Powiązane leki
(opisy)

Regulon (Desogestrelum, Ethinylestradiolum)

Secural (Nonoxinolum)

Atywia (Ethinylestradiolum, Dienogestum)

Patentex Oval N (Nonoxinolum)

Anteovin (Ethinylestradiolum, Levonorgestrelum)

Artizia (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Harmonet (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Marvelon (Desogestrelum, Ethinylestradiolum)

Novynette (Desogestrelum, Ethinylestradiolum)

Stediril 30 (Ethinylestradiolum, Levonorgestrelum)

Tagi

przepisywac zapytac luisia tabletka regulan doktor lublin piotrek antykoncepcyjny napisac

Fora dyskusyjne

zobacz ASPAT ALAT (2)

zobacz Ciąża? (1)

zobacz Dobry okulista w Lublinie (2)

zobacz testy chemiczne a tabletki antykoncepcyjne (0)

zobacz Zmiana tabletek antykoncepcyjnych (4)

zobacz TEST MCP (0)

zobacz jak to dziala? tabletki antykoncepcyjne (7)

zobacz Antykoncepcja (8)

zobacz YAZ tabletki antykoncepcyjne (2)

zobacz antybiotyk a pigułka (1)

zobacz Duomax i tabletki antykoncepcyjne (0)

zobacz skierowanie do kliniki okulistycznej w lublinie (2)

zobacz specjalizacja. (1)

zobacz letrox 50- większy apetyt? (7)

zobacz PLASTRY ANTYKONCEPCYJNE (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » tabletki antykoncepcyjne "Regulan" (?) pytanie o zdanie ;)

tabletki antykoncepcyjne "Regulan" (?) pytanie o zdanie ;)

Piotrek, 22-02-2005, 22:24

Witam Was drogie Panie, drodzy Panowie,

chociaż pytanie kieruję raczej do tych pierwszych niee to nie dyskryminacja.. Otóż byłam dziś u ginekologa, który przepisał mi tableteczki.. na recepcie chyba jest napisane "Regulan" ("chyba", bo nie napewno - dość trudny charakter pisma miał pan doktor a chociaż był miły to jakoś zapomniałam wypytać o pewne kwestie i mimo, iż usłyszałam nazwę, to teraz nie pamiętam, dlatego powołuję się na receptę)..

Chciałabym się dowiedzieć coś więcej o nich, jeszcze ich nie wykupiłam i chciałam zapytać o zdanie i czy tak to właśnie się one nazywają jak wyżej napisałam..? Wiem, że sprawa dość dziiwna, ale jakże ludzka w google jakoś ich znaleźć nie mogę.. Bardzo proszę o kilka słów na ten temat, będę wdzięczna za każde pomocne słowo.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie drogie Panie i drodzy Panowie

Luisia

Re: tabletki antykoncepcyjne "Regulan" (?) pytanie o zdanie ;) | Emi, 22-02-2005, 22:37

*Piotrek* napisał(a):

Chciałabym się dowiedzieć coś więcej o nich, jeszcze ich nie wykupiłam i chciałam zapytać o zdanie i czy tak to właśnie się one nazywają jak wyżej napisałam..?
regulon, a nie regulan :)

wiecej na ich temat nie wiem :)

ale zawsze są goooooooooogle

-- e_m_i_

"Ci co poznali mrok, światło kochają, Oczekują świtu, nocy się lękając" D.R.Koontz

Re: tabletki antykoncepcyjne "Regulan" (?) pytanie o zdanie ;) | Mrówka, 23-02-2005, 00:39

Użytkownik "Piotrek" napisał w wiadomości news:cvg0s7$iuj$1 [at] news.lublin.pl...

Chciałabym się dowiedzieć coś więcej o nich, jeszcze ich nie wykupiłam i chciałam zapytać o zdanie i czy tak to właśnie się one nazywają jak wyżej napisałam..?
Ja biore te tabletki jako antykoncepcyjne i jestem z nich zadowolona:nie tyje,troche spadlo mi libido,poza tym ok.

Magda

Re: tabletki antykoncepcyjne "Regulan" (?) pytanie o zdanie ;) | Piotrek, 23-02-2005, 00:43

regulon, a nie regulan :) wiecej na ich temat nie wiem :) ale zawsze są goooooooooogle
Dziękuję bardzoo :) Teraz już przynajmniej wiem pod czym szukać ;) zastanawiam się tylko czy może ktoś z Was nie brał (braała - tak dla poprawności:P) i jakie są zdania na ten temat. Wiem, że mogą być różniaste skutki brania tego, bo każda z Nas jest inna no i nie każdy organizm w ten sam sposób reaguje ;) hmm dziękuję Ci raz jeszcze ;) i serdecznie pozdrawiam

Luisia

Re: tabletki antykoncepcyjne "Regulan" (?) pytanie o zdanie ;) | Piotrek, 23-02-2005, 00:44

Ja biore te tabletki jako antykoncepcyjne i jestem z nich zadowolona:nie tyje,troche spadlo mi libido,poza tym ok.

Magda
hmm libido mówisz.. mam nadzieję, że wszystko będzie ok ;) pozdrawiam

Luisia

Re: tabletki antykoncepcyjne "Regulan" (?) pytanie o zdanie ;) | Mrówka, 23-02-2005, 00:54

Użytkownik "Piotrek" napisał w wiadomości news:cvg930$raq$1 [at] news.lublin.pl...

hmm libido mówisz.. mam nadzieję, że wszystko będzie ok ;) pozdrawiam

:) Ale wiesz,faktycznie malo osob bierze te leki,nawet moj ginekolog mowi ze baaardzo rzadko je przepisuje.Mi zlecil je poprzedni lekarz i tak sie ich trzymam,bo po Dianie mialam jazdy,wiec nie za bardzo jestem chetna do zmiany tabletek,tak wiec obecny lekarz nadal mi je przepisuje.Zastanawiam sie tylko co z nimi jest nie tak ze sa tak rzadko przepisywane.

