Powiązane leki
(opisy)

Orgametril (Lynestrenolum)

Avamys (Fluticasoni furoas)

Olimp Probio Stic

Additiva Ferrum (Ferrosi gluconas, Acidum ascorbicum, Cyanocobalaminum, Acidum folicum)

Ferro-Fem

R-28

Herbapurif

ProLady Detoksykacja

Ziołowe oczyszczanie Detox

Aqua Slim

Tagi

kuracja zaznaczyc miesniak cysta orgametril spowodowac obfity piers pojedynczy miesiaczka

Fora dyskusyjne

zobacz Abrazja (0)

zobacz Czy mogę mieć mięśniaki? (1)

zobacz długa,obfita miesiączka (3)

zobacz dziwne wałki guzki w prawej piersi (0)

zobacz miesiączka po ciąży (2)

zobacz Miesiączka, cykl, stres (35)

zobacz Orgametril (0)

zobacz krwawienie z pochwy (15)

zobacz mięśniak jaka pojąć decyzje (7)

zobacz co to jest (5)

zobacz orgametril (0)

zobacz Orgametril (1)

zobacz EBV (1)

zobacz mięśniaki (2)

zobacz Analiza wyników osadu moczu (0)

oil sheanut

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » mięśniaki i cysty w piersiach

mięśniaki i cysty w piersiach

Julia, 20-05-2005, 18:24

na ostatniej wizycie u ginekologa usłyszałam że mam 2 mięśniaki około 1 cm każdy i liczne podkreslam liczne cysty w obu piersiach.Lekarz zalecił stosowanie leku o nazwie Orgametril przez okres pół roku i mam przyjść do kontroli razem z mammografią. Zaznaczę że brałam już Orgametril wcześniej z pwodu obfitych miesiączek około roku.Wtedy miałam pojedyńcze cysty w piersi jednej. Moje pytanie brzmi: czy ten brany wczesniej Orgametril mógł spowodować u mnie te liczne cysty w obu piersiach i czy mam go brać? Jakie skutki uboczne on powoduje zaznaczę że nie jestem zwolenniczką kuracji hormonalnych

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Andropauza Andropauza

Nadciśnienie tętnicze u dzieci i młodzieży Nadciśnienie tętnicze u dzieci i młodzieży

Kuracje na zdrowie. 999 kuracji na 99 chorób Kuracje na zdrowie. 999 kuracji na 99 chorób

Po odjęciu piersi Po odjęciu piersi

Jeść, aby schudnąć Jeść, aby schudnąć