Powiązane leki
(opisy)

Fenistil na Rany

Bepanthen Plus (Chlorhexidini hydrochloridum, Dexpanthenolum)

Aquacel

PantenPlus

Multibiotic (Neomycini sulfas, Bacitracinum zincum, Polymyxini B sulfas)

Echinapur (maść) (Echinacea purpurea)

Homeoplasmine

Alantan (maść, krem) (Allantoinum)

Cicaderma

Maść nagietkowa (Calendula officinalis)

Tagi

rana posmarowac mascic zainteresowac podac masc dusk goic podejrzec chocby

Fora dyskusyjne

zobacz Zaczerwienione palce (2)

zobacz Ból pod kolanem (1)

zobacz żyły... (1)

zobacz KETONAL + masc rozgrzewajaca (3)

zobacz Rana na kolanie (0)

zobacz Rana po mocnym uderzeniu (9)

zobacz niegojąca się rana po oparzeniu (5)

zobacz nie gojaca sie rana po operacji (3)

zobacz rana która sie nie goi (5)

zobacz Trudno gojące się otarcia skóry (2)

zobacz Rana, nie goi sie (3)

zobacz Małe zaczerwienienia po pryszczach (13)

zobacz "Poparzenie" sokiem z białej rzepy (1)

zobacz Rana na poślatkach (1)

zobacz odbita pięta (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » maść na niegojące się rany

maść na niegojące się rany

Jerzy Dusk, 22-05-2005, 01:37

Nie uwierzyłbym gdybym nie zobaczył: maść, która wleczyła czyraka w ciągu nocy. Facet zrobił tę maść z jakichś ziół i innych naturalnych składników, niektóre sprowadził gdzieś z południa. Byłem świadkiem zniknięcia czyraka. Tak samo skaleczenia, rany od pogryzień. W ciągu kilku dni maścią tą wyleczono niegojące się od kilkunastu tygodni rany, w tym bliską gangreny łydkę 50- letniego mężczyzny. Nie wiem co o tym sądzić. Jeszcze inne dwa przypadki wyleczenia są jeszcze bardziej nieprawdopodobne, ponieważ związane z głębokimi skórnymi przerzutami raka, w tym czerniaka. Zostały wyleczone, co potwierdza diagnoza lekarza.

Jerzy
============= P o l N E W S ============== archiwum i przeszukiwanie newsów www.polnews.pl

Re: maść na niegojące się rany | Kaja, 22-05-2005, 02:29

Sat, 21 May 2005 23:37:36 +0200, Jerzy Dusk napisał(a):

Nie uwierzyłbym gdybym nie zobaczył: maść, która wleczyła czyraka w ciągu nocy. Facet zrobił tę maść z jakichś ziół i innych naturalnych składników, niektóre sprowadził gdzieś z południa. Byłem świadkiem zniknięcia czyraka. Tak samo skaleczenia, rany od pogryzień. W ciągu kilku dni maścią tą wyleczono niegojące się od kilkunastu tygodni rany, w tym bliską gangreny łydkę 50- letniego mężczyzny. Nie wiem co o tym sądzić. Jeszcze inne dwa przypadki wyleczenia są jeszcze bardziej nieprawdopodobne, ponieważ związane z głębokimi skórnymi przerzutami raka, w tym czerniaka. Zostały wyleczone, co potwierdza diagnoza lekarza.
Ile Ci płaci za reklamę?

Kaja

Re: mać na niegojce się rany | Harry Haller, 22-05-2005, 02:54

On Sat, 21 May 2005 23:37:36 +0200, "Jerzy Dusk" wrote:

[ciah]

Posmaruj sobie tą maścią łepetynę - może też pomoże

Harry Haller alias UFO ( Ultra Frywolny Orgazmofil ) www.harryhaller.com GG: 1398692 "Bóg musi kochać szalonych ludzi - tylu ich stworzył" - cytat z Rambo III

Re: maść na niegojące się rany | Jerzy Dusk, 22-05-2005, 02:54

Ile Ci płaci za reklamę?

Oczywiście, wiedziałem, że będzie pierwsze podejrzenie. Człowiek maść robi jedynie dla siebie i znajomych. Chyba źle, że napisałem tu o tym, medycyna klasyczna raczej jest sceptyczna wobec takich przypadków.

Jerzy
============= P o l N E W S ============== archiwum i przeszukiwanie newsów www.polnews.pl

Re: maść na niegojące się | xzerxx, 22-05-2005, 05:24

Jerzy Dusk wrote:

Nie uwierzyłbym gdybym nie zobaczył: maść, która .......................ciach
Jezeli sie nie wyglupiasz to moze podaj wiecej informacji. Gdzie, kto, ile, itd. Kilka zainteresowanych osob napewno sie znajdzie.

