Powiązane leki
(opisy)

Proximic (Tamsulosini hydrochloridum)

Urosept (Betula sp., Chamomilla recutita, Petroselinum sativum, Phaseolus vulgaris, Vaccinium vitis ideae)

Alfulek (Alfuzosini hydrochloridum)

Ambulase (Finasteridum)

Apo-Tamis (Tamsulosini hydrochloridum)

Aprost (Finasteridum)

Doxagen (Doxazosini mesilas)

Doxazosin-ratiopharm PR 4 (Doxazosini mesilas)

Finamef (Finasteridum)

Finaride (Finasteridum)

Tagi

mocz poradzic prostata probowac przec urolog zywic oddawac uporczywy hemoroidy

Fora dyskusyjne

zobacz Problem z prostatą w młodym wieku (4)

zobacz Bóle w kroczu w czasie oddawania moczu (7)

zobacz Czy to na pewno przerost prostaty ? (1)

zobacz Skurcz pod jądrami (11)

zobacz oddawanie moczu (3)

zobacz problem z oddawniem moczu... (2)

zobacz Problem z częstym oddawaniem moczu (8)

zobacz Ból odbytu / zapalenie prostaty (9)

zobacz 3 pytania (11)

zobacz problem z moczem (1)

zobacz Zapalenie prostaty (52)

zobacz Co dalej z prostatą ? Rak ? (14)

zobacz Ciągła potrzeba oddania moczu (11)

zobacz "Niespecyficzne objawy" (9)

zobacz problem z cewką moczową (39)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » uporczywy problem- jak sobie poradzić?

uporczywy problem- jak sobie poradzić?

gsk, 12-04-2005, 00:31

Mój mąż ma problem z hemoroidami i z prostatą. Problem jest chyba zamkniętym kołem, bo wygląda to mniej więcej tak: cały czas czuje wzdęcia, więc próbuje się wypróżnić czasami 3 lub nawet 4 razy dziennie, co jest związane z mocnym parciem i oczywiście krwawieniem. Poza tym ma problemy z oddawaniem moczu, bo cały czas chce mu się sikać, a to ma związek z przerostem prostaty. Lekarz (urolog) powiedział, że powinien się starać nie przeć przy oddawaniu moczu. Przy oddawaniu moczu nie prze, ale przy tych hemoroidach nie da się ponoć inaczej. No i koło się zamyka. Urolog przepisał mu takie leki: Nolicin,Piroxicam i Driptane. Te leki chyba źle na niego działają, bo problem hemoroidów się nasilił. No i teraz pytania: Czy to możliwe, że kłopoty z prostatą są następstwem związanym z parciem przy hemoroidach ?(takie są domysły zainteresowanego) Do jakiego lekarza z tymi hemoroidami pójść? (jeśli ktoś zna w okolicach Katowic to proszę o namiar) podobno proktolog się tym zajmuje - nie znalazłam w książce telefonicznej takiej specjalizacji, urolog wprawdzie badał męża pod tym kątem, ale zawsze kończy się na jakichś maściach , które można kupić w aptece bez recepty. Problem z hemoroidami trwa juz około 13 lat, mąż twierdzi, że tego się nie da wyleczyć, a ja w to nie wierzę. Prosze o jakieś rady. Pozdrawiam Gosia

Re: uporczywy problem- jak sobie poradzić? | Jacek Grzędziński, 12-04-2005, 09:07

Polecam szpital w Katowicach u Elżbietanek na Warszawskiej, niestety nazwiska nie pamiętam.

Re: uporczywy problem- jak sobie poradzić? | Trapez, 12-04-2005, 11:40

Użytkownik "gsk" napisał w wiadomości

można kupić w aptece bez recepty. Problem z hemoroidami trwa juz około 13 lat, mąż twierdzi, że tego się nie da wyleczyć, a ja w to nie wierzę.
Prosze
o jakieś rady.

Polecam książkę Gienadija Małachowa "Oczyszczanie organizmu". Świetny poradnik o radzeniu sobie z między innymi takimi problemami.

