Powiązane leki
(opisy)

Thiamazole Merck (Thiamazolum)

Thyrosan (Propylthiouracilum)

Thyrozol (Thiamazolum)

Tagi

doktor matrix polecic ginekolog priv endokrynolog warszawa wiara wiescic zapraszac

Fora dyskusyjne

zobacz Ginekomastia: Endokrynolog czy Androlog (1)

zobacz endokrynolog-ginekolog (1)

zobacz Wysoki poziom prolaktyny/specjalista (1)

zobacz Lekarze dobzi i źli (1)

zobacz leczenie Avonex/Daclizumab (0)

zobacz Prosze polecic dobrego urologa w okolicach warszawa-raszyn (0)

zobacz dobry alergolog w warszawie (0)

zobacz poradnie neurologiczne (0)

zobacz Dla osób zainteresowanych tematem niskorosłości (0)

zobacz Biodra-dobry ortopeda Warszawa (0)

zobacz Co to jest? wie ktos może? (3)

zobacz Ablacja, a kardiostymulator (0)

zobacz jak radzić sobie ze stresem (5)

zobacz prośba o opinię na temat lekarza (2)

zobacz terapeuta w Warszawie (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Ginekolog- endokrynolog warszawa

Ginekolog- endokrynolog warszawa

Olenka, 11-04-2005, 15:00

Witam, wiem że pewnie to pytanie przewijało się na tej grupie dość często jednak nic konkretnego nie wygooglowałam wierzę że pomożecie kogoś zneleść i polecicie czekam na jakieś wieści i opinię pozdrawiam Ola

Re: Ginekolog- endokrynolog warszawa | M, 12-04-2005, 15:54

Mogę Ci polecić moją panią doktor. Zapraszam na priva: magda [at] matrix.pl pozdr, Magda

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Dobre wieści na złe dni Dobre wieści na złe dni

Uzdrawiająca moc hormonów. Poradnik dla kobiet Uzdrawiająca moc hormonów. Poradnik dla kobiet

Joga dla dzieci. Poradnik dla rodziców i nauczycieli Joga dla dzieci. Poradnik dla rodziców i nauczycieli

Reiki Reiki

Jak się zdrowo zestarzeć? Jak się zdrowo zestarzeć?