Powiązane leki
(opisy)

Dukoral (Cholera vaccine)

R- 1 krople na stany zapalne

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

Aloe compose

Argentum Complexe Nr 98

Aspirin przeciw migrenowym bólom głowy (Acidum acetylsalicylicum)

Bryonia Dagomed 37 bóle barku i szyjne

Coffecorn forte (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Coffecorn mite (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Derhotill (Camphorum, Eucalypti oleum, Mentholum, Terebinthinae oleum, Thymolum)

Tagi

becker zastanawiac kolano sadz zdiagnozowac cysta podobny informaja bola cholera

Fora dyskusyjne

zobacz jałowa martwica kosci II sródstopia (0)

zobacz Głowa trzustki (1)

zobacz kolano - cialko hoffa+torbiel beckera(?) (4)

zobacz Torbiel Beckera u dzieci (9)

zobacz torbiel beckera pod kolanem (0)

zobacz Opuchlizna na zgięciu kolana (1)

zobacz Ból kolana (5)

zobacz Ból podczas ruchu (1)

zobacz Kolano - co to jest ? (1)

zobacz torbiel beckera (1)

zobacz Problem z kolanem. (1)

zobacz zerwane sciegno w kolanie (0)

zobacz promieniujący ból lewej nogi (od kolana) (1)

zobacz problem z kolana (0)

zobacz niedoczynność tarczycy (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » ból pod kolanem

ból pod kolanem

Anna, 22-03-2005, 15:34

boli mnie pod kolanem najbardziej jak zginam mam uczucie ze cos w srodku mnie uciska uwiera i poprostu boli wydaje mi sie ze mam lekkie zgrubienie ,szczerze mowiac to nie chce isc do lekarza bo ostatnio moj syn mial 2 operacje na cyste beckera i zastanawiam sie czy to nie to samo cholera noze ktos wie albo mial podobny objaw pomocy anka

Re: ból pod kolanem | bella, 22-03-2005, 16:09

Użytkownik Anna napisał:

boli mnie pod kolanem najbardziej jak zginam mam uczucie ze cos w srodku mnie uciska uwiera i poprostu boli wydaje mi sie ze mam lekkie zgrubienie ,szczerze mowiac to nie chce isc do lekarza bo ostatnio moj syn mial 2 operacje na cyste beckera i zastanawiam sie czy to nie to samo cholera noze ktos wie albo mial podobny objaw pomocy anka
Wiesz co? nie mam pojecia co to cysta beckera ale nie sadze, zeby przez internet dalo sie zdiagnozowac twoje kolano.

A jak ci ktos powie: masz cyste beckera to po co ci ta informaja skoro "nie chcesz isc do lekarza"?

jakis chyba zly dzien mam dzisiaj ..

pozdrawiam serdecznie b. przy odpowiedzi usuń "usunto" z mojego adresu.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki 52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki

Asysty przy chorobach i urazach Asysty przy chorobach i urazach

Bóle kręgosłupa - skuteczne metody walki i zapobiegania Bóle kręgosłupa - skuteczne metody walki i zapobiegania

Bóle kręgosłupa Bóle kręgosłupa

Bóle kręgosłupa w pytaniach i odpowiedziach Bóle kręgosłupa w pytaniach i odpowiedziach