Powiązane leki
(opisy)

Atenolol Sanofi (Atenolol) (Atenololum)

Aksoderm (Retinolum)

Maść tranowa (Jecoris Aselli oleum)

Neofemin PMS

Prolady PSM

R-28

Circadin (Melatoninum)

Melatonina + B6 (Melatoninum, Pyridoxini hydrochloridum)

Melatonina (Melatoninum)

Abutol long 400 (Acebutololum)

Tagi

przypadlosc luszczyca luszczyc tloczyc atenolol miesieczny normowac zastapic znow pogodzic

Fora dyskusyjne

zobacz ŁUSZCZĄCA SIE SKÓRA W USZACH (9)

zobacz łuszczące sie czerwone plamy na kończynach (9)

zobacz Pamiątka z MON czy łuszczyca (1)

zobacz Do dermatologa / Czy to luszczyca (1)

zobacz Grzybica a miesiaczka (0)

zobacz oznaki łuszczycy na nogach (0)

zobacz Zmiany skórne (5)

zobacz olej lniany (11)

zobacz Miesiączka (1)

zobacz Przesunięta kość śródstopia (4)

zobacz duży brzuszek u dziecka (0)

zobacz Uderzyłam się w narządy rozrodcze (3)

zobacz Miesiączka (1)

zobacz Plamki na twarzy (2)

zobacz Prostowanie przegrody nosa, chrypka, gruby głos (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Atenolol, czym zastąpić ?

Atenolol, czym zastąpić ?

Sławek SWP, 02-03-2005, 17:18

Jestem chyba skazany na branie tego specyfiku chyba, że coś mi poradzicie. Po miesięcznym pobycie w szpitalu - niedługo będzie 3 lata - z powodu 210/170/super_szybko oraz anemii i kilku jeszcze przypadłości. Wróciłem do domu z dietą Atenolol, Tertensif, Enarenal, ... i inne na inne przypadłości ;-) (teraz zostały już tylko leki na nadciśnienie). Po pewnym czasie pojawiła się łuszczyca na łokciach, po zaleceniu dermatologa i uzgodnieniu z lekarzem prowadzącym odstawiłem atenolol (2 razy dziennie po 1/2 25mg) Niestety po 3 miesięcznym okresie (łuszczenie znikło niemal natychmiast) pracy bez sterowania moja pompa ssąco-tłocząca zaczęła wariować no i teraz znów biorę :-( ale normować się będzie jeszcze długo.

Czy znacie jakiś sposób na pogodzenie leczenia tych dwóch chorób ? Bo oczywiście łuszczyca od razu wróciła i pomimo smarowania łuszczące się obszary są coraz większe.

Najlepiej gdybym ja zrozumiał te porady, ale niekoniecznie, jeśli mój lekarz prowadzący zrozumie.

Sławek SWP - Przy odpowiedzi na priv usuń 2 nadwyżki Pomoc dla zagubionych evil.pl/pip/index.html To tak niedawno było www.dzienmisia.pl/ Ekspert to człowiek, który przestał myśleć - on wie :-)

Re: Atenolol, czym zastąpić ? | zbyszek, 03-03-2005, 13:02

Od 8 lat biorę Atenolol i nic złego nie zauważyłem . Nie jestem lekarzem , więc nic nie będę Ci polecał , ale jednocześnie z Atenololem biore lek TENOX też na ciśnienie i dla mnie naprawdę skuteczny . Zbyszek Użytkownik "Sławek SWP" napisał w wiadomości news:d04j7d$dm3$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Jestem chyba skazany na branie tego specyfiku chyba, że coś mi poradzicie. Po miesięcznym pobycie w szpitalu - niedługo będzie 3 lata - z powodu 210/170/super_szybko oraz anemii i kilku jeszcze przypadłości. Wróciłem do domu z dietą Atenolol, Tertensif, Enarenal, ... i inne na inne przypadłości ;-) (teraz zostały już tylko leki na nadciśnienie). Po pewnym czasie pojawiła się łuszczyca na łokciach, po zaleceniu dermatologa i uzgodnieniu z lekarzem prowadzącym odstawiłem atenolol (2 razy dziennie po 1/2 25mg) Niestety po 3 miesięcznym okresie (łuszczenie znikło niemal natychmiast) pracy bez sterowania moja pompa ssąco-tłocząca zaczęła wariować no i teraz znów biorę :-( ale normować się będzie jeszcze długo.

Czy znacie jakiś sposób na pogodzenie leczenia tych dwóch chorób ? Bo oczywiście łuszczyca od razu wróciła i pomimo smarowania łuszczące się obszary są coraz większe.

Najlepiej gdybym ja zrozumiał te porady, ale niekoniecznie, jeśli mój lekarz prowadzący zrozumie.

Sławek SWP - Przy odpowiedzi na priv usuń 2 nadwyżki Pomoc dla zagubionych evil.pl/pip/index.html To tak niedawno było www.dzienmisia.pl/ Ekspert to człowiek, który przestał myśleć - on wie :-)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Nowotwory i torbiele nerek Nowotwory i torbiele nerek

Zdrowie od kuchni Zdrowie od kuchni

Łuszczyca. Przyczyny, objawy, leczenie Łuszczyca. Przyczyny, objawy, leczenie