Tagi

kopenhaski basia jesc odchudzac dieta gruba kobieta atlantis gruby lubic

Fora dyskusyjne

jak schudnąć przy pco (5)

dieta dla luszczyka po diecie kopenhaskiej (3)

przesadna dieta (4)

Jak przytyć (8)

dieta, cwiczenia (0)

Nie umiem schudnąć (8)

dieta w trakcie cwiczeń (7)

Rak Jelita Grubego o 15 latka (22)

Odchudzanie, a miesiączki. (6)

zdrowe odchudzanie (4)

czy mięśnie się zawsze regenerują? kiedy spala się tłuszcz? (13)

jak się odchudzać szybko i skutecznie? (14)

Schudnąć (10)

dlaczego nie chudne? (22)

Zachowania bulimiczne (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » dieta kopenhaska???

dieta kopenhaska???

Basia, 22-02-2005, 16:50

Witam Mam pytanie co z punktu medycyny sądzicie o diecie kopenhaskiej? Czy warto ryzykować zdrowiem? Pozdrawiam

Re: dieta kopenhaska??? | Dorota, 22-02-2005, 17:55

Basia wrote:
Witam Mam pytanie co z punktu medycyny sądzicie o diecie kopenhaskiej? Czy warto ryzykować zdrowiem?
Znajoma przeszła i jest zadowolona. Powiedziała, że po tej diecie jak już zaczęła normalnie jeść to też chudła. Ona twierdzi, że jedzenie jest tak dobrane, że trudno wpaść w anemię, jednak ona te porcje jadła takie konkretne.

Ja zrobiłam sobie trochę luźniejszą opcję i schudłam 4 kg w 2 tygodnie. 2 miesiące później i utrzymuję tą wagę, jednak trochę się ograniczam z jedzeniem w porównaniu ze stanem poprzednim - np. jak najmniej pieczywa.

Pozdraiwam Dorota

Re: dieta kopenhaska??? | Basia, 22-02-2005, 18:00

Użytkownik Dorota napisał:

Basia wrote:

Znajoma przeszła i jest zadowolona. Powiedziała, że po tej diecie jak już zaczęła normalnie jeść to też chudła. Ona twierdzi, że jedzenie jest tak dobrane, że trudno wpaść w anemię, jednak ona te porcje jadła takie konkretne.

Ja zrobiłam sobie trochę luźniejszą opcję i schudłam 4 kg w 2 tygodnie. 2 miesiące później i utrzymuję tą wagę, jednak trochę się ograniczam z jedzeniem w porównaniu ze stanem poprzednim - np. jak najmniej pieczywa.

Pozdraiwam Dorota
Uf, dzięki za odpowiedz. Jestem drugi dzień na tej diecie i jakoś słabo mi, boje sie ,że to jakaś paskudna dieta i mnie powoli zabije, hahaha. Skoro tak piszesz to bedę męczyć sie dalej. Pozdrawiam

Re: dieta kopenhaska??? | ania foxy, 22-02-2005, 18:32

Użytkownik "Basia" < napisał w wiadomości
Uf, dzięki za odpowiedz. Jestem drugi dzień na tej diecie i jakoś słabo mi, boje sie ,że to jakaś paskudna dieta i mnie powoli zabije, hahaha.

Ja ja przeszłam i efekt był 4 kg....hehehe troche oszukiwałam.............i nie martw sie nie umrzesz...koło 4 dnia jedzenie zaczyna Ci wisieć:) Avf

Re: dieta kopenhaska??? | jarmulowicz krzysztof, 22-02-2005, 19:02

Zawsze sie zastanawialem po co kobiety sie odchudzaja czy to nie jakas moda wylasowana przez tygodniki dla kobiet??

