Tagi

fizyczny lydka skurcz ostry forsowny rozgrzewka magnez dorazny pieniadz preparat

Fora dyskusyjne

zobacz Problem z łydką (6)

zobacz Skurcze łydek :/ (1)

zobacz Czy to hipoglikemia? (8)

zobacz CUKIER (5)

zobacz SKURCZE ŁYDEK I DRĘTWIENIE PALCÓW? (11)

zobacz skurcze w łydkach, boli mnie głowa (1)

zobacz Skurcze łydek (11)

zobacz skurcze (2)

zobacz ból łydki (5)

zobacz Skurcze mięśni oraz kolka (3)

zobacz Skurcze wszystkich mięśni (5)

zobacz Staż , ciąża, pracodawca ? (5)

zobacz Niskie ciśnienie krwi,co robić ? (1)

zobacz Ostre migreny, urzadzenie "Cefaly" czy pomoze? (1)

zobacz Ocet na mięśnie (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » bół w łydce

bół w łydce

R.T, 05-05-2005, 22:57

Witam dzisiaj w nocy obudziełem się z cholernym bólem w lydce, byl tak silny, ze po prostu chialo mi sie wyc...nie mozna bylo wytrzymac, po kilkunastu sekundach bol ustal, ale dzisiaj caly dzien chodze z bolaca prawa lydka... czy ktos wie co to moglo byc? jakis skurcz czy cos w tym rodzaju? zdarzlo sie to juz trzeci raz, nie pamietam jak bylo ostatnim razem, ale dzisiejszy atak byl poprzedzony duza aktywnoscia fizyczna wczesniej, to znaczy dwa dni wstecz rowerek, a przed feralna nocą gra pilke nozna...co to moze byc?

R.T.

Re: bół w łydce | Maciek Bolanowski, 06-05-2005, 00:30

Witam dzisiaj w nocy obudziełem się z cholernym bólem w lydce, byl tak silny, ze po prostu chialo mi sie wyc... [ciach]
Tak sobie mysle ze to dosyc powszechne i owszem mowie o skurczu. :) Ile osob tyle opinii ale mowia zeby jesc banany, czekolade i takie tam. A tak serio to chodzi o jakies sole mineralne, potasy magnezy i inne takie :) Proponuje urozmaicic diete. Poprawcie jak sie myle. Rozciagac miesnie po wysilku fizycznym (niezbyt forsownie) i zawsze stosowac rozgrzewke jakiegos typu. to tyle...

A doraznie jak sie zdarza w dzien to w miejsce skurczu cos ostrego (metalowego? nie wiem czy to konieczne) np szpileczke w to miejsce "leciutko" (wg potrzeb i upodoban :)) wbic... u mnei zawsze dziala...

pozdrawiam, Maciek

Re: bół w łydce | ela, 10-05-2005, 13:28

Witam dzisiaj w nocy obudziełem się z cholernym bólem w lydce, byl tak silny, ze po prostu chialo mi sie wyc...nie mozna bylo wytrzymac, po kilkunastu sekundach bol ustal, ale dzisiaj caly dzien chodze z bolaca prawa lydka... czy ktos wie co to moglo byc? jakis skurcz czy cos w tym rodzaju? zdarzlo sie to juz trzeci raz, nie pamietam jak bylo ostatnim razem, ale dzisiejszy atak byl poprzedzony duza aktywnoscia fizyczna wczesniej, to znaczy dwa dni wstecz rowerek, a przed feralna nocą gra pilke nozna...co to moze byc?

R.T.

Brak magnezu. Nadmierna ilość kawy, alkoholu i głównie stres jest tego przyczyną. Szukaj w aptekach preparatów z jak największą ilością magnezu. Unikaj reklamowanych preparatów zachodnich, to tylko wyciąganie pieniędzy. Ja brałam polski, dolomit z bardzo dobrym skutkiem. Spróbuj. Pozdrawiam Ela.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Podręcznik doraźnej pomocy medycznej Podręcznik doraźnej pomocy medycznej

Zespół ostrych zaburzeń oddechowych Zespół ostrych zaburzeń oddechowych

Od badań klinicznych do wytycznych. Ostre zespoły wieńcowe bez uniesienia odcinka ST Od badań klinicznych do wytycznych. Ostre zespoły wieńcowe bez uniesienia odcinka ST

Chory po zawale serca Chory po zawale serca

EKG - jasno i zrozumiale EKG - jasno i zrozumiale