Powiązane leki
(opisy)

Diarrheel S

Laremid (Loperamidi hydrochloridum)

Loperamid WZF (Loperamidi hydrochloridum)

Entedral

LacidoEnter

EndolaC 4x4

Imodium Instant (Loperamidi hydrochloridum)

Debridat (Trimebutinum)

Endiex (Nifuroxazidum)

Laccillus

Tagi

jogurt goraczka podobny jelito lekkostrawny przejadac burczec biegunka bulgotac porcja

Fora dyskusyjne

zobacz biegunka (2)

zobacz Mdłości bez realnych powodów medycznych (2)

zobacz Czy to crohn? rak? zespół jelita nadwrazliwego? (5)

zobacz Zespół jelita drażliwego, a antybiotyk. (1)

zobacz burczenie w jelitach (3)

zobacz Problemy z jelitami (1)

zobacz biegunka po 2 pitnych jogurtach (2)

zobacz nie mogę schudnąć (1)

zobacz Burczący, "bulgoczący" brzuch. (0)

zobacz helikobakter a bulgotanie i burczenie w brzuchu (5)

zobacz nadwaga (5)

zobacz Staramy się z mężem o drugie potomstwo (10)

zobacz Ból nad pępkiem (2)

zobacz ból w lewym dolnym podbrzuszu.. (1)

zobacz Biegunka od 3 tygodni (11)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » bulgotanie w jelitach

bulgotanie w jelitach

Artur, 23-02-2005, 10:30

Witam

Od pewnego czasu cięrpię na potworne bulgotanie i przelewanie oraz burczenie w jelitach. Gastroskopia nic nie wykazała. Lekarz stwierdził, że to zespół jelita nadwrażliwego i zapisał duspatalin. Jednak poza tym że przeszła mi biegunka niewiele on pomaga. Bulgotanie najbardziej doskwiera nad ranem i w nocy. Często budzę się w środku nocy z tego powodu. Gorączki brak. Czy może ktoś z Was się spotkał z podobnym problemem? Co to może być?

Pozdrawiam

Artur

Re: bulgotanie w jelitach | N. N., 23-02-2005, 11:01

Użytkownik Artur napisał:

w nocy. Często budzę się w środku nocy z tego powodu. Gorączki brak. Czy może ktoś z Was się spotkał z podobnym problemem? Co to może być?
Powiedzmy, że miałem coś podobnego. Bardzo częste gazy... Trwało to mniej więcej przez dwa do trzech tygodni, ale nie wiedzieć czemu skąd przyszło, ani czemu odpuściło. Byłem z tym u lekarza, czułem też dyskomfort w okolicach wątroby. Ale badania krwi na cukier, i transaminazy były prawidłowe.

+---------------------------------------------------------+ + z poważaniem, Dwie rzeczy nie mają granic: + + N. N. wszechświat i ludzka głupota. + +---------------------------------------------------------+

Re: bulgotanie w jelitach | Andrzej m., 23-02-2005, 12:01

"N. N." wrote in message news:cvhd8r$1h3i$3 [at] mamut1.aster.pl...
Użytkownik Artur napisał:

Powiedzmy, że miałem coś podobnego. Bardzo częste gazy... Trwało to mniej więcej przez dwa do trzech tygodni, ale nie wiedzieć czemu skąd przyszło, ani czemu odpuściło. Byłem z tym u lekarza, czułem też dyskomfort w okolicach wątroby. Ale badania krwi na cukier, i transaminazy były prawidłowe.
Hej Mialem kiedys podobne problemy, lekarz powiedzial ze przyczyna moze byc w zmianie flory bakteryjej w jelitach - zbyt duzo bakterii zlych a za malo dobrych :-). Zmiana mogla nastapic na skutek przebytej choroby podczas ktorej mialem wysoka goraczke. Na poczatek leczenie to: rano jako pierszy posilek jogurt (kefir), nie przejadac sie, male porcje lekkostrawnego jedzenia, bez slodyczy, bez kawy, bez mocnej herbaty, jogurt + kefirek, dodatkowo lakcid (lakcidofil - nie pamietam dokladnie nazwy, i zdrowo sie prowadzic (wiecej ruchu). Wtedy pomoglo.

Pozdrawiam Andrzej.

Re: bulgotanie w jelitach | Istvan, 14-04-2005, 12:38

Jest Przychodnia Medycyny Naturalnej KOMED w Warszawie. Maja Błaszczyszyn może w tej sprawie skutecznie pomagać. Tel: 628-74-82, lub 628-74-83. Pozdrawiam

Istvan

Użytkownik "Artur" napisał w wiadomości news:cvhbf1$ptv$1 [at] korweta.task.gda.pl...
Witam

Od pewnego czasu cięrpię na potworne bulgotanie i przelewanie oraz
burczenie
w jelitach. Gastroskopia nic nie wykazała. Lekarz stwierdził, że to zespół jelita nadwrażliwego i zapisał duspatalin. Jednak poza tym że przeszła mi
biegunka
niewiele on pomaga. Bulgotanie najbardziej doskwiera nad ranem i w nocy. Często budzę się w środku nocy z tego powodu. Gorączki brak. Czy może ktoś z Was się spotkał z podobnym problemem? Co to może być?

Pozdrawiam

Artur

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zespół jelita drażliwego Zespół jelita drażliwego

Gorączka U Dzieci Gorączka U Dzieci

Biegunki i zaparcia Biegunki i zaparcia

Zdrowa wątroba, zdrowe jelita Zdrowa wątroba, zdrowe jelita

Choroby odbytu, odbytnicy i jelita grubego Choroby odbytu, odbytnicy i jelita grubego