Powiązane leki
(opisy)

Hylo-Lasop

Octenisept

Tropicamidum (Tropicamidum)

Bisacodyl (Bisacodylum)

Dormicum (Midazolamum)

Lignocainum hydrochloricum (żel) (Lidocaini hydrochloridum)

Navoban (Tropisetronum)

Rectanal (Natrii dihydrophosphas, Natrii hydrophosphas)

Bupivacainum hydrochloricum (Bupivacaini hydrochloridum)

Emla (Lidocainum, Prilocainum)

Tagi

szanowny wracac grono twierdzic chciec ogonowo grzesiek zabieg kosc skonfrontowac

Fora dyskusyjne

zobacz kość ogonowa (10)

zobacz Złamana kość ogonowa- jakie ćwiczenia (2)

zobacz Kość ogonowa - ból (1)

zobacz Ból kości ogonowej (1)

zobacz Uraz kości ogonowej. (1)

zobacz Czy to ,,stare' złamanie kości ogonowej? (0)

zobacz Kośc ogonowa (0)

zobacz Kość ogonowa. (2)

zobacz Upadłem na kość ogonową (2)

zobacz Odstająca kość ogonowa. (7)

zobacz stluczenie kosci ogonowej, marznaca noga (2)

zobacz strasznie słabe kości (7)

zobacz Ból kości paciorkowatych (4)

zobacz złamana kość ogonowa (0)

zobacz bolesne problemy z kręgosłupem (0)

Kosc ogonowa

Grzegorz Janczyk, 20-02-2005, 21:57

Problem dotyczy bliskiej mi osoby ktora w dziecinswie zlamala kosc ogonowa. Jakies trzy miesiace temu zaliczyla porzadna glebe ja oblodzonym peronie no i sie zaczelo. Kosc boli koszmarnie przy siedzeniu, a czasem i sama z siebie. Lekarz zlecil badania USG i RTG(z boku) i sugeruje ze konieczne bedzie chirurgiczne usuniecie tej kosci. Podobno sam zabieg jest banalny i szybko sie po nim wraca do zdrowia. Tak twierdzi lekarz. Chcial bym jednak skonfrontowac ta wiedze Szanownym Gronem psm... W przypadku kobiety czy nie jest to zabieg w jakis sposob niebezpieczny? No i w ogole, co sie robi z taka koscia?

Pozdrawiam Grzesiek

Re: Kosc ogonowa | Grzegorz Janczyk, 20-02-2005, 22:50

Aha... jeszcze jedno: czy zamiast USG nie bylo by lepsze badanie TK?

Pozdrawiam Grzesiek

Re: Kosc ogonowa | FIXRAMBO, 21-02-2005, 01:15

wejdz na strone www.kregoslup.polbox.pl i w link tajemnica kosci ogonowej fixrambo Uzytkownik "Grzegorz Janczyk" napisal w wiadomosci news:cvami3$e2l$1 [at] inews.gazeta.pl...
Problem dotyczy bliskiej mi osoby ktora w dziecinswie zlamala kosc ogonowa. Jakies trzy miesiace temu zaliczyla porzadna glebe ja oblodzonym peronie no i sie zaczelo. Kosc boli koszmarnie przy siedzeniu, a czasem i sama z siebie. Lekarz zlecil badania USG i RTG(z boku) i sugeruje ze konieczne bedzie chirurgiczne usuniecie tej kosci. Podobno sam zabieg jest banalny i szybko sie po nim wraca do zdrowia. Tak twierdzi lekarz. Chcial bym jednak skonfrontowac ta wiedze Szanownym Gronem psm... W przypadku kobiety czy nie jest to zabieg w jakis sposob niebezpieczny? No i w ogole, co sie robi z taka koscia?

Pozdrawiam Grzesiek

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Co radzi lekarz.Osteoporoza Co radzi lekarz.Osteoporoza

Nimfy. Hobby Nimfy. Hobby

Zrozumieć osteporozę Zrozumieć osteporozę

Drzewa pomagają leczyć Drzewa pomagają leczyć

Lecznicze diety Lecznicze diety