Powiązane leki
(opisy)

Octenisept

Uro_komfort

Pro_komfort

Olopeg (Macrogolum)

Pillangin C

Hylo-Lasop

Mucosolvan (iniekcje) (Ambroxoli hydrochloridum)

Depulol (Rosmarini oleum, Eucalypti oleum, Balsamum peruvianum)

Pulmex Baby (Eucalypti oleum, Balsamum peruvianum, Rosmarini oleum)

Derhotill (Camphorum, Eucalypti oleum, Mentholum, Terebinthinae oleum, Thymolum)

Tagi

przegroda nosowy wzrosly wykrzywic komfort operacja skrzywic oddychac zabieg wydolnosc

Fora dyskusyjne

Niedawne Skrzywienie przegrody nosa (0)

Przegroda nosowa (1)

Czy operacja przegrody nosa jest konieczna w moim przypadku? (2)

Krzywa przegroda (6)

bóle migrenowe (4)

Krzywa przegroda nosowa. (1)

Przegroda nosowa (5)

po zabiegu prostowania przegród nosowych (7)

Płytki sen. (1)

Skrzywienie przegrody nosowej (1)

Problem z oddychaniem nosem (1)

Niedrożność nosa (0)

Przegroda nosowa (4)

Prośba o rzut okiem na RTG zatok (11)

Czy to jest skrzywiona przegroda nosowa? (18)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » przegroda nosowa a skrzywienie nosa ??

przegroda nosowa a skrzywienie nosa ??

olimp510, 02-04-2005, 13:19

Witam serdecznie. Wybieram sie na zabieg naprawczy przegrody nosowej. Jedną dziurke nosa mam całkowicie zatkaną. Otóż chodzi mi o to czy po takim zabiegu nie skrzywi mi sie nos ?? Wiem że bedą wycinać cześć małżowiny i zastanawiam sie czy jej ubytek nie przekrzywi - nie spowoduje skrzywiena nosa ??

Pz.

Re: przegroda nosowa a skrzywienie nosa ?? | Bogen, 04-04-2005, 20:36

Użytkownik "olimp510" napisał w wiadomości news:d2lvbr$d62$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witam serdecznie. Wybieram sie na zabieg naprawczy przegrody nosowej. Jedną dziurke nosa mam całkowicie zatkaną. Otóż chodzi mi o to czy po takim zabiegu nie skrzywi mi sie nos ?? Wiem że bedą wycinać cześć małżowiny i zastanawiam sie czy jej ubytek nie przekrzywi - nie spowoduje skrzywiena nosa ??
Nie

pozdr bogen

Re: przegroda nosowa a skrzywienie nosa ?? | Jarek Lazowski, 06-04-2005, 23:28

W lutym tamtego roku mialem operacje przegrody. Lekarz poinformowal mnie wczesniej, ze jest mozliwe, ze nos "sie wykrzywi". Mial racje nos sie lekko wykrzywil, ale komfort oddychania przycmil ten maly jak dla mnie problem :)

Pozdrawiam Jarek

Re: przegroda nosowa a skrzywienie nosa ?? | Rafał, 07-04-2005, 08:44

miałem operację przegrody jakieś półtora roku temu. Komfort oddychania znacząco się poprawił i nawet wzrosła wydolność fizyczna. Nos wcale a wcale mi się nie skrzywił. Jedyne co zauważyłem to to, że po operacji chrząstka skrzydełek nosa zrobiła się jakby nieco twardsza i trochę urosła. ale to nic wielkiego. Miłej zabawy. Ach, uważaj też, żeby Ci dziury w przegrodzie nie zrobili, bo to się ponoć czasem zdarza:)

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Współczesne operacje wojskowe Współczesne operacje wojskowe

Antyrak. Nowy styl życia Antyrak. Nowy styl życia

Jak radzić sobie z żylakami Jak radzić sobie z żylakami

Pytania do chirurga plastycznego Pytania do chirurga plastycznego

Atlas laparoskopowych operacji ginekologicznych. 330 rysunków ilustrujących poszczególne etapy operacyjne Atlas laparoskopowych operacji ginekologicznych. 330 rysunków ilustrujących poszczególne etapy operacyjne