Tagi

przeczytac torbiel mama cienki przepuklina potrzebowac zawodny niedroznosc ciekawic jelito

Fora dyskusyjne

zobacz podejrzenie częściowej niedrożności jelita cienkiego (0)

zobacz USG jelit (0)

zobacz Zrosotowa niedrożność jelita cienkiego (2)

zobacz Niedrożność jelit po raku żołądka (1)

zobacz Choroba popromienna, niedrożność jelit (2)

zobacz Niedrożność tętnicy biodrowej po koronografii (0)

zobacz Powikłania po operacji - bypassy i zastawka (0)

zobacz Niegojąca rana po laparotomii ( niedrożność jelit ) (2)

zobacz Niedrożność jelit (1)

zobacz Jelito drażliwe - TK (1)

zobacz niedrożność jelit? (1)

zobacz Niedrożność jelita grubego (0)

zobacz Przetłumaczenie z łacińskiego (12)

zobacz niedrożność jelit? (2)

zobacz Niedroznosc jelit- jakie badania w jakiej kolejnosci (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » jelito cienkie

jelito cienkie

zeeed, 24-05-2005, 20:22

Moja mame zabralo wczoraj pogotowie ,miala silne bule brzucha i wymiotowala na zielono.W szpitalu stwierdzono niedroznosc jelita cienkiego i chca operowac,na wyniki badzie tzeba jeszcze poczekac.Mama na operacje sie nie zgadza,a wyglada nie ciekawie.Czy ktos wie co to moze byc?Przeczytalem gdzies ,ze jelita cienkie sa raczej nie zawodne,i ze czasem niedroznosc powoduje jakas przepuklina...co moze zatamowac jelito w jedna noc,jakis torbiel moze?czy cos jeszcze?

Re: jelito cienkie | Marek Bieniek, 25-05-2005, 22:37

On Tue, 24 May 2005 18:22:38 +0200, zeeed wrote:

Moja mame zabralo wczoraj pogotowie ,miala silne bule brzucha i wymiotowala na zielono.W szpitalu stwierdzono niedroznosc jelita cienkiego i chca operowac,na wyniki badzie tzeba jeszcze poczekac.Mama na operacje sie nie zgadza,
Cóż, jej zdrowie, jej życie.

a wyglada nie ciekawie.Czy ktos wie co to moze byc?
Ty jasnowidza potrzebujesz. O ile wiem tu ich raczej nie ma.

m.
Pozdrawiam, Marek Bieniek (mbieniek na epic pl) Zadziwiające jest, że mało dokształcający sie lekarz może praktykować medycynę, nie dziwi jednak, że robi to źle /Sir William Osler/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Chirurgia laparoskopowa Chirurgia laparoskopowa

Karm mnie, jestem twój - niezawodne przepisy na smakołyki dla łasuchów i niejadków Karm mnie, jestem twój - niezawodne przepisy na smakołyki dla łasuchów i niejadków

Nowotwory i torbiele nerek Nowotwory i torbiele nerek

Przepukliny pachwinowe i udowe u dorosłych Przepukliny pachwinowe i udowe u dorosłych

Pokonać stres w 10 minut. Praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu Pokonać stres w 10 minut. Praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu