Tagi

skrobac pilny palic amatis przypalac marichuana bola interakcja turecko ketonal

Fora dyskusyjne

zobacz Leki na nadcisnienie i przeciwbolowe (1)

zobacz demonofobia (2)

zobacz zlamanie (0)

zobacz Krwawienie z nos po przypalaniu śluzówek. (0)

zobacz HORMON SZCZESCIA (2)

zobacz Gdzie kupić skrobię kukurydzianą? (1)

zobacz Fosanic -szukam informacji, prosze o opinie (6)

zobacz silne bóle pleców (0)

zobacz SKAD WZIAC GRUZ KOSTNY? (0)

zobacz bóle w nadbrzuszu (0)

zobacz bóle brzucha/"biegunka" - Problem z jelitami? (3)

zobacz potworne bóle brzucha (1)

zobacz Jaka alternatywa dla pyralginy? (bolesne miesiączki) (13)

zobacz bole miesiaczkowe (5)

zobacz straszne bóle miesiaczkowe (11)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Pilne- marichuana a ketonal

Pilne- marichuana a ketonal

amatis, 23-07-2005, 20:26

Mam wielki problem. Bardzo boli mnie ząb , wcześniej paliłem marichuanę licząc że to złagodzi ból ale to nic nie pomogło. Czy mogę zażyć teraz środek o nazwie ketonal ? Czy nie dojdzie do jakiejś niebezpiecznej interakcji ? Bardzo proszę o pomoc

Re: Pilne- marichuana a ketonal | michu, 24-07-2005, 00:01

"amatis" wklepał
Mam wielki problem. Bardzo boli mnie ząb , wcześniej paliłem marichuanę licząc że to złagodzi ból ale to nic nie pomogło. Czy mogę zażyć teraz środek o nazwie ketonal ? Czy nie dojdzie do jakiejś niebezpiecznej interakcji ? Bardzo proszę o pomoc
nie bedzie interakcji, swoją drogą brawo za pomysł palenia grasu przy bólu zęba :) u mnie grass każdy ból tylko wzmaga, jak planuje se zakopcić i czuje, że coś mnie boli chociaż w minilalnym stopniu, to palenie odkładam bo zawsze kończy się to skupianiem na normalnie prawie nie zauważalnym bólu i zwiększeniem jego odczucia michu

Re: Pilne- marichuana a ketonal | gnomm, 26-07-2005, 10:11

amatis napisał(a):

a gdzie ty przebywasz aktualnie? Na pograniczu turecko-kurdyjskim? Jeżeli skrobiesz z polski to radzę iść do dentysty,albo skorzystać z mojej metody: przypalamy zęba żarem może być z marihuany, krótki ból, lekki swąt i po bólu sugerowany czas przypalania ok minuty lub do stopienia zęba

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak uniknąć interakcji pomiędzy lekami a żywnością? Jak uniknąć interakcji pomiędzy lekami a żywnością?

Farmakologia w zarysie Farmakologia w zarysie

Przewodnik antybiotykoterapii 2011 Przewodnik antybiotykoterapii 2011

Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie

Jak nie przytyć po rzuceniu palenia Jak nie przytyć po rzuceniu palenia