Powiązane leki
(opisy)

Tagi

profesor hipnoterapeuta share ksiazek psychostymulacja what jmoroziewi zieba lodzia zjawisko

Fora dyskusyjne

PROFESOR LEWIŃSKA (0)

poszukuje osob ktore leczyly sie u prof Piwowarskiej (0)

Pomocy !!! (1)

Leśniowskiego-Crohna (0)

ile sie czeka by testy pokazaly wynik pozytwny? (8)

Zwątpiłam w mojego lekarza (4)

Głos, śluz, bóle brzucha, psychika (172)

Preparaty: witaminy + minerały dla dzieci (7)

Probłem z Zatokami (6)

Wyzwanie - czy sa chetni ? brak diagnozy (1)

prośba o pomoc - umiera niemowle (2)

Pyatnie do Piotra lub innego lekarza (21)

Nadczyność? Niedoczyność? Dziwne objawy (18)

Rak głowy - lekarstawa (7)

Zapalenie spojowki i rogowki (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » PSYCHOSTYMULACJA!

PSYCHOSTYMULACJA!

, 24-07-1999, 01:36

Psychostymulacja,czy ktos wie cos na ten temat? Czy Pani Profesor MARIA SZULC prekursorka tej terapi jest osoba znana w Polsce?

Re: PSYCHOSTYMULACJA! | , 25-07-1999, 08:54

In article , jmoroziewi [at] aol.com (JMoroziewi) wrote:
Psychostymulacja,czy ktos wie cos na ten temat?
Jesli mowimy o tym samym zjawisko to : TAK, wiem cos na ten temat. Prosze zajrzec do pl.sci.psychologia , temat "HIPNOZA - pytania i odpowiedzi" z ostatnich kilku dni. Zjawisko psychostymulacji jest wykorzystywane coraz czesciej.

Czy Pani Profesor MARIA SZULC prekursorka tej terapi jest osoba znana w Polsce?
Pani Profesor podobno nawet jeszcze praktykuje ( chyba w Lodzi , ale jej metod juz sie nie stosuje ( przynajmniej tych , ktore opisal w swoich ksiazkach z lat 70-tych. )

Pozdrawiam, Jerzy Zieba Hipnoterapeuta

Sent via Deja.com www.deja.com/ Share what you know. Learn what you don't.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wykłady z fizjologii człowieka Wykłady z fizjologii człowieka

Psychoterapia. Teoria Psychoterapia. Teoria

Energia piramid. Staroegipskie źródło młodości - eksperymenty i ćwiczenia Energia piramid. Staroegipskie źródło młodości - eksperymenty i ćwiczenia

Mikrobiologia Lekarska Mikrobiologia Lekarska

Czym jest depresja Czym jest depresja