Powiązane leki
(opisy)

Lamisil (Terbinafini hydrochloridum)

Orungal (Itraconazolum)

Batrafen (Ciclopiroxum)

Batrafen Nagel (Ciclopiroxum)

Zelefion (Terbinafinum)

Lamisilatt (Terbinafini hydrochloridum)

Paraffinum liquidum płyn doustny (Paraffinum liquidum)

Snoreeze (listki doustne)

Xyzal (roztwór doustny) (Levocetirizini dihydrochloridum)

Calpol (zawiesina doustna) (Paracetamolum)

Tagi

dermatolog grzybica lamisil orungal wyleczyc doustny wracac batrafen zbynio zbynek

Fora dyskusyjne

zobacz Grzybica - czy można tak zarazić (6)

zobacz toksoplazmoza, grzybica, ból piersi, nowotór? (3)

zobacz Grzybica skóry ? (1)

zobacz Narośla wokół paznokci (3)

zobacz grzubica skóry nie do wyleczenia? (4)

zobacz Problem ze stopami (7)

zobacz zakażenie grzybicze żołędzi i napletka (7)

zobacz Metronidazol dopochwowo, a antybiotyk doustnie? (2)

zobacz Swedzenie, nalot. (3)

zobacz duomox a antykoncepcja (7)

zobacz Stosowanie maści (0)

zobacz pryszcze na dekolcie (7)

zobacz wypadajace wlosy (0)

zobacz beta-karoten + witamina C na trądzik (4)

zobacz trądzik - mikrodermobrazja (9)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » grzybica - jak leczyc? :(

grzybica - jak leczyc? :(

Zbynek vel Zbynio, 04-05-2005, 21:13

Witam

Zarazilem sie grzybica juz jakis czas temu i niemoge sie jej pozbyc. Bylem u mego dermatologa przypisywal mi rozne leki min: Batrafen, Flumycon Niestety te leki niesa zabardzo skuteczne tzn napewno jest jakas poprawa od stanu poczatkowego ale chyba mozna oczekiwac czegos wiecej po ponad 1,5 miesiecznym leczeniu. Grzybica zaatakowala mi glownie paznokcie u nog, rak oraz troszeczke skore rak :(( Jestem troszke juz zdesperowny chce to raz na zawsze wyleczyc. Poradzcie mi cos bardzo prosze. Pozdrawiam

Re: grzybica - jak leczyc? :( | klonik, 05-05-2005, 10:36

bleeee trzebabyło sie myć

Re: grzybica - jak leczyc? :( | Zbynek vel Zbynio, 05-05-2005, 11:58

Użytkownik "klonik" napisał w wiadomości news:d5cest$7ac$1 [at] dami.news.tkdami.net...
bleeee trzebabyło sie myć
problem w tym ze wlasnie zaczesto sie mylem w akademikowych lazienkach i od kogos podlapalem :( a tak swoja droga to bardzo mi pomogles.

Re: grzybica - jak leczyc? :( | justy, 06-05-2005, 00:48

to jeszcze został ci do przetestowania lamisil i orungal doustnie. wracaj do lekarza

Re: grzybica - jak leczyc? :( | Kriepa, 06-05-2005, 17:33

Użytkownik "Zbynek vel Zbynio" napisał w wiadomości news:d5avsg$c8m$1 [at] julia.coi.pw.edu.pl...
Witam

Zarazilem sie grzybica juz jakis czas temu i niemoge sie jej pozbyc. Bylem u mego dermatologa przypisywal mi rozne leki min: Batrafen, Flumycon Niestety te leki niesa zabardzo skuteczne tzn napewno jest jakas poprawa
od
stanu poczatkowego ale chyba mozna oczekiwac czegos wiecej po ponad 1,5 miesiecznym leczeniu.
Wyleczenie grzybicy wymaga dużo czasu - nie zmieniaj lekarza, kontynuuj leczenie. W razie czego idź na kontrol.

Pozdrawiam, Marta

Re: grzybica - jak leczyc? :( | w.p., 09-05-2005, 01:21

Zbynek vel Zbynio napisał(a):
Witam

Zarazilem sie grzybica juz jakis czas temu i niemoge sie jej pozbyc. Bylem u mego dermatologa przypisywal mi rozne leki min: Batrafen, Flumycon Niestety te leki niesa zabardzo skuteczne tzn napewno jest jakas poprawa od stanu poczatkowego ale chyba mozna oczekiwac czegos wiecej po ponad 1,5 miesiecznym leczeniu. Grzybica zaatakowala mi glownie paznokcie u nog, rak oraz troszeczke skore rak :(( Jestem troszke juz zdesperowny chce to raz na zawsze wyleczyc. Poradzcie mi cos bardzo prosze. Pozdrawiam

Najlepiej na regionalnej grupie spytaj się o porządnego dermatologa - mi akurat Batrafen podziałał - choć używam nadal profilaktycznie - jak lekarz zaradził... Grzybica to upierdliwe g.... :|

w.p.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Co radzi lekarz.Osteoporoza Co radzi lekarz.Osteoporoza

Twoje ciało wie jak cię wyleczyć Twoje ciało wie jak cię wyleczyć

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BLIŹNIĘTA Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BLIŹNIĘTA

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BYK Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BYK

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. KOZIOROŻEC Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. KOZIOROŻEC