Powiązane leki
(opisy)

Detrusitol (Tolterodini tartras)

Nefrol (Ammi visnaga, Petroselinum sativum, Phaseolus vulgaris, Solidago virgaurea, Taraxacum officinale)

Prostum

Proximic (Tamsulosini hydrochloridum)

Urosept (Betula sp., Chamomilla recutita, Petroselinum sativum, Phaseolus vulgaris, Vaccinium vitis ideae)

Vesicare (Solifenacini succinas)

Bronchicum T (Thymi extractum fluidum)

Hiconcil (Amoxicillinum)

Neoazarina (Codeini phosphas, Thymus vulgaris)

Szałwia Plus Antiseptic

Tagi

gorny urolog slask sosnowiec gorniczy kwestia telefoniczny katowice przyzwoity finansowy

Fora dyskusyjne

zobacz polecany lekarz hematolog woj śląskie (1)

zobacz Dobry ortopeda na śląsku (0)

zobacz Gastroskopia przeznosowa Śląsk (1)

zobacz Jak zapisać sie do urologa? Katowice (1)

zobacz rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego (1)

zobacz Jakie USG? (0)

zobacz Jakie USG? (1)

zobacz Gazometria, interpretacja wyników (1)

zobacz Sprawdzanie płodności (4)

zobacz jaka proteza zęba? (1)

zobacz Krew przy wydalaniu (5)

zobacz Naciek podstawy czaszki (1)

zobacz Astygmatyzm a soczewki (3)

zobacz Astygmatyzm a soczewki sferyczne (0)

zobacz Moja żona pracuje za granicą (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » dobry urolog [Katowice,Sosnowiec, D.Górnicza]

dobry urolog [Katowice,Sosnowiec, D.Górnicza]

si, 10-02-2005, 17:16

Od prawie miesiąca leczę się u urologa, ale jak do tej pory nie przynosi to żadnych efektów. Potrzebny mi jakiś fachowiec, który zleci odpowiednie badania, później je przeanalizuje i stwierdzi jasno co mi jest. Mam dość wróżenia z fusów.

Możecie polecić dobrego i przyzwoitego (w kwestiach finansowych) urologa gdzieś w Sosnowcu, D.Górniczej ewentualnie w Katowicach...

pozdrawiam si

Re: dobry urolog [Katowice,Sosnowiec, D.Górni | Muminos, 11-02-2005, 20:31

si napisał(a):
Od prawie miesiąca leczę się u urologa, ale jak do tej pory nie przynosi to żadnych efektów. Potrzebny mi jakiś fachowiec, który zleci odpowiednie badania, później je przeanalizuje i stwierdzi jasno co mi jest. Mam dość wróżenia z fusów.

Możecie polecić dobrego i przyzwoitego (w kwestiach finansowych) urologa gdzieś w Sosnowcu, D.Górniczej ewentualnie w Katowicach...

pozdrawiam si

zrob sobie wycieczke na slask ;)

www.urolog.gliwice.pl/

80 zl + usg

Re: dobry urolog [Katowice,Sosnowiec, D.Górni | Muminos, 11-02-2005, 20:33

zrob sobie wycieczke na slask ;)

www.urolog.gliwice.pl/

80 zl + usg
ps. jak juz cos, to umawiaj sie telefonicznie

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wskazania do badań obrazowych Wskazania do badań obrazowych

Chrapanie Chrapanie

Dlaczego oni zasypiają tuż po? Jeszcze więcej pytań, które zadalibyście lekarzowi dopiero po trzeciej whisky z cytryną Dlaczego oni zasypiają tuż po? Jeszcze więcej pytań, które zadalibyście lekarzowi dopiero po trzeciej whisky z cytryną

Masaż niemowlęcia Masaż niemowlęcia

Singlom żyje się lepiej Singlom żyje się lepiej