Tagi

podwyzszyc paczka niepradzowaniem palic ruch potas puls podobny przypuszczac elka

Fora dyskusyjne

zobacz Dziwny kaszel (1)

zobacz Mój wujek strasznie kaszle (7)

zobacz Kaszel i ból w prawej stronie klatki piersiowej. (1)

zobacz Rzucam palenie (1)

zobacz Podwyższony potas, bóle w klatce piersiowej.. (0)

zobacz Prośba o interpretację wyników badania nasienia (15)

zobacz Opuchlizna w dolnej częsci małżowiny usznej(brak ropy itp.) (0)

zobacz Niskie ciśnienie, wysoki puls, zmęczenie (6)

zobacz Bardzo wysokie ciśnienie po rzuceniu palenia (1)

zobacz Bolące mięśnie u nóg (6)

zobacz 21 lat i podwyższony cholesterol - 215.00 mg/dl (7)

zobacz Coffecorn mite (6)

zobacz Serce.Czy w moim wieku mogę mieć z nim problemy? (28)

zobacz L-karnityna- stosowaliście? (49)

zobacz Wysoki puls czy to normalne w moim wieku (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » skad podwyzszony puls

skad podwyzszony puls

elka, 20-04-2005, 23:50

witam jestem po 40 puls powyzej 80 stresu raczej nie mam nie pracuje pale paczke dziennie prowadze spokojny tryb zycia kiedys mialam cos podobnego to byl niski poziom potasu pod jakim katem robic badania

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: skad podwyzszony puls | zawada, 21-04-2005, 20:53

Użytkownik elka napisał:
witam jestem po 40 puls powyzej 80 stresu raczej nie mam nie pracuje pale paczke dziennie prowadze spokojny tryb zycia kiedys mialam cos podobnego to byl niski poziom potasu pod jakim katem robic badania

ale powiedz mi co w tym opisie jest nie tak poza paleniem paczki dziennie, niepradzowaniem i jak przypuszczam brakiem ruchu ?

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie

Jak nie przytyć po rzuceniu palenia Jak nie przytyć po rzuceniu palenia

Możesz rzucić palenie - zrób to teraz. Prosta metoda Możesz rzucić palenie - zrób to teraz. Prosta metoda

Nie mogę przestać palić Nie mogę przestać palić

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie - dla kobiet Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie - dla kobiet