Powiązane leki
(opisy)

Petroselin

Angin-Heel SD

Debecylina (Benzathini benzylpenicillinum)

Neo-Angin (Amylmetacresolum, Mentholum, Alcohol dichlorobenzylicus)

Biofresh

Dentovit

Mastika

Vita Care Hali-Z

Hylo-Lasop

Octenisept

Tagi

migdal dusznosc zabieg usunac letni dziecko grzes migdalek angina swiezy

Fora dyskusyjne

zobacz Przerośnięte migdały podniebienne, bezdechy itp (11)

zobacz Po zabiegu usunięcie migdałów. (1)

zobacz Usunięcie migdałów (80)

zobacz Anginowiec:( (7)

zobacz wyznaczony termin na usuniecie migdałów (4)

zobacz Alergiczne zapalenie migdałków (0)

zobacz W gardle paciorkowiec ropny a w nosie gronkowiec złocisty (15)

zobacz Leczenie Luivac (14)

zobacz Jogurty po wycinaniu migdałów. (10)

zobacz MIGDAŁY - WYCIĄĆ CZY ZMNIEJSZYĆ (5)

zobacz powiększone migdały i węzły chłonne od 2 miesięcy (7)

zobacz przed zabiegiem (7)

zobacz Usunięcie migdałów bocznych (6)

zobacz PRZEWLEKŁE MIGDAŁKI (3)

zobacz koszt usuniecia migdalków prywatnie (5)

migdalki

grzes, 24-04-2005, 19:51

witam mam problem z moja 4 letnia coreczka ma durze migdalki laryngolog twierdzi ze u dzieci to normalka jak sie nie zmiejsza po 14r. zycia sa do usuniecia. moze ktos wie jak wyglada prawidlowe leczenie bo wydaje mi sie ze lekarz chce kijem gruchy obic pozdro .grzes

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: migdalki | Kimy, 24-04-2005, 22:49

grzes napisał:

witam mam problem z moja 4 letnia coreczka ma durze migdalki laryngolog twierdzi ze u dzieci to normalka jak sie nie zmiejsza po 14r. zycia sa do usuniecia. moze ktos wie jak wyglada prawidlowe leczenie bo wydaje mi sie ze lekarz chce kijem gruchy obic pozdro .grzes

Jeśli dziecko ciągle choruje na anginy, to wg mnie nie ma co odwlekać zabiegu, prędzej czy później to nastąpi, a póki dziecko małe to odbędzie się to przy znieczuleniu ogólnym, (bezboleśnie i szybko się o tym zapomni). Uchroni Pan w ten sposób dziecko przed chorobami serca, a anginy mogą się juz nie pojawić (z autopsji). Natomiast jeśli jest zdrowe, to po co zabieg? Duże migdały to nic złego.

pozdrawiam, Kasia

Re: migdalki | Neoxeon, 24-04-2005, 23:02

Użytkownik "Kimy" napisał w wiadomości news:d4gpob$f5r$1 [at] news.onet.pl...
grzes napisał:

do
sie
Jeśli dziecko ciągle choruje na anginy, to wg mnie nie ma co odwlekać zabiegu, prędzej czy później to nastąpi, a póki dziecko małe to odbędzie się to przy znieczuleniu ogólnym, (bezboleśnie i szybko się o tym zapomni). Uchroni Pan w ten sposób dziecko przed chorobami serca, a anginy mogą się juz nie pojawić (z autopsji). Natomiast jeśli jest zdrowe, to po co zabieg? Duże migdały to nic złego.

pozdrawiam, Kasia
U mojego bratanka duże migdałki przeszkadzały w oddychaniu w nocy i to tak bardzo że wymiotował. Nie było na co czekać. Zabieg trwał krótko, a od tej pory śpi spokojnie całą noc (miał wtedy 5 lat). Ale sam fakt że migdałki są duże nie świadczy o tym że trzeba operować. Muszą być ku temu dodatkowe przesłanki: anginy, duszności,,,,,................

Eliza

Re: migdalki | olimp510, 28-04-2005, 23:25

jestem swiezo po usunieciu migdałów przyczyna zabiegu były czeste anginy z nawrotami zapalen gardła

co prawda ból był okropny 7 dni męki

ale powiem iż dzieci lepiej znoszą ten zabieg podczas gdy ja nie mogłem ani mówić ani pić ani połykać sliny(były z tym problemy) kilku letni młodzieniec tego samego dnia po zabiegu biegał po korytarzu i zajadał sie drozdzówka :))

im wczesniej usunie sie chore migdały(jak w moim przypadku!!!!) tym lepiej.

Pz. i zdrówka życze

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Polski jogin. Recepta na długowieczność 90-letniego mistrza jogi Polski jogin. Recepta na długowieczność 90-letniego mistrza jogi

Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować Twoje życie Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować Twoje życie

Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny

Odchudzanie bez odchudzania Odchudzanie bez odchudzania

Jak radzić sobie z żylakami Jak radzić sobie z żylakami