Powiązane leki
(opisy)

Depo-Provera (Medroxyprogesteroni acetas)

Postinor-Duo (Levonorgestrelum)

Decapeptyl (Triptorelinum)

Clostilbegyt (Clomifeni citras)

Luteina (Progesteronum)

Progesteronum (Progesteronum)

Escapelle (Levonorgestrelum)

Ellaone (Ulipristali acetas)

Feminon N

Danazol (Danazolum)

Tagi

napewno plciowy dniowy zapisac zbadac hormon cykl progesteron ginekolog owulacja

Fora dyskusyjne

zobacz Badanie hormonów (4)

zobacz okres a ciaza (10)

zobacz pytanie dotyczące zbadania hormonów płciowych (5)

zobacz problem z piersiami a badania hormonów (9)

zobacz interpretacja wynikow hormonow (5)

zobacz wyniki hormonów (48)

zobacz poziom hormonów (7)

zobacz czy mogłam mieć owulację? (1)

zobacz Owulacja w 30 dniu cyklu (3)

zobacz miesiączka (9)

zobacz Nadczynność a problemy z ciążą? (1)

zobacz Zaburzenia hormonalne (36)

zobacz Długie, nieregularne cykle (10)

zobacz jakie badania (12)

zobacz badanie prolaktyny (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Badania hormonów płciowych.

Badania hormonów płciowych.

.:Olusia:., 11-05-2005, 22:16

Ginekolog zlecił mi badania hormonalne, kazał iść w 21 dniu cyklu... Dlaczego trzeba je robić w 21 dniu cyklu? Jakie są normy? Za każdą odpowiedź jestem bardzo wdzięczna...

Pozdrawiam :) Życzę miłego wieczoru...

Ola

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Badania hormonów płciowych. | Cathleen, 12-05-2005, 13:08

Użytkownik .:Olusia:. pewnego ładnego dnia 11.05.2005 22:16 napisał:

Ginekolog zlecił mi badania hormonalne, kazał iść w 21 dniu cyklu... Dlaczego trzeba je robić w 21 dniu cyklu? Jakie są normy?
Ginekolog napewno zapisał ci, jakie hormony powinnaś wg niego zbadać. Zazwyczaj 7 dni po owulacji czyli przy cyklach 28-dniowych 21dc bada się poziom progesteronu.

Pozdrawiam
..:*C*:._.:*A*:._.:*T*:._.:*H*:._.:*L*:._.:*E*:._.:*E*:._.:*N*:. GG: 1832817; ICQ: 345347435; AQQ: 124895 cathleen.freeserverhost.com

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Równowaga hormonalna Równowaga hormonalna

Terapie regresywne Terapie regresywne

Wodne oczyszczanie organizmu Wodne oczyszczanie organizmu

Program profilaktyki szkolnej w zakresie AIDS i chorób przenoszonych drogą płciową Program profilaktyki szkolnej w zakresie AIDS i chorób przenoszonych drogą płciową

Ginekologia onkologiczna. Wiedza i humanizm - część 1 Ginekologia onkologiczna. Wiedza i humanizm - część 1