Powiązane leki
(opisy)

Tagi

pozostaly spirometria pzdr grzesiek ciekawy aler sekunda jack bliski attis

Fora dyskusyjne

zobacz przy kichaniu ból w klatce piersiowej (2)

zobacz Wielkie pryszcze na nosie, nic na nie niedziała (6)

zobacz Zapalenie ucha a lot samolotem (1)

zobacz wyniki spirometrii - int (0)

zobacz Rehabilitacja onkologiczna (0)

zobacz Problem z sercem (1)

zobacz Zółtaczka (0)

zobacz Duszności, zmęczenie, brak sił. (1)

zobacz objawy astmy? (1)

zobacz Wynik spirometrii (4)

zobacz Duszność przewlekła (10)

zobacz JAKIE BADANIE NA ASTME? (7)

zobacz spirometria - prosze o interpretacje pilne (4)

zobacz Napady kaszlu (7)

zobacz Dusznośći u 11 latka (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Spirometria wyniki

Spirometria wyniki

Jacek, 29-03-2005, 17:26

Bardzo proszę o pomoc w rozszyfrowaniu skrótów z badania spirometrycznego FEV, FVC, MRF, PEF, PIF, MIF, TC, MTT, TPEF, TGES, VPEV, VPIF, AEX. Lekarz prowadzący ma dziwną niechęć do konwersacji z pacjentem, ale wolałbym mimo wszystko trochę wiedzieć o tym badaniu. Interesuje mnie zwlaszcza parametr PIF, bo ten mam tylko 58 % normy, przy pozostałych w miarę blisko normy. Może jakiś ciekawy link?

JAck

Re: Spirometria wyniki | Grzegorz Janczyk, 29-03-2005, 23:35

Jacek wrote:

Bardzo proszę o pomoc w rozszyfrowaniu skrótów z badania spirometrycznego FEV, FVC, MRF, PEF, PIF, MIF, TC, MTT, TPEF, TGES, VPEV, VPIF, AEX. Lekarz prowadzący ma dziwną niechęć do konwersacji z pacjentem, ale wolałbym mimo wszystko trochę wiedzieć o tym badaniu. Interesuje mnie zwlaszcza parametr PIF, bo ten mam tylko 58 % normy, przy pozostałych w miarę blisko normy. Może jakiś ciekawy link?
10 sekund w google ;)

www.attis.com.pl/.../aler17.htm

Pzdr Grzesiek

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Relaks w 90 sekund - przewodnik po życiu Relaks w 90 sekund - przewodnik po życiu

Druga dojrzałość.  W poszukiwaniu pomysłu na życie Druga dojrzałość. W poszukiwaniu pomysłu na życie

Zaburzenia osobowości Zaburzenia osobowości

Zaburzenia odżywiania. Poradnik dla rodziców i bliskich Zaburzenia odżywiania. Poradnik dla rodziców i bliskich

Migrena Migrena