatek do dobrego doswiadczonego dermatologa. A teraz moje rady. Jako, ze probowalem prawie wszystkiego a mam teraz szacowną glace(niestety) musze ci powiedziec , ze masz male szanse na zachowanie czupryny. Ale walczyc musisz, mysle ze powinienes moze dluzej stosowac(zgodnie z procedura) Nizoral. Na twoim miejscu smarowalbym glowe olejem lnianym(to nie zart). Pamietam jeszcze rade jedna z pan dermatolożek-olej rycynowy ze spirytusem w proporcji objetosciowej 1:3(zreszta sam uznasz jakie proporcje beda najlepsze). To pomagalo na lupiez, leb po tym jest tylko bardzo tlusty. Zrobisz to na noc a rano zmyjesz nizoralem. Poza tym jakies plukanki pokrzywowo, tatarakowe, cuda wianki. Warto tez zastosowac cos od srodka, jakies tabletki drozdzowe, propolisowe, moze zrezygnowac z duzej ilosci miecha. Rozpisalem sie ale zycze powodzenia, bo wiem ze w tym wieku czlowiek chce byc kompletny pod kazdym wzgledem(kobiety panie). PZDR

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: lupiez, zakola... | Negatyw, 07-02-2005, 11:40

Użytkownik "Apollo Creed" napisał w wiadomości news:cu6a25$kg3$1 [at] korweta.task.gda.pl...

mam juz zauwazalne zakola :((
Coś z: www.apteka.tona.p...ategory=200,260&disease=148,65,155

Ja korzystam czasami z H-Pantoten. Ciut pomaga, ale drogi w pień :( Może wystarczą tabletki ze skrzypu polnego?

Pozdro

----------------------- Negatyw negatyw001 [at] nospam.o2.pl -----------------------

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Leczenie chorób skóry i chorób przenoszonych drogą płciową Leczenie chorób skóry i chorób przenoszonych drogą płciową

Kolorowe tabletki Kolorowe tabletki

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia

Piękna na 1001 sposobów Piękna na 1001 sposobów

Ziołowa księga urody Ziołowa księga urody