Powiązane leki
(opisy)

Klacid (Clarithromycinum)

Rolicyn (Roxithromycinum)

Rulid (Roxithromycinum)

Tagi

skrzynka mykoplazmoza mycoplasma wystukac webpark wrastawicki pocztowy basia podro twoj

Fora dyskusyjne

zobacz zanik barwnika (2)

zobacz adres strony z przelicznikiem kalorii (2)

zobacz uczulenia na leki.??? (4)

zobacz Vasculitis i sympatectomia (0)

zobacz Proste pytanie o poziom cukru !! (1)

zobacz Heliobacter pylori (20)

zobacz Dolegliwości (2)

zobacz Wynik z próby wysilkowej (1)

zobacz Barbara Kwarc (1)

zobacz ruszający się stały ząb (3)

zobacz Mycoplasma (6)

zobacz Mycoplasma i Chlamydia raz jeszcze (4)

zobacz Toksoplazmoza??? (3)

zobacz Mycoplasma (6)

zobacz Ziarnica? (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Co to jest mycoplasma?

Co to jest mycoplasma?

Basia, 04-07-2005, 22:06

Mam pytanie. Moja znajoma została zarażona mycoplasmą w czasie zabiegu chirurgicznego w Akademii Medycznej w Łodzi. Od prawie 2 lat żaden lekarz nie chce jej pomóc. Nikt też jej nie uświadomił co to za choroba i jak się przenosi. Czy ona może ją przeniść komuś innemu? Jak ją leczyć? Czy jest uleczalna? Bardzo proszę o pomoc i jakiekolwiek informacje na moją skrzynkę pocztową barbar2 [at] interia.pl

Pozdrawiam Basia

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Co to jest mycoplasma? | ape, 05-07-2005, 00:13

Użytkownik "Basia" napisał w wiadomości news:dac4rc$g6u$1 [at] inews.gazeta.pl...
Mam pytanie. Moja znajoma została zarażona mycoplasmą w czasie zabiegu chirurgicznego w Akademii Medycznej w Łodzi. Od prawie 2 lat żaden
lekarz nie
chce jej pomóc. Nikt też jej nie uświadomił co to za choroba i jak się przenosi. Czy ona może ją przeniść komuś innemu? Jak ją leczyć? Czy
jest
uleczalna? Bardzo proszę o pomoc i jakiekolwiek informacje na moją
skrzynkę
pocztową barbar2 [at] interia.pl
google twoim guru: wrastawicki.webpa...lazmoza.htm tak trudno wystukac? fuj :(

podro ape

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Twoja prostata Twoja prostata

Ajurweda. Kompleksowy system dla twojego zdrowia Ajurweda. Kompleksowy system dla twojego zdrowia

Ciało kobiety, mądrość kobiety. Jak odzyskać i zachować ficzyczne i emocjonalne zdrowie Ciało kobiety, mądrość kobiety. Jak odzyskać i zachować ficzyczne i emocjonalne zdrowie

Dziesięć minut dla zdrowia twoich oczu Dziesięć minut dla zdrowia twoich oczu

Ekscytujący seks Ekscytujący seks