Powiązane leki
(opisy)

Mamarin

Herbabiloba (Ginkgo biloba)

Gelsemium Comlpexe Nr 70

Vinpoton (Vinpocetinum)

Adavin (Nicergolinum)

Betaserc (Betahistini dihydrochloridum)

Biotropil (Piracetamum)

Cyto-Protectin MR (Trimetazidini dihydrochloridum)

Flunarizinum (Flunarizinum)

Ginkgofol (Ginkgo bilobae folii extractum siccum)

Tagi

pocic poranny cuchnac odruch jangr lekki wymiotny wylew glowa zawrot

Fora dyskusyjne

zobacz problem z odruchami wymiotnymi (1)

zobacz nieproduktywny kaszel (89)

zobacz Przykre dolegliwości (1)

zobacz Odruch wymiotny (0)

zobacz Ból brzucha (0)

zobacz odruch wymiotny! (0)

zobacz czy można uszkodzić błędnik i słuch przy dżwignięciu? (2)

zobacz Czy to jakaś choroba/zaburzenie ? (3)

zobacz bóle z tyłu głowy, lekki guz (0)

zobacz Nudności (0)

zobacz Problemy z układem pokarmowym (14)

zobacz podczas jedzenia odruch wymiotny (0)

zobacz Odruch wymiotny (0)

zobacz Odruch wymiotny, zgaga (3)

zobacz odruch wymiotny (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » poranne zawroty głowy

poranne zawroty głowy

jangr, 23-05-2005, 11:00

Czy ktoś może wie co to może być. Wczoraj pojawiło się to pierwszy raz. Rano po przebudzeniu, kiedy ruszyłem głową, świat zawirował. Odczuwałem straszny dyskomfort, silne odruchy wymiotne. Zerwałem się z łóżka i stałem oparty o krzesło bojąc się ruszyć bo każdy ruch powodował nowe odruchy wymiotne. Zacząłem się pocić. Tak strasznie, że pot spływał strużkami na podłogę. Nie wiedziałem co się dzieje. Przestraszyłem się, że to może drobny wylew albo atak serca. Po pewnym czasie zawlokłem się pod natrysk. Po kąpieli pod natryskiem poprawiło mi się. Pocenie ustąpiło. W ciągu dnia odczuwałem zawroty głowy, ale niewielkie. Myślałem, że mam to już z głowy. Ale dziś rano sytuacja się powtórzyła ale w nieco łagodniejszej formie. Potów nie było.

Objawy dodatkowe - lekkie wzdęcia i cuchnący stolec. Rano po przebudzeniu jest najgorzej - fatalnie, później w ciągu dnia objawy ustępują prawie całkowicie.

Różnie myślę. - Zapalenie ucha środkowego - błędnika (ale brak objawów bólowych, zaburzeń słuchu czy wydzielin, wszystko jest OK). - Zatrucie pokarmowe (ale poza cuchnącym stolcem żadnych niepokojących objawów nie mam). - Grypa jelitowa (bywają trochę inne objawy - ale może to jest jakaś lekka forma). - Mały wylew (gdzieś w okolicach odp. za zmysł równowagi). - Dysfunkcja serca (akurat we wtorek robiłem EKG na bad. okresowe - wszystko OK). - Mogłem się zarazić czymś w przychodni podczas wykonywania badań okresowych 16-18 maja.

Może ktoś miał takie same objawy i może mi coś poradzić. Do lekarza wolę nie chodzić bo nie bardzo wierzę, żeby znalazł przyczynę w ciągu tych 10-15 minut które może mi poświęcić. Pozdrawiam, jangr.

Re: poranne zawroty głowy | Aga, 23-05-2005, 16:33

Użytkownik "jangr" napisał w

Jedyne co rozsadne to pojsc do lekarza. Przeciez nikt Cię nie wyleczy, nie postawi diagnozy przez internet. Naprawde powinienes isc do lekarza, zrobic badania.

Aga

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

ABC Akupresury ABC Akupresury

Masaż niemowlęcia Masaż niemowlęcia

Uzdrawianie energia kolorów Uzdrawianie energia kolorów

Codzienność bez bólu Codzienność bez bólu

Dlaczego myślimy to, co myślimy. Wzorce w głowie Dlaczego myślimy to, co myślimy. Wzorce w głowie