Tagi

mikroskop znajda dermatolog powod wlos ustalic serdeczny wogole chciec wypadac

Fora dyskusyjne

problemy z powiększoną tarczycą (7)

TSH, FT4,FT3, Prolaktyna, anty-TPO, testosteron (5)

zaczeły wypadać mi włosy (3)

Nagłe wypadanie włosów (1)

Problemy z tarczycą? (6)

ZGOLENIE WŁOSÓW,A ICH KONDYCJA PO ODROŚNIĘCIU (6)

włosy (2)

wyniki badania hematologicznego (14)

HORMONY A WYPADANIE WŁOSÓW (8)

Łuszczyca? (11)

problem (3)

łysienie plackowate (6)

wypadajace wlosy (0)

Meridia a wypadanie włosów (2)

INTERPRETACJA WYNIKOW MORFOLOGII (6)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » (KRAKÓW) gdzie dobry dermatolog?

(KRAKÓW) gdzie dobry dermatolog?

Pietruszka, 08-03-2005, 23:59

Otórz od dłuższego czasu wypadają mi włosy. Są poprostu wszędzie i tylko lekkie przeczesanie grzebieniem powoduje ze mam je na całym ubraniu. Słyszałam o badaniu włosów pod mikroskopem które pomaga ustalić powód ich wypadania. Chciałam zapytać gdzie takie badanie w Krakowie mogę zrobić i gdzie wogóle znajdę dobrego dermatologa. Za wszystkie odpowiedzi z góry serdecznie dziękuję. M.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Udar mózgu Udar mózgu

ABC... zaburzeń snu ABC... zaburzeń snu

Jedz zgodnie z grupą krwi.Nowa formuła zdrowia Jedz zgodnie z grupą krwi.Nowa formuła zdrowia

Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie

Piękna na 1001 sposobów Piękna na 1001 sposobów