Powiązane leki
(opisy)

Nizoral (szampon) (Ketoconazolum)

Nizoral (krem) (Ketoconazolum)

Zoxin Plus

Gynophilus

Seboren

Lacibios Femina

Lakcid Forte (Lactobacillus rhamnosus)

Polytar AF (Pix litanthracis, Zinci pirythionum)

Zoxinat (Ketoconazolum)

Polytar Liquid (Pix litanthracis)

Tagi

szampon nizoral kupic apteka glowa basia przeciwlupiezowy mermaind cena sklad

Fora dyskusyjne

zobacz łupież (14)

zobacz Jak skutecznie leczyć łojotokowe zapalenie skóry? (0)

zobacz łupież (13)

zobacz Detralex czy Diosminex (9)

zobacz Wypadające włosy (5)

zobacz Problem ze skora glowy (1)

zobacz łupież, nizoral (6)

zobacz WYPADANIE WLOSOW (5)

zobacz mam zaczerwienioną skórę głowy (2)

zobacz łuszczyca? (5)

zobacz Łupiez (13)

zobacz Swedzenie skóry na pochwie (6)

zobacz Czy można łaczyc szampony przeciwłupieżowe? (6)

zobacz Przetłuszczone włosy (8)

zobacz Pękająca skóra pomiędzy palcami stóp (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Szampon przeciwłupieżowy

Szampon przeciwłupieżowy

Marcin, 05-03-2005, 17:04

Jaki jest dobry szampon przeciwłupieżowy. Używam od dawna head & shoulders ale mam ciągle łupież. Czy w sklepie z kosmetykami dostane cos co pomoże czy muszę udać sie do apteki? Marcin

Re: Szampon przeciwłupieżowy | Mermaind, 05-03-2005, 17:28

Użytkownik "Marcin" napisał w wiadomości news:d0ce8k$2s5$1 [at] inews.gazeta.pl...
Jaki jest dobry szampon przeciwłupieżowy. Używam od dawna head & shoulders ale mam ciągle łupież.
He, he.. Po Head & Shouldes to mój mąż dopiero miał łupież ;) GIGANTYCZNY. Co dziwne, tylko na jednej połowie głowy ;) - choć mył całą.

Z tych sprawdzonych to są dwa: Nizoral (apteczny) lub Elseve dla mężczyzn łagodny szampon przeciwłupieżowy (do kupienia w sklepach kosmetycznych).

Pozdrawiam Jola

Re: Szampon przeciwłupieżowy | Tomasz Nowicki, 05-03-2005, 17:29

Nizoral, na jakiś czas pomaga, drogi, do kupienia w aptekach.

T.

Re: Szampon przeciwłupieżowy | atka, 05-03-2005, 17:40

Mermaind napisał(a):
Użytkownik "Marcin" napisał w wiadomości news:d0ce8k$2s5$1 [at] inews.gazeta.pl...

He, he.. Po Head & Shouldes to mój mąż dopiero miał łupież ;) GIGANTYCZNY. Co dziwne, tylko na jednej połowie głowy ;) - choć mył całą.

Z tych sprawdzonych to są dwa: Nizoral (apteczny) lub Elseve dla mężczyzn łagodny szampon przeciwłupieżowy (do kupienia w sklepach kosmetycznych).

Pozdrawiam Jola

Dobry szampon przeciwlupiezowy jaki uzywmam to Selsun blue mozna kupic w aptece:)lupiez zniknal:)

pozdrawiam

agata

Re: Szampon przeciwłupieżowy | Michał, 05-03-2005, 18:16

Dnia 2005-03-05 15:40,Użytkownik atka uraczył nas tekstem:

Dobry szampon przeciwlupiezowy jaki uzywmam to Selsun blue mozna kupic w aptece:)lupiez zniknal:)

rowniez go polecam

=============================================== Człowiek rodzi sie zmęczony i żyje aby odpocząć e-mail: movieekonetpl

Re: Szampon przeciwłupieżowy | Iwona_s, 05-03-2005, 21:02

Użytkownik "Mermaind" napisał w wiadomości

Z tych sprawdzonych to są dwa: Nizoral (apteczny)
Jest jeszcze Nizox...cos tam, ponoc lepszy.

Pozdrawiam Iwona / Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać / Cyceron

Re: Szampon przeciwłupieżowy | Ruua, 05-03-2005, 21:46

Użytkownik "Mermaind" napisał w wiadomości news:d0cfnq$rsq$1 [at] news.onet.pl...

Z tych sprawdzonych to są dwa: Nizoral (apteczny)
od grudnia w aptekach jest dostepny NIZOXIN - sklad ten sam, co nizoral, produkcja polska, cena duuuuuuuuzo nizsza:) nie widze roznicy, wiec po co przeplacac:)

Re: Szampon przeciwłupieżowy | Ruua, 05-03-2005, 21:46

Użytkownik "Iwona_s" napisał w wiadomości news:d0cs4o$c2g$1 [at] news.dialog.net.pl...

Jest jeszcze Nizox...cos tam, ponoc lepszy.
lepszy ale tylko pod wzgledem ceny, bo sklad ma ten sam:)

Re: Szampon przeciwłupieżowy | Kaja, 05-03-2005, 22:56

Sat, 5 Mar 2005 15:04:04 +0100, Marcin napisał(a):

Jaki jest dobry szampon przeciwłupieżowy. Używam od dawna head & shoulders ale mam ciągle łupież. Czy w sklepie z kosmetykami dostane cos co pomoże czy muszę udać sie do apteki?
A włosy Ci nie wypadają od tego szamponu?

