Tagi

jaworzno ania kwasniewski dieta adres ogolnopolski ksiazek wspolnota optymalny bractwo

Fora dyskusyjne

zobacz Złamana ręka (1)

zobacz Dieta Dla Osob zPCO (5)

zobacz Rak - wartościowa literatura (2)

zobacz Publikacja pt "Jedz zgodnie ze swoja grupa krwi" (6)

zobacz pomoc psychologa, logopedy (0)

zobacz Czy możliwa jest pomoc dla mojego dziecka? (25)

zobacz Skręcenie stawu skokowego (3)

zobacz Krosty,krosty i jeszcze raz krosty. (1)

zobacz Tsh 4,330 ulU/ml dużo czy mało? (3)

zobacz Mały problem z euthyroxem. (5)

zobacz ciągle rosnący poziom TSH (9)

zobacz drugie badanie TSH i ft4 (1)

zobacz femoston mite contra brak miesiączki (0)

zobacz allkohol a 2 dzien? (0)

zobacz niskie tętno? (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Dieta dr Kwaśniewskiego

Dieta dr Kwaśniewskiego

Gerard B., 02-08-1999, 01:24

Gdzie mogę się więcej dowiedzieć na temat diety dr Kwaśniewskiego? I co to jest za dieta?

Re: Dieta dr Kwaśniewskiego | Jacek, 02-08-1999, 07:57

"Gerard B." wrote:
Gdzie mogę się więcej dowiedzieć na temat diety dr Kwaśniewskiego? I co to jest za dieta?
Najlepiej z ksiazki "Zywienie Optymalne" dr Jana Kwasniewskiego, Wlasnie ukazala sie nakladem wydawnictwa WGP. Powinna byc we wszystkih ksiegarniach. Pozdrawiam. PS w poprzednich dyskusjach przewijal sie ten temat, tam mozesz sie rowniez czegos dowiedziec. Jacek

Re: Dieta dr Kwaśniewskiego | IKO, 02-08-1999, 11:55

Gerard B. napisał(a) w wiadomości: ...

troche informacji mozna znalezc pod adresami : friko5.onet.pl/ka/optymal www1.inetservice....n/index.htm www.wspolnota.org.pl/wspolnota/9751/ws51-20.html a książki można kupić pod adresem : www.medianet.com.pl/~books/2791198.htm dużo informacji moge puscic na twoja skrzynke, podaj adres e-mail`owy. Irek

Re: Dieta dr Kwaśniewskiego | Adam Jany, 04-08-1999, 18:17

W województwie śląskim jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Bractw Optymalnych im. prof. Włodzimierza Sedlaka z siedzibą w Jaworznie. Wiedzą (prawie) wszystko o diecie dra Jana Kwaśniewskiego. Można tam napisać na adres w/w , 43-600 Jaworzno skrytka pocztowa 133. Adam Jany. Zapraszam . Gerard B. napisał(a) w wiadomości: ...

Re: Dieta dr Kwaśniewskiego | JureK, 05-08-1999, 00:54

O milo powitac samego Prezesa Ogolnopolskiego Stowarzyszenia Bractw Optymalnych

JureK

Adam Jany napisał(a) w wiadomości: ...
W województwie śląskim jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Bractw
Optymalnych
im. prof. Włodzimierza Sedlaka z siedzibą w Jaworznie. Wiedzą (prawie) wszystko o diecie dra Jana Kwaśniewskiego. Można tam napisać na adres w/w , 43-600 Jaworzno skrytka pocztowa 133. Adam Jany. Zapraszam . Gerard B. napisał(a) w wiadomości: ...

Re: Dieta dr Kwaśniewskiego | ania, 11-08-1999, 13:48

dużo informacji moge puscic na twoja skrzynke, podaj adres e-mail`owy. Irek

Jak mógłbyś przesłać informacje o diecie p. Kwaśniewskiego na e-mail: ania [at] mentor.waw.pdi.net

Pozdrowienia ania

Odp: Dieta dr Kwa?niewskiego | Steryd, 11-08-1999, 13:58

dziękuje ci bardzo. Już zaopatrzyłem się w tą książkę

--

Sterydzik Użytkownik Jacek w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:37A63CA1.F16948AB [at] polbox.com... "Gerard B." wrote:
Najlepiej z ksiazki "Zywienie Optymalne" dr Jana Kwasniewskiego, Wlasnie ukazala sie nakladem wydawnictwa WGP. Powinna byc we wszystkih ksiegarniach. Pozdrawiam. PS w poprzednich dyskusjach przewijal sie ten temat, tam mozesz sie rowniez czegos dowiedziec. Jacek

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Dieta optymalna. Dieta idealna Dieta optymalna. Dieta idealna

Grupa krwi 0 Grupa krwi 0

Grupa krwi A Grupa krwi A

Grupa krwi B Grupa krwi B

Cukrzyca u dzieci Cukrzyca u dzieci