Re: dieta kopenhaska??? | ania foxy, 22-02-2005, 19:30

Użytkownik "jarmulowicz krzysztof" napisał w wiadomości
Zawsze sie zastanawialem po co kobiety sie odchudzaja czy to nie jakas moda wylasowana przez tygodniki dla kobiet?? v
A oglądasz się za grubymi? Głupio sie wygląda jak się jest za grubą. Avf

Re: dieta kopenhaska??? | jarmulowicz krzysztof, 22-02-2005, 19:59

Co to znaczy za gruba? Bo czasami kiedy widze naprawde b.sexy kobiety ktore twierdza ze sa grube i musza sie odchudzac to krew mi sie gotuje w zylach.

Re: dieta kopenhaska??? | PaulinaW, 22-02-2005, 21:00

Użytkownik "ania foxy" napisał w wiadomości news:cvfmnm$2d7$1 [at] atlantis.news.tpi.pl
Użytkownik "jarmulowicz krzysztof" napisał w wiadomości A oglądasz się za grubymi? Głupio sie wygląda jak się jest za grubą.
Jeśli kobieta największym swym problemem czyni "niebycie grubą" to i tak sensowny facet się nie zainteresuje :P

Paulina

Re: dieta kopenhaska??? | jarmulowicz krzysztof, 22-02-2005, 21:04

Czasami niebycie gruba to filozofia zyciowa, posadzenie o bycie grubym to gorzej niz bycie TW . Jeszcze kilka lat i grubi beda zamykani w specjalnych gettach.

Re: dieta kopenhaska??? | Wiesiek, 22-02-2005, 21:06

A ja lubie grubaski;-)

Re: dieta kopenhaska??? | PaulinaW, 22-02-2005, 21:20

Użytkownik "jarmulowicz krzysztof" napisał w wiadomości news:cvfsf6$69u$1 [at] atlantis.news.tpi.pl
Czasami niebycie gruba to filozofia zyciowa, posadzenie o bycie grubym to gorzej niz bycie TW . Jeszcze kilka lat i grubi beda zamykani w specjalnych gettach.
A amatorzy grubszych kobiet/amatorki miśków pewnie od razu na stos ;)

Paulina

Re: dieta kopenhaska??? | Dorota, 23-02-2005, 12:12

Uf, dzięki za odpowiedz. Jestem drugi dzień na tej diecie i jakoś słabo mi, boje sie ,że to jakaś paskudna dieta i mnie powoli zabije, hahaha. Skoro tak piszesz to bedę męczyć sie dalej.
Męcz się męcz :) Podobno warto. Podobno będzie kryzys :) Ja sie śmieję, ale nigdy nie rzuciłam się na tą dietę - słaba jestem :) Lubię jeść.

Jednak radzę nie przesadzać. Naprawdę jeść duże porcje, wmuszać w siebie to jedzenie (w granicach rozsądku oczywiście) i nie wysilać się za nadto.

Osobiście męczyłam się nad całą paczką mrożonego szpinaku (oczywiście usmażywszy go pierwej :)) ale po kilku godzinach byłam bardzo szczęśliwa że to zrobiłam bo następny posiłek -> kawa z rana :)

Re: dieta kopenhaska??? | Istvan, 14-04-2005, 12:36

Jest Przychodnia Medycyny Naturalnej KOMED w Warszawie. Maja Błaszczyszyn może w tej sprawie skutecznie pomagać. Tel: 628-74-82, lub 628-74-83. Pozdrawiam

Istvan

Użytkownik "Basia" napisał w wiadomości news:cvfh0l$462$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Witam Mam pytanie co z punktu medycyny sądzicie o diecie kopenhaskiej? Czy warto ryzykować zdrowiem? Pozdrawiam

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Dieta w wielkim mieście Dieta w wielkim mieście

Jeść i być szczupłym. Żywność sprzyjająca odchudzaniu Jeść i być szczupłym. Żywność sprzyjająca odchudzaniu

Praktyczny poradnik żywieniowy w odchudzaniu oraz profilaktyce i leczeniu cukrzycy typu 2 Praktyczny poradnik żywieniowy w odchudzaniu oraz profilaktyce i leczeniu cukrzycy typu 2

Rewolucyjna dieta odchudzająca Rewolucyjna dieta odchudzająca

Czy grubo w tym wyglądam? Czy grubo w tym wyglądam?