Tagi

zakrzepica warszawa cholesterol kompleksowy zajac cisnienie klinika przerazic poprawa mama

Fora dyskusyjne

zobacz Wysoki ciśnienie w wieku 16 lat. (5)

zobacz Profilaktyka (6)

zobacz Kaszel i wymioty (0)

zobacz zator,zakrzepica, choroba Raynauda, (7)

zobacz przekroczona norma FT3. (9)

zobacz cc na żądanie (1)

zobacz Dobry laryngolog Warszawa (2)

zobacz Klinika okulistyczna w Polsce (3)

zobacz LECZENIE ZĘBÓW POD NARKOZĄ (0)

zobacz dieta metaboliczna (0)

zobacz stulejka (0)

zobacz DEPRESJA 3 MIESIĄCE LECZONA BEZ POPRAWY. (1)

zobacz rzepka (0)

zobacz Zakrzepica a ciąża (1)

zobacz zakrzepica plamista (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » pomózcie!!!:( zakrzepica, nadciśnienie, cholesterol

pomózcie!!!:( zakrzepica, nadciśnienie, cholesterol

Monia, 16-06-2005, 00:25

Witam! Moja Mama od 3 lat leczy się na baardzo wysoki cholesterol i cisnienie, teraz jeszcze ma zakrzepicę żył i zapalenie żył. No właśnie, "leczy się" i nic z tego nie wynika! Nie ma jakiejkolwiek poprawy!!! W dodatku lekarze zachowują się, jakby nic złego się nie działo!!! Dawno powinna z tak ogromnym cisnieniem i cholesterolem trafić do szpitala, niech cos się wreszcie zmieni! A tu nic. Zmieniają jej tylko leki i to wszystko!!! I żadne nie działają, tzn nie ma prawie wcale poprawy. Jestem przerażona, bo Mama czuje się coraz gorzej ;( Co mam zrobić? Znacie może jakąś dobrą klinikę, najlepiej w Warszawie, żeby kompleksowo się nia zajęli, jak Prawdziwi Lekarze? Oczywiście pewnie jakąś prywatną, choc jeśli znacie i państwową dobrą, to oczywiście też chętnie (chociaż raczej nie wierzę w takie "cuda") Proszę polećcie mi jakąś dobrą klinikę albo najlepiej konkretnych lekarzy!!!

Monika

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

W sidłach anoreksji W sidłach anoreksji

Poradnik karmiącej matki Poradnik karmiącej matki

Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę

Twój wymarzony weekend. Zdrowie, kondycja, relaks, uroda Twój wymarzony weekend. Zdrowie, kondycja, relaks, uroda

Nadciśnienie tętnicze Nadciśnienie tętnicze