Powiązane leki
(opisy)

Octenisept

Olopeg (Macrogolum)

Hylo-Lasop

Atossa (Ondansetronum)

Biocell

Emetron (Ondansetronum)

Mucosolvan (iniekcje) (Ambroxoli hydrochloridum)

Neomycinum (tabletki) (Neomycini sulphas)

Tantum Rosa (Benzydamini hydrochloridum)

Zofran (Ondansetronum)

Tagi

sroda operacja przegroda opat szpital zabieg dziurka wyjscie nosowy usztywniac

Fora dyskusyjne

zobacz po zabiegu prostowania przegród nosowych (7)

zobacz Niedawne Skrzywienie przegrody nosa (0)

zobacz Krzywa przegroda (6)

zobacz Jak dlugo po operacji mam siedziec w domu? (3)

zobacz Dziwny stan po operacji przegrody nosowej (0)

zobacz Proszę o diagnozę, przegroda nosowa (0)

zobacz Stare ZŁAMANIE nosa oraz KRZYWA przegroda (4)

zobacz Po zabiegu na przegrodę (2)

zobacz Konchoplastyka nosa - jakie skutki? (11)

zobacz Po prostowaniu przegrody nosa (8)

zobacz Krzywa przegroda (1)

zobacz Prostowanie krzywej przegrody nosowej a czas rehabilitacji (3)

zobacz tk zatok proszę o interpretację (11)

zobacz Krzywa przegroda nosowa. (1)

zobacz przegroda nosowa. (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » przegroda nosowa

przegroda nosowa

BaRMaN, 10-05-2005, 23:44

witam,

ile trwa i jak dlugo sie lezy w szpitalu , a takze dlugosc L4 po zabiegu prostowania przegrody nosowej ??

pozdrawiam Blazej Patrzalek

Re: przegroda nosowa | Jarek, 10-05-2005, 23:07

ile trwa i jak dlugo sie lezy w szpitalu , a takze dlugosc L4 po zabiegu prostowania przegrody nosowej ??
Mialem bardzo mocna skrzywiona przegrode. W szpitalu bylem od niedzieli wieczorem do srody rano. Operacje byla w poniedzialek rano. do srody mialem w nosie jakies usztywnijace opatrunki. Po operacji, przez 4 tygodnie mialem w nosie cos jeszcze, nie wiedzialem co..... byly to usztywniajace wkladki wielkosci starej odznaki "wzorowy uczen" - usztywnialy przegrode. Do pracy poszedlem 9 dni po operacji.

Pozdrawiam Jarek

PS. dopiero po operacji poczulem co to znaczy moc normalnie oddychac.....

Re: przegroda nosowa | Michał, 10-05-2005, 23:50

prostowania przegrody nosowej ??
Przedziurawienia de facto ;P

Re: przegroda nosowa | Olga, 10-05-2005, 23:52

Użytkownik "BaRMaN" napisał w wiadomości news:d5r372$r49$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
witam,

ile trwa i jak dlugo sie lezy w szpitalu , a takze dlugosc L4 po zabiegu prostowania przegrody nosowej ?? pozdrawiam Blazej Patrzalek
Byłam 3 dni, po siedmiu poszłam do pracy (od zabiegu, nie od wyjścia ze szpitala). O.

Re: przegroda nosowa | Sebastian, 11-05-2005, 01:03

Użytkownik "Olga" napisał w wiadomości news:d5r20a$3h4$1 [at] opat.biskupin.wroc.pl...
Użytkownik "BaRMaN" napisał w wiadomości news:d5r372$r49$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...

Byłam 3 dni, po siedmiu poszłam do pracy (od zabiegu, nie od wyjścia ze szpitala). O.

Czy mocno bolalo? W czasie zabiego i po nim?

Sebastian>

Re: przegroda nosowa | Zavrat, 11-05-2005, 18:39

Mialem bardzo mocna skrzywiona przegrode. W szpitalu bylem od niedzieli wieczorem do srody rano. Operacje byla w poniedzialek rano. do srody mialem w nosie jakies usztywnijace opatrunki. Po operacji, przez 4 tygodnie mialem w nosie cos jeszcze, nie wiedzialem co..... byly to usztywniajace wkladki wielkosci starej odznaki "wzorowy uczen" - usztywnialy przegrode. Do pracy poszedlem 9 dni po operacji. Pozdrawiam Jarek PS. dopiero po operacji poczulem co to znaczy moc normalnie oddychac.....
tez mialem operacje przegrody, ale niezawiele dala...

Re: przegroda nosowa | nOk, 11-05-2005, 20:16

Mialem bardzo mocna skrzywiona przegrode. W szpitalu bylem od niedzieli wieczorem do srody rano. Operacje byla w poniedzialek rano. do srody mialem w nosie jakies usztywnijace opatrunki. Po operacji, przez 4 tygodnie mialem w nosie cos jeszcze, nie wiedzialem co..... byly to usztywniajace wkladki wielkosci starej odznaki "wzorowy uczen" - usztywnialy przegrode. Do pracy poszedlem 9 dni po operacji.

Pozdrawiam Jarek

PS. dopiero po operacji poczulem co to znaczy moc normalnie oddychac.....

Właśnie ja też po maturze będe miał taką operację, bo teraz cały czas mam zatkaną jedną dziurkę (na zmiane) i mam bardzo slaby węch (zwłaszcza, w lewej dziurce:) Licze na poprawe.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Współczesne operacje wojskowe Współczesne operacje wojskowe

Antyrak. Nowy styl życia Antyrak. Nowy styl życia

Nowoczesna dietetyczna książka kucharska Nowoczesna dietetyczna książka kucharska

Pytania do chirurga plastycznego Pytania do chirurga plastycznego

Sukces i radość życia (CD-ROM gratis) Sukces i radość życia (CD-ROM gratis)