Tagi

noga zimny ulozony rozruszac nalezec krazyc kolanin pochodzic siedziec wstac

Fora dyskusyjne

zobacz Kręgosłup - nie mogę wstać (1)

zobacz Do jakiego lekarza się udać (5)

zobacz Ból lewej nogi z tyłu (6)

zobacz Krwiak na udzie (4)

zobacz Niewytrzymam w miejscu siedząc. (2)

zobacz Lodowate stopy, silny ból od stóp po uda (4)

zobacz zimno w nozki (8)

zobacz Bardzo zimno mi w stopy (8)

zobacz zimne ręce (6)

zobacz Leki na tzw. zimne nogi (2)

zobacz Ból stopy (0)

zobacz Bóle pleców w nocy (0)

zobacz bol i strzelanie w kolanie (8)

zobacz Ból stawów kolanowych (3)

zobacz Torbiele bacera (2)

zimne nogi

StudentofEnglish, 28-02-2005, 16:08

Hejka Gdy siedzę przy komputerze dłużej, po jakimś czasie moje nogi są zimne i czuję chłód, mimo że w pokoju jest ciepło. Co to może być?

Pozdrawiam

Re: zimne nogi | Iwona_s, 28-02-2005, 18:16

Użytkownik "StudentofEnglish" napisał w wiadomości news:cvv543$1cu$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Hejka Gdy siedzę przy komputerze dłużej, po jakimś czasie moje nogi są zimne i czuję chłód, mimo że w pokoju jest ciepło. Co to może być?
A moze sam sobie odpowiedzialaes? Siedzisz moze za dlugo w jednej pozycji z nogami opuszczonymi w dol. Krew moz nie krazy jak nalezy i nalezaloby od czasu do czasu wstac, pochodzic/rozruszac, polozyc sie z nogami ulozonymi wyzej, ale z lekko ugietymi w kolanach.
Pozdrawiam Iwona /Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać / Cyceron

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Choroby żołądka i dwunastnicy Choroby żołądka i dwunastnicy

Nie czas chorować? Zdrowie, choroba i leczenie w perspektywie antropologii medycznej Nie czas chorować? Zdrowie, choroba i leczenie w perspektywie antropologii medycznej

Rośliny lecznicze Rośliny lecznicze

Sekretne mapy On Zon Su. Starożytny chiński masaż stóp Sekretne mapy On Zon Su. Starożytny chiński masaż stóp

Stres to brzmi groźnie Stres to brzmi groźnie