Re: maść na niegojące się rany | Jerzy Dusk, 22-05-2005, 11:19

On Sat, 21 May 2005 23:37:36 +0200, "Jerzy Dusk"

wrote:

[ciah]

Posmaruj sobie tą maścią łepetynę - może też pomoże

A moze i na coś pomoże, ale na takich twardogłowych jak Ty nie ma żadnego lekarstwa.

J.

Re: maść na niegojące sięrany | Jerzy Dusk, 22-05-2005, 11:30

Jerzy Dusk wrote:

.......................ciach

Jezeli sie nie wyglupiasz to moze podaj wiecej informacji. Gdzie, kto, ile, itd. Kilka zainteresowanych osob napewno sie znajdzie.

Chciałem poznać opinie o nietypowych lekach, ale jak widać reakcja niektórych świadczy o nieuleczalnych ograniczeniach. Wynalazca na razie robi maść w zależności od potrzeb, dawał ją ludziom za darmo, ale myślę, że choćby sprowadzenie składników z zagranicy coś go kosztuje. Na razie nic o cenie nie wiem, ale zainteresowałem się maścią, kiedy moja przyjaciółka ją zastosowała w kilku miejscach na ropiejący trądzik. Po prostu zniknął. To z tych mniej poważnych dolegliwości. Nie mam jeszcze kontaktu do twórcy, ale przyjaciółka ma mi lada dzień podać. Jeśli ktoś jest w potrzebie, postaram się przekazać więcej informacji emailem.

J.

Re: maść na niegojące się rany | Redtown, 22-05-2005, 11:34

To się nazywa Multi Level Marketing. Hmm kiedyś podobnież pisywał tu świadek uleczeń nowotworu - w celu tym samym

groups.google.pl/groups?selm=

Re: maść na niegojące się rany | Jerzy Dusk, 22-05-2005, 13:15

To się nazywa Multi Level Marketing. Hmm kiedyś podobnież pisywał tu świadek uleczeń nowotworu - w celu tym samym

Człowiek ma szczere chęci i ciekawość, a tu podejrzenie o tak niskie pobudki.

Jerzy

Re: maść na niegojące się rany | pestifer, 22-05-2005, 23:48

Użytkownik "Jerzy Dusk" napisał w wiadomości news:05052123373614 [at] polnews.pl...
daj znac, prosze, jak zobaczysz, ze po posmarowaniu ta mascia kikuta odrastaja konczyny

Re: maść na niegojące się rany | Jerzy Dusk, 23-05-2005, 12:53

daj znac, prosze, jak zobaczysz, ze po posmarowaniu ta mascia kikuta odrastaja konczyny

Dlaczego maść z ziół nie może być równie skuteczna jak syntetyczna? Porównajmy to choćby z żelem zawierającym ketoprofen, o działaniu silnie przeciwzapalnym. Czy choćby w tym zakresie naturalne środki nie mogą się z tym równać? Nie rozumiem podstaw takiego niedowiarstwa.

J.

Re: maść na niegojące się | Tomasz Roskal, 31-05-2005, 11:51

On 2005-05-21, Jerzy Dusk wrote:
Nie uwierzyłbym gdybym nie zobaczył: maść, która wleczyła czyraka w ciągu nocy. Facet zrobił tę maść z jakichś ziół i innych naturalnych składników, niektóre sprowadził gdzieś z południa. Byłem świadkiem zniknięcia czyraka. Tak samo skaleczenia, rany od pogryzień. W ciągu kilku dni maścią tą wyleczono niegojące się od kilkunastu tygodni rany, w tym bliską gangreny łydkę 50- letniego mężczyzny.
Wszystko pieknie. Niech teraz opublikuje recepture w internecie, albo w fahowej prasie medycznej. I niech cieszy sie slawa, ze rozwiazal problemy z ktorymi do tej pory medycyna "meczyla sie".

Reszta zajma sie juz naukowcy, ktorzy szybko zweryfikuja czy masc jest naprawde skuteczna. Piszesz ze sporwadzanie roslin z innych krajow kosztuje sporo, ale jak zacznie sie produkcja na masowa skale koszty beda minimalne. Tylko pamietaj, receptura musi byc ogolnie dostepna, bo inaczej, tam gdzie jest monopol, pojawiaja sie wysokie ceny.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wszystko o ziołach Wszystko o ziołach

Leczenie odleżyn i ran przewlekłych Leczenie odleżyn i ran przewlekłych

ADHD - nadpobudliwośc psychoruchowa. Istota zagadnienia ADHD - nadpobudliwośc psychoruchowa. Istota zagadnienia

Psychologia i medycyna wspólne obszary zainteresowań Psychologia i medycyna wspólne obszary zainteresowań

Małe cuda codzienności Małe cuda codzienności