Powiązane leki
(opisy)

Tagi

pelny podkrecic uwazac wlaczyc kupic osobisty polsat zygac yohimbine polecic

Fora dyskusyjne

ureoplasma (4)

Mam problem z zatokami proszę o szybką odpowiedź (3)

Nerwica? (4)

mam 18 lat i nie dojrzewam (2)

do chirurga naczyniowca (1)

Dobry dermatolog (1)

WITAMINY (1)

Komplet witamin (3)

Proszek zasadowy (3)

Gulka u ujścia odbytu (1)

Jodyna (7)

urinal dla czterolatka? (1)

rana, szwy, rozejście się blizny (3)

Dosc bolesny ból brzucha (2)

mój wygląd... (15)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Jaką yohimbinę i gdzie kupić?

Jaką yohimbinę i gdzie kupić?

, 25-02-2005, 15:10

Witam. Chciałbym podkręcić swóje libido, bo ostatnio mam małe problemy stosując Y. W związku z tym gdzie, jaką Y najlepiej kupić? Pozdrawiam greo

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Jaką yohimbinę i gdzie kupić? | Zygmunt M. Zarzecki, 25-02-2005, 21:15

grem1 [at] poczta.onet.pl wrote:
Witam. Chciałbym podkręcić swóje libido, bo ostatnio mam małe problemy stosując Y. W związku z tym gdzie, jaką Y najlepiej kupić?
włącz telegazetę na tvp lub polsacie pełno tego osobiście nie polecę ci żadnego, bo żadnego środka nie stosuje ;-) tylko uważaj, żeby ci tak nie zostało

zyga

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Techniki oddychania Techniki oddychania

Dlaczego myślimy to, co myślimy. Wzorce w głowie Dlaczego myślimy to, co myślimy. Wzorce w głowie

Udar mózgu - przyczyny, postępowanie, zapobieganie Udar mózgu - przyczyny, postępowanie, zapobieganie

Chińska sztuka zdrowego życia Chińska sztuka zdrowego życia

Jak zapobiegać rakowi piersi Jak zapobiegać rakowi piersi