Magda

Re: tabletki antykoncepcyjne "Regulan" (?) pytanie o zdanie ;) | Ada, 23-02-2005, 01:23

Użytkownik "Piotrek" napisał w wiadomości news:cvg0s7$iuj$1 [at] news.lublin.pl...
Chciałabym się dowiedzieć coś więcej o nich, jeszcze ich nie wykupiłam
Tez je biore. Wczesniej bralam Diane, ale lekarz stwierdzil, ze leczenie juz zakonczone (przez wiele lat borykalam sie z tradzikiem) i lepiej by bylo mniejsza dawke hormonow brac. Sknczylam dopiero drugie opakowanie. Na razie jedynym skutkiem ubocznym jest wzmozone pocenie. Niezbyt mi sie to podoba i przy najblizszej wizycie nie omieszkam poinformowac o tym mojego dr. Pozdrawiam, Ada.

Re: tabletki antykoncepcyjne "Regulan" (?) pytanie o zdanie ;) | Piotrek, 23-02-2005, 13:11

Mrówka rzecze co nastepuje.:
:) Ale wiesz,faktycznie malo osob bierze te leki,nawet moj ginekolog mowi ze baaardzo rzadko je przepisuje.Mi zlecil je poprzedni lekarz i tak sie ich trzymam,bo po Dianie mialam jazdy,wiec nie za bardzo jestem chetna do zmiany tabletek,tak wiec obecny lekarz nadal mi je przepisuje.Zastanawiam sie tylko co z nimi jest nie tak ze sa tak rzadko przepisywane.

Magda
:) może to kwestija jest wieku/stanu zdrowia.. sama nie wiem, nie pytałam dlaczego włąśnie te tableteczki (jakoś nie pomyślałam). Ale faktycznie ciekawe.. Może to też być sprawa ceny? Następnym razem nie omieszkam zapytać doktora :) Oby było wszystko ok.. przecież muusi być, nie? ;)

Bardzo gorąco pozdrawiam ;)

Re: tabletki antykoncepcyjne "Regulan" (?) pytanie o zdanie ;) | Piotrek, 23-02-2005, 13:12

Ada rzecze co nastepuje.:
Tez je biore. Wczesniej bralam Diane, ale lekarz stwierdzil, ze leczenie juz zakonczone (przez wiele lat borykalam sie z tradzikiem) i lepiej by bylo mniejsza dawke hormonow brac. Sknczylam dopiero drugie opakowanie. Na razie jedynym skutkiem ubocznym jest wzmozone pocenie. Niezbyt mi sie to podoba i przy najblizszej wizycie nie omieszkam poinformowac o tym mojego dr. Pozdrawiam, Ada.
dzięki za odpowiedź ;)

Re: tabletki antykoncepcyjne "Regulan" (?) pytanie o zdanie ;) | Mrówka, 23-02-2005, 15:11

Użytkownik "Piotrek" napisał w wiadomości news:cvhkrk$2u9$1 [at] news.lublin.pl...

:) może to kwestija jest wieku/stanu zdrowia.. sama nie wiem, nie pytałam dlaczego włąśnie te tableteczki (jakoś nie pomyślałam). Ale faktycznie ciekawe.. Może to też być sprawa ceny?
Kosztuje cosik ok 25zl.

Następnym razem nie omieszkam zapytać
doktora :)
Jak zapytasz to napisz co odpowiedzial ok?

Oby było wszystko ok.. przecież muusi być, nie? ;)
Pewnie :)

Pozdrawiam.Magda

Re: tabletki antykoncepcyjne "Regulan" (?) pytanie o zdanie ;) | Piotrek, 23-02-2005, 16:19

Mrówka rzecze co nastepuje.:
Następnym razem nie omieszkam zapytać Jak zapytasz to napisz co odpowiedzial ok?

Pewnie :) Pozdrawiam.Magda
Dzięki za cenkę :) postaram się coś tu napisać o tym, chociaż nie daje słowa, ale postaaram się ;)

pozdrawiam gorąco

Luisia

Re: tabletki antykoncepcyjne "Regulan" (?) pytanie o zdanie ;) | Luiza, 26-02-2005, 23:50

Następnym razem nie omieszkam zapytać doktora :)

Jak zapytasz to napisz co odpowiedzial ok?
Droga Mróweczko :) hmm otóż nie zapytałam doktora, tylko przeprowadziłam mały wywiadzik z panią w aptece.. powiedziała, że te pigułeczki dla młodych dziewczyn są bardzo dobre i chociaż nie są najnowszymi, to nie ustępują najnowszym w skuteczności/'dopasowaniu' itp.. są dobre, dlatego je przepisują nadal.. była miła i bardzo je polecała.. zna mnie z widzenia, bo często bywam właśnie w tej aptece Kupiłam i niedługo zacznę łykać.. Zobaczymy co to będzie :)

jak tylko dobiegnę do doktora to też zapytam, ale podejrzewam, że właśnie to mi powie, co pani aptekarka ;)

pozdrawiam bardzo serdecznie

Luisia

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia

Kolorowe tabletki Kolorowe tabletki

Jak się zdrowo zestarzeć? Jak się zdrowo zestarzeć?

Jak żyć zdrowo. Katechizm zdrowia Jak żyć zdrowo. Katechizm zdrowia

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Dla kobiet w ciąży Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Dla kobiet w ciąży