Kaja

Re: Szampon przeciwłupieżowy | Piotr, 06-03-2005, 00:59

Jaki jest dobry szampon przeciwłupieżowy. Używam od dawna head & shoulders ale mam ciągle łupież. Czy w sklepie z kosmetykami dostane cos co pomoże czy muszę udać sie do apteki?
Polecam SATINIQUE

-- www.vebso.pl "repcak"

Re: Szampon przeciwłupieżowy | Budzik, 06-03-2005, 01:37

Użytkownik Tomasz Nowicki tipsy [at] spamhole.com ...

Nizoral, na jakiś czas pomaga, drogi, do kupienia w aptekach.

lub tanszy odpowiednik Nizoxin!!!

Pozdrawia... Budzik ; #GG: 565516 ; www.rowery.rejtravel.pl b_u_d_z_i_k_6_1_ [at] poczta. kropka onet. kropka pl (adres antyspamowy, usuń także "_") "W wannie historii prawdę trudniej jest utrzymać niż mydło, i o wiele trudniej znaleźć..." - Terry Pratchett

Re: Szampon przeciwłupieżowy | JeFF, 06-03-2005, 02:41

Jaki jest dobry szampon przeciwłupieżowy. Używam od dawna head & shoulders ale mam ciągle łupież.
Polecam szampon leczniczy przeciwłupieżowy "Healing" firmy Catzy. Bardzo skuteczny, wystarczy kilka myć żeby zobaczyć efekty. Dostępny w aptekach za około 10zł.

-- JeFF

Re: Szampon przeciwłupieżowy | tHe mRuWa, 06-03-2005, 03:15

Użytkownik "Mermaind" napisał w wiadomości news:d0cfnq$rsq$1 [at] news.onet.pl...

potwierdzam elseve jest znakomity:)
gg

Re: Szampon przeciwłupieżowy | m@rkop, 06-03-2005, 11:07

Dnia 6 marca 2005 (00:41:50), JeFF napisał(a) :

Polecam szampon leczniczy przeciwłupieżowy "Healing" firmy Catzy. Bardzo skuteczny, wystarczy kilka myć żeby zobaczyć efekty. Dostępny w aptekach za około 10zł.
Potwierdzam. Stosuję go z dobrym skutkiem.

Pozdrawiam, m [at] rkop w adresie zamień maupa na [at]

Re: Szampon przeciwłupieżowy | Basia, 07-03-2005, 10:34

od grudnia w aptekach jest dostepny NIZOXIN - sklad ten sam, co nizoral, produkcja polska, cena duuuuuuuuzo nizsza:) nie widze roznicy, wiec po co przeplacac:)

Jakiego rzędu jest cena tego szamponu? Ja szukałam szamponu p/łupieżowego dla dziecka (l. 10), kupiłam w aptece szampon Ziaji (150 ml za 15 zł), tez ma w skladzie substancję czynną - ketonazol czy jakos tak. Myłam głowę Dziecku 2 razy i już wydaje mi się, że jest lepiej.

pozdrawiam Basia

Re: Szampon przeciwłupieżowy | ATZ Rzeszow, 07-03-2005, 13:37

Basia napisała:

Ja szukałam szamponu p/łupieżowego dla dziecka (l. 10), kupiłam w aptece szampon Ziaji (150 ml za 15 zł), tez ma w skladzie substancję czynną - ketonazol
Przeplacilas :) Szampon nazywa sie Ketozen, cena 12 zl. Jest to tansza wersja nizoralu. Tansza nie znaczy, ze gorsza.

-- Pozdrawiam Z.

Re: Szampon przeciwłupieżowy | Basia, 07-03-2005, 13:48

Użytkownik "ATZ Rzeszow" napisał w wiadomości news:d0haog$62t$1 [at] inews.gazeta.pl...
Basia napisała:

Przeplacilas :) Szampon nazywa sie Ketozen, cena 12 zl. Jest to tansza wersja nizoralu. Tansza nie znaczy, ze gorsza.

Poprosilam o jakis niezbyt żrący szampon dla dziecka, to dali, więc wzięłam;-) Mam nadzieję, ze szybko uporam się z problemem "paprochów" na głowie Córki i że nie przejdzie na innych domowników...

pozdrawiam Basia

Re: Szampon przeciwłupieżowy | Nathan, 07-03-2005, 14:26

Marcin napisał(a):
Jaki jest dobry szampon przeciwłupieżowy. Używam od dawna head & shoulders ale mam ciągle łupież. Czy w sklepie z kosmetykami dostane cos co pomoże czy muszę udać sie do apteki? Marcin

podsumowujac - ogromna wiekszosc tych szamponow jako skladnik czynny ma ketokonazol. Nizoral - 2% reszta chyba 1%

Pozdrawiam Nathan

"Spadochroniarze to ludzie, którzy schodzą z drzew, na które nie wchodzili" Charles Lindbergh

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Tabele składu i wartości odżywczej żywności Tabele składu i wartości odżywczej żywności

Czy wiesz co jesz? Poradnik konsumenta Czy wiesz co jesz? Poradnik konsumenta

W sidłach anoreksji W sidłach anoreksji

Apteka natury Apteka natury

Apteka natury-ziołolecznictwo, akupresura, masaż shiatsu Apteka natury-ziołolecznictwo, akupresura, masaż shiatsu