Powiązane leki
(opisy)

Ulgix ochrona wątroby

Diroton (Lisinoprilum)

Lisinoratio (Lisinoprilum)

R - 3 krople przeciw osłabieniu serca

Ranopril (Lisinoprilum)

Apo-Lozart (Losartanum kalicum)

Avasart (Valsartanum)

Chronocard Forte (Crataegus sp.)

Concor Cor (Bisoprololi fumaras)

Dilatrend (Carvedilolum)

Tagi

remina pojac niewydolnosc schorzenie odszkodowanie zastanawiac uczyc zapytac serce szczesliwy

Fora dyskusyjne

zobacz Nazwy schorzeń w j. łacińskim (3)

zobacz Lęk przed ludźmi (7)

zobacz lewogram patologiczny? (1)

zobacz ZAPYTANIE (0)

zobacz Dziwne zgrubienia na wewnętrznej stronie kolan. (0)

zobacz Nowotwór tarczycy a sterydy. (2)

zobacz proszę o odpowiedz (8)

zobacz ciąża a znamiona (0)

zobacz Żółta plamka na białku oka. (1)

zobacz Niewydolność oddechowa? (0)

zobacz Problem z oddychaniem (1)

zobacz Tajemnicze Objawy (1)

zobacz Co to jest kardiomiopatia gąbczasta? (10)

zobacz wychodzące żyły (1)

zobacz echo serca wyniki (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Niewydolność serca

Niewydolność serca

remina, 11-02-2005, 19:37

Witam Państwa i proszę o informację, co oznacza termin "niewydolność serca", z czym się to wiąże, czy jest to zespół chorób, czy też jedno konkretne schorzenie? Pozdrawiam, dziękuję za każdą odpowiedź. Remina

Re: Niewydolność serca | piotrtr, 11-02-2005, 21:49

Dnia Fri, 11 Feb 2005 17:37:42 +0100, remina napisał(a):

Witam Państwa i proszę o informację, co oznacza termin "niewydolność serca", z czym się to wiąże, czy jest to zespół chorób, czy też jedno konkretne schorzenie? Pozdrawiam, dziękuję za każdą odpowiedź. Remina
niewydolność serca to bardzo ogólne pojęcie - z j a k i e j ś przyczyny mięsień sercowy nie jest w stanie wykonać pracy, zapewniającej prawidłowe funkcjonowanie organizmu w warunkach, w jakich dotychczas radził sobie dobrze.

przyczyn jest wiele. myślę, że większość informacji znajdziesz googlając. wpisz proszę hasło 'niewydolność serca' w www.google.pl. w razie wątpliwości - pytaj.

pozdrawiam, piotr

Re: Niewydolność serca | Jacek Tusuńaki, 13-02-2005, 02:58

piotrtr napisał(a):

Dnia Fri, 11 Feb 2005 17:37:42 +0100, remina napisał(a):

serca",
niewydolność serca to bardzo ogólne pojęcie - z j a k i e j ś przyczyny mięsień sercowy nie jest w stanie wykonać pracy, zapewniającej prawidłowe funkcjonowanie organizmu w warunkach, w jakich dotychczas radził sobie dobrze.

przyczyn jest wiele. myślę, że większość informacji znajdziesz googlając. wpisz proszę hasło 'niewydolność serca' w www.google.pl. w razie wątpliwości - pytaj.

pozdrawiam, piotr

Dziewczyna się uczy lub szuka informacji na tem temat

Pojęcie bardzo szerokie

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Niewydolność serca | remina, 14-02-2005, 18:58

Dziewczyna się uczy lub szuka informacji na tem temat

Pojęcie bardzo szerokie
Witam, Nie uczy sie, jest już baardzo dużą dziewczynką i ma schorzenie, które chyba nie jest poważne, skoro kardiolog stwierdził, że z tym można żyć długo i szczęśliwie, natomiast czytając informacje mojego ubezpieczyciela spostrzegłam, że w przypadku niewydolności serca wypłaca odszkodowanie i dlatego zastanawiałam się, czy to, z czym "mogę żyć długo i szczęśliwie" jest niewydolnością. Bo skoro już jest .....Wiedza medyczna jest mi zupełnie obca i dlatego zapytałam na tej grupie, być może moje pytanie laika wydało sie Wam dziwne. Dziękuję serdecznie za odpowiedzi. Remina

Re: Niewydolność serca | Istvan, 14-04-2005, 12:12

Jest Przychodnia Medycyny Naturalnej KOMED w Warszawie. Maja Błaszczyszyn może w tej sprawie skutecznie pomagać. Tel: 628-74-82, lub 628-74-83. Pozdrawiam

Istvan

Użytkownik "remina" napisał w wiadomości news:cuin8l$23s$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witam Państwa i proszę o informację, co oznacza termin "niewydolność
serca",
z czym się to wiąże, czy jest to zespół chorób, czy też jedno konkretne schorzenie? Pozdrawiam, dziękuję za każdą odpowiedź. Remina

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Uczymy się od delfinów. Jak żyć szczęśliwie w rosnącym chaosie trzeciego tysiąclecia Uczymy się od delfinów. Jak żyć szczęśliwie w rosnącym chaosie trzeciego tysiąclecia

Wysokie ciśnienie Wysokie ciśnienie

Zdrowe serce Zdrowe serce

Charakter człowieka i jego wpływ na zdrowie Charakter człowieka i jego wpływ na zdrowie

Encyklopedia zdrowia rodziny Encyklopedia zdrowia rodziny