Tagi

drobny masc podraznic posmarowac opowiedziec golen tribiotic wdzieczny zaczerwienic twarz

Fora dyskusyjne

zobacz Zaczerwienione palce (2)

zobacz Zaczerwieniona skóra wokół ust (14)

zobacz Czerwone wypryski na twarzy - po goleniu. (0)

zobacz Czerwone kropki na nogach (2)

zobacz Wyciek ropy z pępka (1)

zobacz odbita pięta (0)

zobacz Pokrzywka? (2)

zobacz niedawno uderzyłam się w łydkę (1)

zobacz Ból pod kolanem (1)

zobacz pieczenie pochwy? (4)

zobacz żyły... (1)

zobacz Głowa (1)

zobacz Olbrzymia opuchlizna oka (0)

zobacz KETONAL + masc rozgrzewajaca (3)

zobacz sczypanie warg sromowych (6)

tribiotic?

sov., 16-02-2005, 21:57

Czy mascia 'Tribiotic' mozna posmarowac drobne ranki na twarzy?... Takie po pryszczach. Albo zaczerwienienia (podraznienia) po goleniu? Bede wdzieczny za opowiedz. sov.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Twarzą w twarz. Moja droga do pierwszego pełnego przeszczepu twarzy Twarzą w twarz. Moja droga do pierwszego pełnego przeszczepu twarzy

Czym jest depresja Czym jest depresja