Powiązane leki
(opisy)

Dexafree (Dexamethasoni natrii phosphas)

GenTeal HA

GenTeal

GenTeal Gel

Oculotect Fluid

Tears Naturale II

Biodacyna Ophtalmicum (Amikacinum)

Ciloxan (Ciprofloxacinum)

Carteol LP 2 % (Carteololi hydrochloridum)

Fotil (Pilocarpini hydrochloridum, Timololum)

Tagi

mozliwy szpital zabieg przeszczepic przeszczep dokonywac wszczep okulistyczny sztuczny soczewka

Fora dyskusyjne

odrzucenie wszczepu sztucznej soczewki (1)

Przeszczep glowy (8)

Przeszczep dziąsła (5)

Co zrobić z chrzęstniakiem? (12)

Potrzebuję informacji o białaczce (0)

MIELOFIBROZA (0)

Przeszczep nerki - pytania (0)

Zabieg usunięcia niedrożności przewodu nosowo-łzowego-GDZIE? (3)

Sposob na Nieśmiertelność (1)

Rak Jajnika 3ci Stopień (2)

Zaćma (4)

Wszczep sztucznych soczewek a sport? (0)

uczucie suchości podczas noszenia soczewek. (9)

specjalne soczewki (0)

Oczopląs (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Przeszczep soczewki

Przeszczep soczewki

Marcin K, 01-06-2005, 10:21

Witam czy u nas w Polsce wykonuje się gdzies przeszczepy soczewek ,jestem nie widomy na prawe oko ponieważ pooperacyjnie została mi usunięta soczewka i jaki jest koszt takiego przeszcepu dziękuję i Pozdrawiam.

Odp: Przeszczep soczewki | Adam M., 01-06-2005, 13:27

Witam ! Mam wszczepione soczewki w obu oczach ! Zabieg robiłem w Lublinie ! Jestem bardzo zadowolony ( widzę doskonale a było bardzo kiepsko ) Ceny nie podam bo było to dosyć dawno ! Pozdrawiam ! Adam

Re: Przeszczep soczewki | casus, 01-06-2005, 21:32

Użytkownik "Marcin K" napisał w wiadomości news:d7jr51$236$1 [at] dami.news.tkdami.net...
Witam czy u nas w Polsce wykonuje się gdzies przeszczepy soczewek ,jestem nie widomy na prawe oko ponieważ pooperacyjnie została mi usunięta
soczewka
i jaki jest koszt takiego przeszcepu dziękuję i Pozdrawiam.

w wiekszosci szpitali okulistycznych w Polsce dokonuje sie WSZCZEPOW sztucznych soczewek. Przeszczepy sa niemozliwe i nigdzie na swiecie sie ich nie wykonuje. O miejsce zabiegu, forme itd spytaj swojego okuliste - udzieli Ci pelnych informacji i wykona badanie kwalifikacyjne.

pozdr.

casus

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowe oczy - pytania i odpowiedzi Zdrowe oczy - pytania i odpowiedzi

Transplantologia kliniczna Transplantologia kliniczna

Twarzą w twarz. Moja droga do pierwszego pełnego przeszczepu twarzy Twarzą w twarz. Moja droga do pierwszego pełnego przeszczepu twarzy

Doświadczanie jakości życia po przeszczepie - perspektywa fenomenologiczno-hermeneutyczna Doświadczanie jakości życia po przeszczepie - perspektywa fenomenologiczno-hermeneutyczna

Stany nagłe w okulistyce Stany nagłe w okulistyce