Tagi

wymioty kefir wypic alkohol ostatni zabarwic krewa zauwazyc zwymiotowac czerwony

Fora dyskusyjne

zobacz Kolonoskopia - przygotowanie do badania (2)

zobacz Kłucie w jelitach (8)

zobacz dziwny kolor spermy (1)

zobacz Dziwny silny ból brzucha po jedzeniu/alkoholu (0)

zobacz Krew na papierze (3)

zobacz Kolor spermy zabarwiony krwią (1)

zobacz zatrucie alkoholem? (3)

zobacz Wymioty, nudnosci po alkoholu. (13)

zobacz po Alkoholu (7)

zobacz Problem Po Wypiciu Alkoholu (3)

zobacz wysokie tętno powyzej 100-110 (0)

zobacz Ostry 60 minutowy bol brzucha (13)

zobacz Wymioty z krwią po alkoholu (7)

zobacz Uczucie gorąca w prawej dłoni (0)

zobacz Pomyłka w tabletkach,pomocy! (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Wymioty z krwia...

Wymioty z krwia...

TH, 11-03-2005, 12:01

Witam!

Zauważyłem niepokojącą reakcję mojego organizmu. Mianowicie, po wypiciu pewnej ilości alkoholu dnia poprzedniego (jakichś 8 piw) i najedzeniu się przed snem, dość ciężkostrawnym jedzeniem (kiełbasa smażona z cebulką) rano wypiłem kefir. Po wypiciu kefiru miałem odruch wymiotny, więc postanowiłem zwymiotować. Po zwymiotowaniu kefiru i wszystkiego, co miałem w żołądku zauważyłem, że zamiast żółci przy ostatnich wymiotach pojawia się krew.... Nie było jej dużo, ale jednak była...

Brałem po uwagę, też to, że może to jednak nie krewe tylko czerwono zabarwiona ciecz przez kiełbaskę i ketchup... ale sam nie wiem...

Dodam jeszcze, że w ostatnim okresie (2,5 tygodnia) piłem dużo alkoholu pratkycznie codzinnie...

Czy konieczna jest wizyta u lekarza, czy raczej nie powinienem się przejmować?

Za wszystkie odpowiedzi dziękuję i pozdrawiam!

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie

Medytacja. Pierwsza i ostatnia wolność Medytacja. Pierwsza i ostatnia wolność

Anatomia funkcjonalna człowieka Anatomia funkcjonalna człowieka

Granat owoc życia Granat owoc życia

Chrapanie Chrapanie