Powiązane leki
(opisy)

Tagi

zapomniec dziecko ulotka witac podawac wdzieczny zapytac forlaks zalecic

Fora dyskusyjne

zobacz Letrox a Diane 35 (0)

zobacz Niemieckie lekarstwo (1)

zobacz Kiedy tabletki są w pelni skuteczne (9)

zobacz przepulikna żoładkowa a urodzenie dziecka (1)

zobacz Zyrtec dla niemowlaka? (2)

zobacz AVAMYS u 3-latki (9)

zobacz Espumisan dla dziecka (2)

zobacz zapalenie oka (1)

zobacz pytanie o calcium (24)

zobacz Gripp i Engystol- czy można to podawać jednocześnie? (2)

zobacz isoprinosine (10)

zobacz Czy rocznemu dziecku można podawać Ribomunyl? (0)

zobacz czy podawac broncho vaxon? (0)

zobacz Biostymina doustnie czy domięśniowo. (10)

zobacz wysokie ASO (82)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » FORLAKS - jak długo ?

FORLAKS - jak długo ?

Dorota, 23-03-2005, 11:22

Witajcie ! Mam pytanie lekarz zalecił mojemu dziecku podawać Forlaks 3 x dziennie , ale zapomniałam go zapytać jak długo można go podawać? Na ulotce nie znalazłam takiej informacji. Może ktoś z Was wie ? jeśli tak to będę wdzięczna za pomoc Z góry bardzo dziękuję Pozdrawiam Dorota

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Nie ma chorób nieuleczalnych Nie ma chorób nieuleczalnych

Zapomnij o okularach. Naturalne metody poprawy widzenia Zapomnij o okularach. Naturalne metody poprawy widzenia

100 pytań i odpowiedzi na temat raka gruczołu krokowego 100 pytań i odpowiedzi na temat raka gruczołu krokowego

Jak uniknąć cukrzycy Jak uniknąć cukrzycy

Jedz to co kochasz - kochaj to co jesz Jedz to co kochasz - kochaj to co jesz