Tagi

poltora szen proponowac chemiczny witalnosc complex witaminka godzina osobny energia

Fora dyskusyjne

Libido (5)

Co na przemęczenie? (19)

Chyba przesadziłam z odchudzaniem (2)

Plemniki (4)

Stress Management B-complex i Mega B-complex (3)

interpretacja wyniku badania (5)

Macmiror 500 complex (3)

arthron complex szkodliwość (2)

MACMIROR COMPLEX 500 a PIECZENIE I ŚWIĄD (2)

drętwienie i mrowienie w lewej ręce 4 i 5 palec (2)

Rozpoznanie (1)

Problemy z wchłanianiem witamin z grupy B (20)

lek (1)

przyjmowanie razem czy osobno (1)

Hiperprolaktynemia a żeń-szeń. (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » witaminki - jakie?

witaminki - jakie?

Iwona_s, 25-05-2005, 22:57

Jaki kompleks witaminowy polecilibyscie dla zabieganej dwudziestolatki? Wiem, ze moge spytac w aptece, ale mi chodzi o cos sprawdzonego, po czym byla zauwazalna poprawa. Witalnosc/energia itd. :)

Pozdrawiam Iwona // Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać / / Cyceron

Re: witaminki - jakie? | Adam Dziendziel, 26-05-2005, 01:36

Iwona_s wrote:
Jaki kompleks witaminowy polecilibyscie dla zabieganej dwudziestolatki? Wiem, ze moge spytac w aptece, ale mi chodzi o cos sprawdzonego, po czym byla zauwazalna poprawa. Witalnosc/energia itd. :)
Jeśli witalność/energia to np. Panaxeum (żeń-szeń + trochę wit. B1 + ok. 30 mg wit. C), albo osobno B-complex + żeń-szeń.

Adam Dziendziel squadd.sourceforge.net/

Re: witaminki - jakie? | Autodiscovery, 26-05-2005, 12:58

A ja Ci proponuję póltorej godziny więcej snu i witaminki z warzywniaka.Daje takiego kopa jakiego nie dostaniesz po żadnych chemicznych witaminkach.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Pranajama - dynamika oddechu Pranajama - dynamika oddechu

Szczupłe uda płaski brzuch Szczupłe uda płaski brzuch

Psychopatologia Psychopatologia

Ratujmy się Ratujmy się

Toksykologia żywności. Przewodnik do ćwiczeń Toksykologia żywności. Przewodnik do ćwiczeń