-- Pozdrawiam Trapez www.trapezonet.republika.pl

Re: uporczywy problem- jak sobie poradzić? | Iwona_s, 13-04-2005, 10:43

Mój mąż ma problem z hemoroidami i z prostatą. Problem jest chyba zamkniętym kołem, bo wygląda to mniej więcej tak: cały czas czuje wzdęcia, więc próbuje się wypróżnić czasami 3 lub nawet 4 razy dziennie, co jest związane z mocnym parciem i oczywiście krwawieniem.
No, a nie probowaliscie najpierw zlikwidowac przyczyny wzdec/gazow? Moze wprowadzic zmiany w zywieniu?

Pozdrawiam Iwona / Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać / Cyceron

Re: uporczywy problem- jak sobie poradzić? | gsk, 13-04-2005, 23:42

No, a nie probowaliscie najpierw zlikwidowac przyczyny wzdec/gazow? Moze wprowadzic zmiany w zywieniu?

Mój mąż jest wegetarianinem, a poza tym je bardzo lekkie rzeczy. To chyba taka uroda. Jego ojciec i brak też tak mają. G.
Pozdrawiam Iwona / Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać /
Cyceron

Re: uporczywy problem- jak sobie poradzić? | Iwona_s, 14-04-2005, 00:32

Mój mąż jest wegetarianinem, a poza tym je bardzo lekkie rzeczy. To chyba taka uroda. Jego ojciec i brak też tak mają.
W tym wypadku IMHO nie ma czegos takiego jak "uroda". Musi byc jakas przyczyna. I ja (za przeproszeniem) stawiam na nieprawidlowe zywienie.

Pozdrawiam Iwona / Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać / Cyceron

Re: uporczywy problem- jak sobie poradzić? | Istvan, 14-04-2005, 14:07

Jest Przychodnia Medycyny Naturalnej KOMED w Warszawie. Maja Błaszczyszyn może w tej sprawie skutecznie pomagać. Tel: 628-74-82, lub 628-74-83. Pozdrawiam

Istvan

Użytkownik "gsk" napisał w wiadomości news:d3enmt$7i9$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Mój mąż ma problem z hemoroidami i z prostatą. Problem jest chyba
zamkniętym
kołem, bo wygląda to mniej więcej tak: cały czas czuje wzdęcia, więc
próbuje
się wypróżnić czasami 3 lub nawet 4 razy dziennie, co jest związane z
mocnym
parciem i oczywiście krwawieniem. Poza tym ma problemy z oddawaniem moczu, bo cały czas chce mu się sikać, a to ma związek z przerostem prostaty. Lekarz (urolog) powiedział, że powinien się starać nie przeć przy
oddawaniu
moczu. Przy oddawaniu moczu nie prze, ale przy tych hemoroidach nie da się ponoć inaczej. No i koło się zamyka. Urolog przepisał mu takie leki: Nolicin,Piroxicam i Driptane. Te leki chyba źle na niego działają, bo problem hemoroidów się nasilił. No i teraz pytania: Czy to możliwe, że kłopoty z prostatą są następstwem związanym z parciem przy hemoroidach ?(takie są domysły zainteresowanego) Do jakiego lekarza z tymi hemoroidami pójść? (jeśli ktoś zna w okolicach Katowic to proszę o namiar) podobno proktolog się tym zajmuje - nie znalazłam w książce telefonicznej takiej specjalizacji, urolog wprawdzie badał męża pod tym kątem, ale zawsze kończy się na jakichś maściach ,
które
można kupić w aptece bez recepty. Problem z hemoroidami trwa juz około 13 lat, mąż twierdzi, że tego się nie da wyleczyć, a ja w to nie wierzę.
Prosze
o jakieś rady. Pozdrawiam Gosia

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Hemoroidy Hemoroidy

Serce i układ krążenia Serce i układ krążenia

Twoja prostata Twoja prostata

Bądź zdrowy Bądź zdrowy

Jak poradzić sobie z rakiem Jak poradzić sobie z rakiem