Powiązane leki
(opisy)

Ibuprom (Ibuprofenum)

Ibuprom Duo (Ibuprofenum)

Ibuprom Max (Ibuprofenum)

Ibuprom Sprint Caps (Ibuprofenum)

Ibuprom Zatoki (Ibuprofenum, Pseudoephedrini hydrochloridum)

Tagi

przetestowac recepta zbynio polecic ibuprom zyperf nastepny bolec zbynek dentysta

Fora dyskusyjne

Ząb się rusza i krwawi z dziąsła (4)

ibuprom zatoki (0)

czas objawów przedawkowania (1)

Kilka leków przeciwbólowych naraz (8)

Clindamycin MIP 300mg (0)

Zapchany nos i katar sienny. (27)

Jakie są silne środki bez recepty? (6)

Zatoki (8)

Leki przeciwbólowe (14)

brak szkliwa na zebach (2)

Lekka próchnica - dentysta nie chce usuwać (3)

bol po zartuciu (3)

Dziwne bjawy w jamie ustnej !!! (0)

kolejny temat o kolanie (2)

Ból głowy u 15-latki i inne dziwne objawy (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » ból zęba - dobry środek ?

ból zęba - dobry środek ?

Zbynek vel Zbynio, 02-04-2005, 12:05

Witam

Poleccie mi jakis Najlepszy srodek na bol zeba tej nocy mialem koszamar chce ustrzec sie przed nastepna noca. Prosze o jakis srodek bez recepty ale dobry. Plissss

Re: ból zęba - dobry środek ? | =sve@na=, 02-04-2005, 14:51

Zbynek vel Zbynio wrote:

Witam

Poleccie mi jakis Najlepszy srodek na bol zeba tej nocy mialem koszamar chce ustrzec sie przed nastepna noca. Prosze o jakis srodek bez recepty ale dobry. Plissss

Dentystów zabrakło w okolicy?

sveana

I amar prestar aen, han mathon ne nen, han mathon ne chae a han noston ned 'wilith.

Re: ból zęba - dobry środek ? | Zyper#Findler, 02-04-2005, 14:59

Dentystów zabrakło w okolicy?

DOKŁADNIE! Prędzej czy później wylądujesz u jednego z nich! Nie nie niszcz wątroby, stary. Zeżresz 5 opakowań aż wkoncu zadzwonisz pod jakiś duzur! Zobaczysz.

ZYperF

Re: ból zęba - dobry środek ? | Zbynek vel Zbynio, 02-04-2005, 15:38

wiem wiem pojde w tym tygodniu ale musze legitke podbic jestem studentem narazie musze sie ratowac jakims innym srodkiem naprawde nic niema dobrego na bol zeba ? :(((

Re: ból zęba - dobry środek ? | Zyper#Findler, 02-04-2005, 17:24

Użytkownik "Zbynek vel Zbynio" napisał w wiadomości news:d2m07q$i6p$1 [at] julia.coi.pw.edu.pl...
wiem wiem pojde w tym tygodniu ale musze legitke podbic jestem studentem narazie musze sie ratowac jakims innym srodkiem

Wtakim badz roazie zapytaj o to w aptece. Bez recepty cos Ci tam dadzą. Jak nie pomoze, jeden, drugi to załatw sobie np. Ketonal-forte (na recepte :( )

ZYperF vel ZYF

Re: ból zęba - dobry środek ? | Grzegorz Janczyk, 02-04-2005, 20:01

Zbynek vel Zbynio wrote:
Witam

Podam Ci srodek przetestowany przez kolege w warunkach turystycznych 2000km od polskiego dentysty: na bolacym zebie polozyl watke nasaczona obficie spirytusem. W pierwszej chwili prawie zemdlal... ale nastepnego dnia zab juz nie bolal i tak zostalo przez kolejne 10 dni i udalo sie spokojnie skonczyc wyprawe.

Pzdr Grzesiek

PS Oczywiscie po powrocie do Polski odrazu poszedl do dentysty.

Re: ból zęba - dobry środek ? | Kaja, 03-04-2005, 03:22

Sat, 2 Apr 2005 13:38:30 +0200, Zbynek vel Zbynio napisał(a):

wiem wiem pojde w tym tygodniu ale musze legitke podbic jestem studentem narazie musze sie ratowac jakims innym srodkiem naprawde nic niema dobrego na bol zeba ?
Wiem, że ibuprom pomaga. Veramid też.

Kaja

Re: bólzęba - dobry środek ? | , 04-04-2005, 12:53

Witaj Zbynek,

W Twoim liście datowanym 2 kwietnia 2005 (12:05:13) można przeczytać:

ZvZ> Witam

ZvZ> Poleccie mi jakis Najlepszy srodek na bol zeba tej nocy mialem koszamar chce ZvZ> ustrzec sie przed nastepna noca. ZvZ> Prosze o jakis srodek bez recepty ale dobry. Plissss

mi pomagal ibuprom albo aleve

Pozdrowienia, Beherit

-- Archiwum grupy: niusy.onet.pl/pl.sci.medycyna

Re: ból zęba - dobry środek ? | Martin Inheritor, 06-04-2005, 17:08

Zbynek vel Zbynio napisał(a):
Witam

przetestowane kilkat razy na naprawde bolącym zębie - pyralgina w czopku

pozdrawiam Martin

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zrozumieć osteporozę Zrozumieć osteporozę

Zdrowe odżywianie według recept klasztornych Zdrowe odżywianie według recept klasztornych

Pharmindex. Kompendium leków 2008 Pharmindex. Kompendium leków 2008

Pharmindex. Kompendium leków 2005 Pharmindex. Kompendium leków 2005

Pharmindex - kompendium leków 2010 Pharmindex - kompendium leków 2010