Tagi

przejmowac stounek umierac ogolny cholesterol cieszyc wiekszy przychodzien rybak istotny

Fora dyskusyjne

zobacz Tylko biegając w parku odżywam (0)

zobacz skąpa miesiączka (5)

zobacz Serce kolarza i praca na budowie (0)

zobacz Interpretacja wyników poziomu cholesterolu (4)

zobacz operacja kamieni żółciowych. (1)

zobacz Powiększone węzły obojczykowe a morfologia (4)

zobacz Alkohol + omdlenia (1)

zobacz Proszę o interpretację wyników (1)

zobacz dretwienie palca (4)

zobacz Morfologia ogólna-wynik- interpretacja (4)

zobacz pieczątka (1)

zobacz sprawdzony chirurg klatki piersiowej (płuca) (1)

zobacz Poziom cukru 34 (1)

zobacz spec endokrynolog (3)

zobacz Badania hormonalne (1)

Cholesterol

Rybak, 21-02-2005, 21:55

Mam 21 lat i cholesterol 206. Norma to 125-200. Tak sie zastnawiam, jak to oceniac w moim wieku, skoro odzywaim sie bardzo zdrowo. Czy stres moze miec tu wplyw? Zaznaczam rowniez, ze moj ojciec ma cholesterol prawie 300, moze genetycznie?

Re: Cholesterol | Mariusz, 22-02-2005, 11:26

Rybak napisał(a):
Mam 21 lat i cholesterol 206. Norma to 125-200. Tak sie zastnawiam, jak to oceniac w moim wieku, skoro odzywaim sie bardzo zdrowo. Czy stres moze miec tu wplyw? Zaznaczam rowniez, ze moj ojciec ma cholesterol prawie 300, moze genetycznie?

a ja mam 300 i zyje i sie czuje swietnie, facet daj se spokoj, juz powoli sie zmienia zapatrywanie na to i dochodzi sie do wniosku ze to nie jest wskaznik czegokolwiek. Tyle lat walczylo sie by obnizac cholesterol i jake skutki ? Ludzie wcale nie sa zdrowsi a zreszta badani a ostatnio robili na Harvardzie czy stanford zwe wiecej ludzi umiera z powodu malego cholesterolu ?(niby w normie niz z tym wiekszym, wiec sie ciesz) Lepiej zobacz jaki masz stounek HDL do LDL to jest bardziej istotne

Re: Cholesterol | Czlowiek_2, 06-03-2005, 20:27

On Tue, 22 Feb 2005 09:26:09 +0100, Mariusz wrote:

Rybak napisał(a): a ja mam 300 i zyje i sie czuje swietnie, facet daj se spokoj, juz powoli sie zmienia zapatrywanie na to i dochodzi sie do wniosku ze to nie jest wskaznik czegokolwiek. Tyle lat walczylo sie by obnizac cholesterol i jake skutki ? Ludzie wcale nie sa zdrowsi a zreszta badani a ostatnio robili na Harvardzie czy stanford zwe wiecej ludzi umiera z powodu malego cholesterolu ?(niby w normie niz z tym wiekszym, wiec sie ciesz) Lepiej zobacz jaki masz stounek HDL do LDL to jest bardziej istotne
jaki masz ldl i hdl, ze sie nie przejmujesz ogolnym ?

Re: Cholesterol | Istvan, 14-04-2005, 12:33

Jest Przychodnia Medycyny Naturalnej KOMED w Warszawie. Maja Błaszczyszyn może w tej sprawie skutecznie pomagać. Tel: 628-74-82, lub 628-74-83. Pozdrawiam

Istvan

Użytkownik "Rybak" napisał w wiadomości news:cvdb2b$gai$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Czy grubo w tym wyglądam? Czy grubo w tym wyglądam?

Sukces i radość życia (CD-ROM gratis) Sukces i radość życia (CD-ROM gratis)

Elementarz życia dla małych, większych i bardzo dużych Elementarz życia dla małych, większych i bardzo dużych

Choroby układu oddechowego w praktyce lekarza opieki podstawowej Choroby układu oddechowego w praktyce lekarza opieki podstawowej

Cud życia, cud umierania Cud życia, cud umierania