Powiązane leki
(opisy)

Octenisept

Olopeg (Macrogolum)

Hylo-Lasop

Atossa (Ondansetronum)

Biocell

Emetron (Ondansetronum)

Mucosolvan (iniekcje) (Ambroxoli hydrochloridum)

Neomycinum (tabletki) (Neomycini sulphas)

Tantum Rosa (Benzydamini hydrochloridum)

Zofran (Ondansetronum)

Tagi

zwolninie zabieg poradnia wypisac szew szpital giez operacja okres zwolnic

Fora dyskusyjne

zobacz Pomoc po obrzezaniu (1)

zobacz Zwolnienie L4 (3)

zobacz Czy to sepsa? (1)

zobacz wideotorakoskopia (1)

zobacz szewska klatka - leczenie operacyjne (2)

zobacz usuniecie polipa zatoki szczekowej (27)

zobacz zdjęcie szwów (2)

zobacz Puszczające szwy w dziąśle po operacji - pilne (3)

zobacz Niestabilność rzepki (17)

zobacz usunięcie nerki (13)

zobacz Crohn (0)

zobacz Torbiel limfatyczna (0)

zobacz operacja guza tarczycy (24)

zobacz guz brodawczakowaty (4)

zobacz operacja jaskry (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » zwolninie po operacji

zwolninie po operacji

szyja, 19-03-2005, 11:08

Witam W najbliższych dnaich bede miał operacje (zabieg). Wiem ze na czas pobytu w szpitalu dostane zwolnienie lekarskie. Ale co po nim?. Czy szpital (klinika) wystawi tez zwolnienie (nawet kilkudniwe) na okres poszpitalny, czy tez bede musiał po to zwolnienie isc do lekarza pierwszego kontaktu. Czy tez jest jakies inne rozwiazanie.

Chce zanaczyc iz operacje bede mial ok 300 km od miejsca stalego zamieszkania a w okresie pooeracyjnym chcialbym pozostac w miejscowsci gzie ona sie odbedzie.

Re: zwolninie po operacji | Olga, 19-03-2005, 13:12

Użytkownik "szyja" napisał w wiadomości news:10iaq0fitsnar$.1ftc1t9zicz6k$.dlg [at] 40tude.net...
Witam W najbliższych dnaich bede miał operacje (zabieg). Wiem ze na czas pobytu
w
szpitalu dostane zwolnienie lekarskie. Ale co po nim?. Czy szpital (klinika) wystawi tez zwolnienie (nawet kilkudniwe) na okres poszpitalny,
Mi zwolnienie wystawiał lekarz prowadzący ze szpitala. O.

Re: zwolninie po operacji | Andi, 20-03-2005, 10:54

W najbliższych dnaich bede miał operacje (zabieg). Wiem ze na czas pobytu
w
szpitalu dostane zwolnienie lekarskie. Ale co po nim?. Czy szpital (klinika) wystawi tez zwolnienie (nawet kilkudniwe) na okres poszpitalny, czy tez bede musiał po to zwolnienie isc do lekarza
pierwszego
kontaktu. Czy tez jest jakies inne rozwiazanie.

Chce zanaczyc iz operacje bede mial ok 300 km od miejsca stalego zamieszkania a w okresie pooeracyjnym chcialbym pozostac w miejscowsci
gzie
ona sie odbedzie.

Witaj

Kiedy ja mialem zabieg operacyjny - to zostalem zwolniony do domu po 4 dniach, i pozniej za tydzien zdjecie szwow w poradni chirurgicznej - do tego momentu mialem wypisane zwolnienie przez lekarza prowadzacego w szpitalu - w tym dniu w ktorym zdjeto mi szwy w poradni, lekarz ten wypisal nowe zwolnienie na 2 tyg. Ale mysle ze to w duzej mierze zalezy od typu zabiegu, i od tego jak sie czuje pacjent po nim.

POzdrawiam

Re: zwolninie po operacji | szyja, 20-03-2005, 11:02

Dnia Sun, 20 Mar 2005 08:54:36 +0100, Andi napisał(a):

Witaj

Kiedy ja mialem zabieg operacyjny - to zostalem zwolniony do domu po 4 dniach, i pozniej za tydzien zdjecie szwow w poradni chirurgicznej - do tego momentu mialem wypisane zwolnienie przez lekarza prowadzacego w szpitalu - w tym dniu w ktorym zdjeto mi szwy w poradni, lekarz ten wypisal nowe zwolnienie na 2 tyg. Ale mysle ze to w duzej mierze zalezy od typu zabiegu, i od tego jak sie czuje pacjent po nim.

POzdrawiam
Dziękuję. Bedę miał zabieg neurochirurgiczny na nerwie łokciowym. Byc moze nic skomplikowanego ale na pewno bedą szwy. Chciałbym aby bylo jak w Twoim przypadku tylko czy to jest regułą. Tzn najlepiej byloby gdyby do zdjęcia szwów zwolnienie wystawił szpital (podobno w szpitalu bede okolo 2-3 dni). Pozdrawiam

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Medycyna na krawędzi Medycyna na krawędzi

Współczesne operacje wojskowe Współczesne operacje wojskowe

Antyrak. Nowy styl życia Antyrak. Nowy styl życia

Nowoczesna dietetyczna książka kucharska Nowoczesna dietetyczna książka kucharska

Pytania do chirurga plastycznego Pytania do chirurga plastycznego