Tagi

nara przedluzyc odrobina jedyny agon minoxidyl regaine wlos wypadac propecia

Fora dyskusyjne

zobacz Ból piersi i nie tylko (2)

zobacz propecia czy to działa na łysienie? (2)

zobacz PROPECIA (1)

zobacz Wypadanie włosów, zmęczenie, sucha skóra (11)

zobacz wypadanie włosów a uraz głowy (2)

zobacz ZGOLENIE WŁOSÓW,A ICH KONDYCJA PO ODROŚNIĘCIU (6)

zobacz czy to guz? (6)

zobacz Niedoczynność tarczycy - łysienie (1)

zobacz Jak powstrzymac proces wypadania wlosow (2)

zobacz Wypadanie włosów - niedoczynność tarczycy (1)

zobacz ponoc w interpretacji wyników analizy pierwiastkowej włosów (0)

zobacz wypadajace wlosy, lamiace paznokcie (8)

zobacz Stan zapalny (?) i swędzenie skory głowy (6)

zobacz Przetłuszczające się, wypadające włosy (1)

zobacz problemy z cerą (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Wypadajace wlosy.

Wypadajace wlosy.

MMM, 23-07-1999, 23:03

Czy jest jakis skuteczny sposob na powstrzymanie wypadania wlosow? Nie moge patrzec jak moja czupryna robi sie coraz rzadsza.

POMOCY!!!!

Karol

Re: Wypadajace wlosy. | Tomasz J. Waszkiewicz, 24-07-1999, 19:52

MMM napisał(a) w wiadomości: ...
Czy jest jakis skuteczny sposob na powstrzymanie wypadania wlosow? Nie moge patrzec jak moja czupryna robi sie coraz rzadsza.

Zastanawiam sie bo mam ten sam problem czy nie wziasc i nie golic sobie codziennie glowy maszynka na pale przez kilka miesiecy i czy to pomoze czy tez te wlosy ktore mialy wypasc nie odrosna.

Re: Wypadajace wlosy. | vince, 26-07-1999, 12:07

Tomasz J. Waszkiewicz napisał(a) w wiadomości: ...
MMM napisał(a) w wiadomości: ... Zastanawiam sie bo mam ten sam problem czy nie wziasc i nie golic sobie codziennie glowy maszynka na pale przez kilka miesiecy i czy to pomoze czy tez te wlosy ktore mialy wypasc nie odrosna.

Z cala pewnoscia to nic nie da choc moze odrobine przedluzyc agonie. A jedyne dostepne srodki to propecia i minoxidyl(regaine) Proponuje rzucic okiem na www.regrowth.com

Nara vince

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Medycyna Chińska Medycyna Chińska

Medyczne prawa Murphy'ego Medyczne prawa Murphy'ego

Co warto wiedzieć o homeopatii Co warto wiedzieć o homeopatii

Miażdżyca i inne choroby tętnic obwodowych Miażdżyca i inne choroby tętnic obwodowych

W drodze z umierającymi W drodze z umierającymi